PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz tarkan'dan intikam aldı

secil.06
18-06-11, 08:29
Geçtiğimiz gülerde düzenlenen Altın Kelebek Ödül törenine Tuğba Ekinci ve Tarkan damgasını vurdu… Tarkan'a "neden okul yaptırmadın?" sorusunu soran Ekinci, bir haftadır konuşuluyor. Siz bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
Tuğba Ekinci'nin hadi bu olayı yapmasını engelleyemediler, peki Beyazıt Öztürk neden müdahale edip "Tuğba Hanım lütfen sizi yerinize alalım, burası bunun sırası değil" demedi. Hatta konuşmasına izin verdiler, neden mikrofonun sesi kısılmadı v.s. Bence Beyazıt Öztürk, buna müsaade etmemeliydi. Herkes kaç gündür, "Beyaz Show'a Tarkan çıkmadığı için Beyaz intikam aldı" diyor. Benim tanıdığım Beyaz bunu yapmaz, ama işte bir hareketle o bile böyle düşünülmesine izin veriyor!

Geçtiğimiz gülerde düzenlenen Altın Kelebek Ödül törenine Tuğba Ekinci ve Tarkan damgasını vurdu… Tarkan'a "neden okul yaptırmadın?" sorusunu soran Ekinci, bir haftadır konuşuluyor. Siz bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
Tuğba Ekinci'nin hadi bu olayı yapmasını engelleyemediler, peki Beyazıt Öztürk neden müdahale edip "Tuğba Hanım lütfen sizi yerinize alalım, burası bunun sırası değil" demedi. Hatta konuşmasına izin verdiler, neden mikrofonun sesi kısılmadı v.s. Bence Beyazıt Öztürk, buna müsaade etmemeliydi. Herkes kaç gündür, "Beyaz Show'a Tarkan çıkmadığı için Beyaz intikam aldı" diyor. Benim tanıdığım Beyaz bunu yapmaz, ama işte bir hareketle o bile böyle düşünülmesine izin veriyor!

kaynak:http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/06/18/nurgulun-gizli-aski-kim?paging=5

starzu
18-06-11, 09:50
beyazın intikam almak için yaptığına hiiiç inanmıyorum o karakterde biri değil beyaz

tarkaseksüel
18-06-11, 10:52
Anlık gelişen bir olay. Böyle bir şey olacağını kimse bilemez.
Büyük ihtimalle Tuğba Ekinci'nin Tarkan'a hayranlık dolu sözler
söyleyeceğini düşünmüştür...

asltrkn
18-06-11, 11:26
Yok artık o kadar da değil ! Tamam,olaya neden müdahale etmedi diye tepkimizi aldı ama intikam falan saçmalık yani...

Bamboo
18-06-11, 13:51
ne intikamı yaa, beyazın yaptığı sadece aptallıktı ki o da heyecandan oldu tarkanı gördükten sonra.. bi de akşam beyaz showu izleyenler bilir beyaz kendini ti'ye aldı resmen.. belli ki böle bi aptallığı nası yaptığını düşünüp üzülmüş yani.. tarkan'ı showuna çıkarma şansını bu amatörce hareketinden dolay kaybettiğinin çok fena farkında yani.. =)

secil.06
18-06-11, 21:24
Beyaz bu tarz bir konuşma yada düşünce icerisine gireceğini zannetmem ama tabi basın,gazeteciler abartıp olmayanları olmuş gibi yazmak da üslerine yok

TEVETOGLU
18-06-11, 21:33
İntikamla alakası yok tabi ki.

Nzl
18-06-11, 21:50
Yok artık daha neler.. Dün akşamki proğramında konuyu açmaya çalışırken bile ne kadar mahçup ve tedirğindi. Keşke hiç yaşanmasaydı ama oldu bir kere, daha fazla kurcalamaya gerek yok..

twilight
18-06-11, 22:08
Beyaz'ın kimseye kastı olacağını sanmıyorum...Tarkan'ı sevmese de,her zaman programına davet etmiştir...
Böyle bir şey yapacağını,hiç tahmin bile etmiyorum açıkçası...

worldstarrr
19-06-11, 00:01
Hepımız beyazın kalıtesını tarkan sevgısını goruyoruz ama tarkan nedense gormuyor bu huyuna kızıyorum cıkmalıydı beyaza

ece**
19-06-11, 00:54
Ne dedi dün gece programında merak ettim ?

seyma_tt
19-06-11, 01:46
Beyazın nasıl bi showman oldugunu hepimiz biliyoruz. böyle bişey yapmaz. Tabiki hala tavır alıyoruz o gün müdahele etmediği için ama o tuğbanın öyle bi soru soracagını o ana kadar kimse bilmiyordu ki.

trkn_sry
19-06-11, 12:13
Lütfen saçmalamayın ya beyaz nasıl git yerine otur desin ki o dengesize bir anda çıktı zaten hepsi şok oldu.

TarkanColl
19-06-11, 19:12
Peki ozaman Tarkan şarkısını bitirdikten sonra gitmeye yöneldiğinde Beyaz niye "seni göndermiyoruz" dedi ve sahnede tuttu Tarkan'ı? Ayşe Arman'ın "Tarkan Beyaz'dan yakışıklı" demesi için mi beklettiler Tarkan'ı. Yoksa ne anlatacaklardı, ne soracaklardı? Yayın akışında Tarkan'ı sahnede tutma ile ilgili bi bölüm mü vardı? Ben çok merak ettim...

tarkan_mania
20-06-11, 11:09
videoyu izledim bi kaç sefer daha bana öyle geliyorki bu olayda beyazında parmağı var.
çünkü Tarkan giderken göndermedi. niye göndermediğini sonradan zaten açıklamadı. daha önceden planlanmış bi olay bu..

secil.06
21-06-11, 00:38
Beyaz böyleşey düşünmez sanmam gazetecilerin abartması

SelenYasavul
21-06-11, 07:46
Bence Beyaz intikam almak icin yapmadi!! o an herkes neye ugradigina sasirdi!! kim bile bilirdi tugba ekincinin böyle manyaklik yapacagini!! fazla abartiyorlar..

trkn_sry
21-06-11, 12:48
Peki ozaman Tarkan şarkısını bitirdikten sonra gitmeye yöneldiğinde Beyaz niye "seni göndermiyoruz" dedi ve sahnede tuttu Tarkan'ı? Ayşe Arman'ın "Tarkan Beyaz'dan yakışıklı" demesi için mi beklettiler Tarkan'ı. Yoksa ne anlatacaklardı, ne soracaklardı? Yayın akışında Tarkan'ı sahnede tutma ile ilgili bi bölüm mü vardı? Ben çok merak ettim...

İyide sadece tarkanı değil ödül alan bütün sanatçıları sahnede tuttular soru sordular konuştular sadece tarkan a yapmadılar.

SelenYasavul
21-06-11, 21:23
İyide sadece tarkanı değil ödül alan bütün sanatçıları sahnede tuttular soru sordular konuştular sadece tarkan a yapmadılar.

evet iste bu dogru.. Hadisede nerdeyse gidiyordu zor tuttular :)