PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ı sırtına yazdı

secil.06
21-06-11, 09:55
Tarkan ödül alırken sahneye fırlayıp ona soru soran; bu sayede de günlerce kendisinden bahsettirmeyi başaran Tuğba Ekinci yılmıyor: Kendisi beni tanısa çok sever... Türkiye'de zaten mutlu değil. Tanışırsak beni kaçırır!
Şarkıcı Tuğba Ekinci, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni'nde; Tarkan ödülünü alırken sahneye fırlayıp "Neden okul yaptırmıyorsunuz?" diye sorarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ekinci önceki gün de, Beşiktaş'ın Çilekli tesislerinde gerçekleştirilen Mobil 1 Futbol Turnuvası'nda sahne aldı.

KALBİMDE OLSUN DİYE...
Kıyafetinin sırtına Tarkan posteri yapıştırdığı görülen Ekinci, bu hareketinin nedenini şöyle açıkladı: "Tarkan kalbimde olsun diye yaptım. Kendisi beni tanısa çok severdi. Sahneye çıkıp kendisine soru sorduğum anda panik oldu. Beni yanlış anladıysa gönlünü almak istiyorum. Türkiye'de zaten mutlu değil. Tanışırsak, eminim beni kaçırır!" Sansasyonel şarkıcı, törendeki hareketini eleştirenlere ise veryansın etti: "Şık giyinip gelin, demesini biliyorlar. Köşe yazarları yurt dışına gidip 'Biz oraları gördük' diyorlar. Aslında bir b.ktan haberleri yok! Ben sadece töreni hareketlendirdim!" Kelebek yazarı Ömür Gedik de, Ekinci'nin öfkesinden payını aldı: "Hayvanlar için 'Orda Kal Portakal' şarkısı yapmış. Bence o orda kalsın, şarkıcı olmasın!" Ekinci, iki gün önce Hülya Avşar'la bir alışveriş merkezindeki karşılaşmasını ise şöyle anlattı: "Bana 'Sen delisin' diye bağırdı. Ben de, 'Asıl sen delisin, adama demediğin kalmadı' dedim

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/06/21/tarkan-beni-tanisa-cok-severdi
kaynakhttp://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/06/21/tarkan-beni-tanisa-cok-severdi

tarkaseksüel
21-06-11, 10:22
http://i.sabah.com.tr/sbh/2011/06/21/Haber/674390500390.jpg?79831252194

tarkan_mania
21-06-11, 10:25
iyice baydı artık şu haberler :S

futureboy
21-06-11, 13:28
Boşverin arkadaşlar Tarkan istemese de bu tür şeyler aslında Tarkan'ı hep gündemde tutuyor.Tarkan,edilgen bir şekilde reklamını yapıyor.Kabul edin ya da etmeyin gündemde olmamak,basına hep mesafeli durmak çok iyi değil.Bu yapılanların tümü sizce en çok kime prim getiriyor?

seyma_tt
21-06-11, 14:59
Ben bu haber hakkında yorum yapmak istemiyorum terbiyesiz :S Yanlız şuna takıldım ben ; Ömür Gedik'in yaptığı şarkı gayet hoş ve güzel bi parça bence çoğu kişi ise dinlediğinde güzel yorumlar yapıyor. Şarkının güzelliğine bakmaması lazım tuğbanın. Ömür Gedik'in hayvanlar için yaptığı bu fedakarlığı kendisi yapsın o zaman ? Albüm paralarını hayvanlara bağışlasın , estetetiğe ona buna harcayacağına :S

cansu06
21-06-11, 16:47
anıtınıda diktirse batacağı kadar battı saçmalamasın daha fazla.

orhan89
21-06-11, 21:08
Inanmiyorum!!! Bu kadin iyice kafayi yemis!!!

twilight
21-06-11, 22:29
Boşuna dememişler Tuğba'dır ne yapsa yeridir diye...
Boşverin biz şarkımızı söyleyelim...''The wall...the wall...endicotion...'' ;))

ozkan49
21-06-11, 22:43
Bu kadın kafayı sıyırdı.. Ne demek 'Tarkan beni tanısa, kaçırır!?' yaaa???

secil.06
21-06-11, 23:46
gttikce dibe vuruyo son cırpınışları boşuna

TEVETOGLU
22-06-11, 12:10
En azından albümün adını doğru yazmışlar. :)

trkn_sry
22-06-11, 14:34
Hahaha çatlak bu tuğba ya :D

eskalen
22-06-11, 16:27
Tugba Ekinci'nden burdan bahsederek prim vermek istemem ama Tubga'nin bu tur seyler yapmasi magazinin kendisiyle ozdeslestirecek bir kavgali ya da sansasyon sanatci bulmak istemis..Bu da Tarkan olmus..Cok komik kadin zaten..Deliler gibi fanlar gibi Tarkan t-shirt'u bastirip giyiyor, sarki soyluyor..Bunlarin hepsini bilincli yapiyor...Tarkan ile bir kez ayni karede yer aldi ya onun icin yeter..Ne kadar salak kadin desek de isin bir de su yanini soylemek istiyorum;

Tugba Ekinci cok yakin zamanda Nazan Oncel imzali 100 derece isimli parcayla cikis yapacak..Galiba simdi Tugba Ekinci'nin salak degil de kurnaz ve akilli bir kadin oldugunu ortaya cikarmis oluyoruz :)) Bu olaydan sonra Tugba Ekinci ister kotu ister iyi algilayalim cok konusuldu mu evet malesef cok konusuldu! Album satislarina yansir mi? Yansir malesef...

Haniff61
22-06-11, 16:31
Haha, hiç gülecegim yoktu vallaha! Battikça batiyor

hilfa
22-06-11, 17:25
:18:'Tarkan beni tanısa, kaçırır!?' :18:aslında doğru demiş böyle basit bir kadınla tanışıp konuştuğu için sinirden keçileri kaçırır:5::18:

secil.06
22-06-11, 23:53
Tarkanın seni gördügü hareket yüz ifadesi yetti zaten kısa ve öz