PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanin Adini Bile Duymak Istemiyorum !!

denizarya
16-06-11, 23:30
Reklam filmi için Taksim Beyoğlu'ndaki tarihi tramvayda taksim turuna çıkan Hülya Avşar turu çıkmadan önce kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

“TARKAN’IN ADINI BİLE DUYMAK İSTEMİYORUM”

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Kral Tv Video Ve Müzik Ödülleri Töreni'ne Tarkan'a ödül vermek için giden ancak Tarkan orada olduğu halde sahneye ödülünü almak için çıkmaması Hülya Avşar'ı sinirlendirmişti. Bunun üzerine Tarkan'a ağır sözler sarf eden Hülya Avşar, sanat camiasından birçok kişinin Tarkan'ın yanında olmasıyla ilgili olarak, "Ben kimseye kendimi beğendirmeye çalışmıyorum, beni haksız bulanlar da sussunlar, haklı bulanlar da. Herkes kendi bilsin hangi tarafta olduğunu. Artık Tarkan'ın adını bile duymak istemiyorum." diyerek Tarkan konusunu kapattığını açıkladı.

TUĞBA’NIN YAPTIĞI HİÇ İYİ OLMADI!

38. Altın kelebek Ödül Töreni'nde Tarkan ödülünü almak için sahnede bulunduğu anda akışta olmadığı halde bir anda sahneye fırlayan Tuğba Ekinci'nin kendisi adına Tarkan'a 'Neden okul yaptırmadın?' sorusunu yöneltmesiyle ilgili olarak ise "Hiç olmadı bence ama olsun, o da öyle bir kadın, öyle kabul etmek lazım." dedi.

acun

**MegaStarkan**
16-06-11, 23:36
Kendi yapdigi cok olmustu sanki ... al birini vur ötekine.

TARQANIM
17-06-11, 00:54
evet tugbayi ve hülyayida öyle kabul etmek lazim delidir ne yapsa yeridir..:)

MARY JANE
17-06-11, 01:02
adını bile duymak istemiyorsa gazetecilerin yanına gitmezsin olur biter. hem böylelikle bizde onun yüzünü görmek zorunda kalmayız.
maalesef o röportaj veriyor bende ondan kaçtıkça o da her defasında açtığım kanalda çıkıyor. reva mı bu allahım :D

devilscream
17-06-11, 01:06
Bu kadın sussun artık..Malum şahıs senin "Adını bile duymak istemiyoruz"

orhan89
17-06-11, 01:32
O zaman Hulya hanim siz bu ulkeyi terkedin... Cunku istesenizde istemesinde Turkiye de Tarkan in adini daha cooook duyacaksiniz...

tarkaseksüel
17-06-11, 01:43
Ama yani kadına 50 kere Tarkan'ı sordular. Hep aynı hep aynı..
bana da o kadar sorsalar bende aynısını derim art nıyet yok.
Hülya Tarkan'ı sever. Yaptıkları sadece gündem için...
Asıl planlayan Hülya'dır...

DaLy
17-06-11, 02:14
Hülya Tarkanı sevse ne olur sevmese ne olur..Boş insanların boş işlerle gündemi meşgul etmelerine bu halkın izin vermemesi lazım diyicem ama nerde..

tarkan_mania
17-06-11, 10:27
Bizde senin adını duymak istemiyoruz artık yaa.
bi sussan da rahatlasakk...

ece**
17-06-11, 12:17
Tarkan senin adını duymak istiyo mu acaba :D :D