PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ricky Martin ile Tarkan buluşuyor !

badboyserkan
18-06-11, 18:06
http://img687.imageshack.us/img687/3001/ad5094f62680153f29f39fb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/687/ad5094f62680153f29f39fb.jpg/)

Tarkan ile tanışmak, düet yapmak ve Türkçe şarkı söylemek istediğini belirten dünyaca ünlü star Ricky Martin MegastarTarkan'ı bugünkü konserine davet etti.

Dünkü basın toplantısı sırasında "Tarkan ile ilgili ne düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Tarkan çok başarılı, onun ile aynı projede yer almaktan mutluluk duyarım" diyen Ricky Martin, bugün Kuruçeşme Arena'da vereceği konserinden önce daveti kabul eden Megastar Tarkan ile bir araya gelecek.

Ricky Martin'in konsere özel olarak davet ettiği Tarkan, Ricky'nin performansını Ahmet San tarafından hazırlanan VİP locadan izleyecek.

YAZAN OS / STARLOUNGE
FOTOĞRAFLAR: İHA VE BİNOM İLETİŞİM

twilight
18-06-11, 18:11
Porto Riko'lu süper star ve Türk süper star bir arada olacak desenize şuna... ;)
Ah ah...Ricky tabi ki iyi ama,ben asıl düeti ya Madonna yada Michael'le beklerdim.

fincan
18-06-11, 18:12
performansını beğenirse mi kabul edecekmiş teklifi :) ah Tarkan ah

Zaza
18-06-11, 18:16
Dogrumu ki bu haber aceba ?

SelenYasavul
18-06-11, 18:29
Muhtesem birsey olur! insallah bi araya gelirler!!! Ricky Martin'de cok cana yakin ve sevecen birine benziyor :) anlasirlar..

twilight
18-06-11, 18:33
Kesinlikle haber doğrudur,röportaj bir çok gazete,sanal alem ve Net üzerinden yayınlanmıştır... ;)
Ayrıca,Ricky Martin'in eski popülaritesi yoktur,ama +Mas teklisiyle de ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamıştır...
Sadece Amerikada 1.500.000 satan bu albüm,Türkiye'de de iyi bir tiraj elde etti.

trkn_sry
18-06-11, 20:27
Haber doğru ise muhteşem bir şey olur . İnşallah doğrudur.

tarkaseksüel
18-06-11, 20:37
Aha Tarkan' yolar mı açıldı yine :)
Gerçi şarkı Türkçe olur büyük ihtimalle ve söz-müzik Tarkan
olunca gerisini söylemeye gerek yok. Tarkan'ın elinde vardır
zaten suan bile bomba bir şarkı...

TEVETOGLU
18-06-11, 21:00
İyi eğlenceler Tarkan. :)

asltrkn
18-06-11, 21:14
Vaayy ! Tarkan'la tanışmak,düet yapmak hem de Türkçe söylemek,hadi bakalım hayırlısı olsun :)

secil.06
18-06-11, 21:29
süper ya kim tutar Tarkanı adını artık türk sanatcıları değil yabancı sanatcılar da Tarkanla düet yapmak istiyo ne güzel yapılır bir de klip cekilirse yeme de yanın da yat

denizarya
18-06-11, 21:34
benceee cidden olmasini isterim...cünki ricky martin tarkanin porto ricolu versionu denebilir...sexy bir ingilizce parcaaa..süper yaaa..insallah

*ipek*
18-06-11, 21:58
Süper,süper;)

bounce
18-06-11, 23:47
Biz gelişmekte olan ülkeyiz onun için Ricky Martin dünya starı gibiymiş gibi geliyor ama öyle değil.. Ricky Martin 98 ve 99 da gayet başarılıydı ancak onun üzerine çıkamadı.. Tarkan'la Ricky Martin aynı seviyedeler...
Düet olayına gelince eğer Türkçe olacaksa Tarkan zaten Türkiye'de kendini fazlasıyla kanatlamış bu durum Ricky Martin'e yarayacaktır.. İngilizce düet içinse Tarkan'a hiçbirşey kazandırmaz..
Tarkanla keşke Michael Jackson olsaydı yüzde yüz eminim ki Tarkan Come Closer sürecinde bunun için uğraşmıştır.

worldstarrr
18-06-11, 23:56
super rıcky martın rıcky martındır popularıtesını ne kadar yitirse gene amerıkada bılınıyor tarkana yol açar bu düet gerçekten olmalı ( CÜNEYT OZTURK )

denizarya
19-06-11, 00:37
ricky martin eski si gibi poüler degil diyenlere....avrupada tamam eskisi gibi degil, dogru..ama amerikada hala cok tutulan birisi..albümleri daha cok orda tutuyor..adaam 60 miliondan fazla satmis birisi...herkes hala taniyor kendisini...tarkani isw unutulur tabi cünki tarkan arkasini getirmedi.... amaa bu ikili cok uyumlu oluuur...birbirlerine cok yakinlar..keske olsaa

**MegaStarkan**
19-06-11, 00:57
Biz gelişmekte olan ülkeyiz onun için Ricky Martin dünya starı gibiymiş gibi geliyor ama öyle değil.. Ricky Martin 98 ve 99 da gayet başarılıydı ancak onun üzerine çıkamadı.. Tarkan'la Ricky Martin aynı seviyedeler...
Düet olayına gelince eğer Türkçe olacaksa Tarkan zaten Türkiye'de kendini fazlasıyla kanatlamış bu durum Ricky Martin'e yarayacaktır.. İngilizce düet içinse Tarkan'a hiçbirşey kazandırmaz..
Tarkanla keşke Michael Jackson olsaydı yüzde yüz eminim ki Tarkan Come Closer sürecinde bunun için uğraşmıştır.

Tutarsiz, dogrulari yansitmayan bir yorum.

xurush'nine
19-06-11, 02:34
Eski populyaritesini yitirse de ben Ricky'yi cok begenirim.Korkum sadece basinin olayi bahane edip ileri geri konusmasindan..Yoksa ayni projede yer alsalar ya da duet yapsalar fena olmaz.Sonucta ikisi de kendini dunyada belli kesite sevdirmis, basarili,unlu sanatcilar.
Bu arada tfu tfu tfu, tahtalara vuralim Tarkanin sansi acildi galiba. :) Dun twitterden bir cok unluyle calismis bir producer TarkanOnline'a yazmis,Tarkan'i ariyormus..Iste tweet"i:

@TarkanOnline I AM TRYING TO REACH TARKEN AND HIT MUSIC RECORD PRODUCER FOR ELTON JOHN ? LED ZEPPELIN STUART EPPS www.stuartepps.com

https://twitter.com/stuartepps

Allah basariya giden yolunu acik etsin!!! :4:

asd1234
19-06-11, 03:00
ricky martin, tarkan'la düet hem de türkçe şarkıda! çok heyecanlandım ben ya :) umarım gerçek haberdir.

ercn
19-06-11, 07:11

yüzde yüz eminimki yok artık :D

gizem-akkaş
19-06-11, 14:41
oooow süpeer bence ikiside star ikiside başarılı ikiside yakışıklıı harika bi şölen olur düette olursa muhteşem olur cidden:)

seyma_tt
19-06-11, 14:47
Ow oww :) Ricky çok şanslısın ;) Ayyy süper bişey olurrr ! Tarkan'ın adı çıktı yine ! ; Başarısıyla !

fincan
19-06-11, 15:38
Eski populyaritesini yitirse de ben Ricky'yi cok begenirim.Korkum sadece basinin olayi bahane edip ileri geri konusmasindan..Yoksa ayni projede yer alsalar ya da duet yapsalar fena olmaz.Sonucta ikisi de kendini dunyada belli kesite sevdirmis, basarili,unlu sanatcilar.
Bu arada tfu tfu tfu, tahtalara vuralim Tarkanin sansi acildi galiba. :) Dun twitterden bir cok unluyle calismis bir producer TarkanOnline'a yazmis,Tarkan'i ariyormus..Iste tweet"i:

@TarkanOnline I AM TRYING TO REACH TARKEN AND HIT MUSIC RECORD PRODUCER FOR ELTON JOHN ? LED ZEPPELIN STUART EPPS www.stuartepps.com

https://twitter.com/stuartepps

Allah basariya giden yolunu acik etsin!!! :4:

ay hadi hayırlısı olsun ben artık öğrendim şöyle olsun böyle olsun dememeyi,onun için en hayırlısı ne olacaksa o olsun

xurush'nine
19-06-11, 15:51
Hos bir raportaj okumanizi tavsiye ederim:

"Tarkan'la şarkı söylemek benim için onur"

http://magazin.haberturk.com (http://magazin.haberturk.com/dunyadan/haber/640973-tarkanla-sarki-soylemek-benim-icin-onur)

megastarmert
19-06-11, 20:58
Kesinlikle düet şart bu iş sohbette kalmaz umarım!!!

MEGASTARİX
19-06-11, 21:31
arkadaşlar kim nederse desin tmm tarkanda çok kaliteli bi sanatçı ama kabul edelimki ricky dünyada şu anda tarkandan daha popüler ayrıca adamın albümleri 50 milyondan fazla satmış tmm 98 99 daki kadar olmasada yinede ricky martin yani özeliikle amerikada geniş kitlelere hitab edebiliyor hala bnce tarkan için iyi bir şans olur tekrar sınırdışında hatırlanmak için

denizarya
20-06-11, 00:33
ricky martin amerikada hala cok poüler...tek avrupada cok degil eskisi gibi ama yinede avurpadada her yaptigi haber oluyor ve adi hep geciyor...o dünya stari, bunu kabul edelim ve tarkanin kesinikle onunla calismasi lazim...ayrica tarkan mexica gibi ülkelerde yanin latin amerikada cok seviliodu hala bile öyle..ricky martn o yüzden cok uygun

efsane_01
20-06-11, 12:41
Sizce BİZİMKİ Ricky le duet yapmaya razı mı?...Bence, Tarkan onunla duet yapmayı kabul etmesi için Ricky oturub kalkıb Tanrıya dua etsin...

worldstarrr
20-06-11, 14:24
iyide bu haber gerçekmı gerçekten rıcky martin tarkanla düet ypamak ısterım demısmi aynı haberde tarkanın rıcky konserınde olacagı söylendı ama yoktu? ( Cüneyt Öztürk)

twilight
20-06-11, 14:40
Çoğunuz Ricky,Tarkan'dan daha popüler demişsiniz de Ricky'nin Amerikada en çok satan albümü 4 milyon,Tarkan'in da öyle...
Demek ki eşitlikler ayni...Birisinin dünya çapında o yüksek ''55 milyon'' tirajina taşinmasinin tek sebebi ''un dos tres'' ve ''livin da vida loca'' sarkisidir.Tarkan da ''simarik'' sarkisiyla dünya çapinda 5 milyona yakin bir albüm tiraji yapmisti...Ki yetinmedi,Acayipsin,Karma,ve Dudu albümleriyle de bayagi bir tiraj elde etti.Tarkan'in dünya capindaki toplam tiraji da bir 30 milyona yakindir..Bu da bir rekor degil midir?Hem de bir türk icin?
Evet Rickyi cok seviyoruz...Ama tarkanin ki de ayakta alkislanmasi gereken bir record...

secil.06
21-06-11, 00:35
artık yapslar da dinlesek cok merak ettim nasıl bir düet olacak

aacayibim
21-06-11, 01:19
bende merak ediyorum en kisa zamanda belki o da olur.

SelenYasavul
21-06-11, 07:41
iste buduuuurrr ! :)