PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünlü isimler bile Tarkan'ı görünce şaşırıyorsa, vatandaş ne yapsın?

asltrkn
16-06-11, 13:02
http://www.hizliupload.com/img/95050567232103240732.jpg (http://www.hizliupload.com/)
Kim ne derse desin Tarkan, her zaman şık olmayı başarıyor.

Geçen katıldığı Altın Kelebek Ödül Töreni'nde de çok şıktı. Hatta o tatsız olay olmadan önce twitter hesabıma, "Kıskandım yarın mavi pantalon giyeceğim. Tarkan çok şık olmuş" demiştim.
Merak edenlere söyleyeyim. Tarkan kıyafetleri konusunda styling Ceyda Balaban ile çalışıyor. Çok da iyi ediyor.

Neyse ben, bir gün farkla bugün mavi pantalonumu giydim. Hem de destek olmak için.
Tarkan'a yapılan taciz ve çirkin saldırıyı gazeteci olarak değil bir insan olarak kınıyorum.
Tarkan'ın yerinde bir başka isim olsaydı aynı tepkiyi yine verirdim.
Yani o zaman herkes kendini sahneye atsın.
Olacak iş mi bu?
Hele ki, Tarkan gibi saldırıya bu kadar açık bir insan sahnedeyken biri geliyor ve mikrofonu isteyip kendi reklamını yapmak için saçmalıyor. Ve buna da, izin veriliyor.

Bakın bugün Unisex'e; "Tarkan sahneye çıkmış, Beyaz, "Programa gel" diyor, ayşe Arman zorla öpmeye çalışın röportaj istiyor. Tam bu esnada, her zaman rol çalmaya meraklı Tuğba Ekinci sahneye fırlayıp, 'Hülya Avşar'ın da üzerinden pirim yapıp "Okul yaptırdın mı?" diyor. Birileri oyun oynuyor, Tarkan da ortasında kalmış. Kaldın hayran aslında. Kendine güveni de tam. bir de utanmadan, düet yapmak istediğini söylüyor. bu nasıl garip ve çirkin bir ego. bu nasıl cahilce bir güven. Bu hareketler Tarkan'ı daha yüceltiyor söyleyeyim. Beyaz'ın olayı kurtarmaya çalışmaması da ayrı bir konu. Şimdi bireleri çıkıp "Kadın sorulması gereken soruyu sordu" demesin. Ne orası yeriydi ne de o soruyu sorma görevi onundu. Tarkan geçen ödül törenine çıkmadı diye eleştirmiştim. Ama şimdi de, çıkmasın diyorum. Hiç gerek yok bence" diye yazdım.

Bir kere o ödül törenini düzenleyenlerin sahneye çıkan herkesi koruması gerekiyor.
Ne olursa olsun, Tuğba Ekinci'nin sahneye yöneldiğini herkes görmüştür. Onu da bırakın sahneye çıkarken birileri, "Nereye gidiyorsunuz" diye durdurmuyor bile. Çünkü bir plan yok ki!.. Kim ne zaman nereye çıkacak, ne olacak kimsenin kimseden haberi yok.

Ve o gece yapılan tüm potları kurtaran Beyaz, Tarkan konusunda tamamen çuvallamıştır. Çünkü Tarkan'a o an programına davet etmek ve hatta gelmediği için sürekli laf sokmakla meşguldü.

Neyse durum şunu gösteriyor ki. Ünlü isimler bile Tarkan'ı gördüğü zaman ne yapacaklarını şaşırıyorlarsa, yoldaki vatandaş ne yapsın.
Hatırlayın, Ayşe Arman, iki kez Tarkan'ın boynuna sarılıp öptü. Hatta öpmeye çalıştı.
Ve röportaj yapmak için patronunu falan araya soktu.
Of ki ne of...

Ne diyeyim... Konuştukça daha çok şey çıkıyor. En azından susalım.

Esin Övet
http://www.haberturk.com/haber/haber/640024-unlu-isimler-bile-tarkani-gorunce-sasiriyorsa-vatandas-ne-yapsin

starzu
16-06-11, 13:12
evet ya o gece çok şıktı sahnede herkez bişey koparmanın derdindeydi kimi röportaj istedi,kimi yayınıma gel dedi,kimide kendi reklamını yapmanın çabasındaydı tarkan kime cevap vereceğini şaşırdı ödülünü alırken nasılda heycanlıydı konuşurken sesi titriyordu ya bi adam her haliylemi çekici olur?

ece**
16-06-11, 13:41
Beyaz konusundaki düşüncemde yalnız değilim çok şükür :)

Hakkaten yahu renkli pantolonları kadında da erkekte de hiç sevmem,çok itici bulurum ama bu adam ne giyse yakışıyo ne giyse sevdiriyo :) başkasına yakışmaz heralde bukadar.onun mavi mendille mavi pantolon uyumunu severim been :))

Bamboo
16-06-11, 14:04
ahan da ortak payda, Ünlü isimler bile Tarkan'ı gördüğü zaman ne yapacaklarını şaşırıyorlarsa, yoldaki vatandaş ne yapsın işte bu, tarkanı özetleyen cümle.. Bi de hülya tarkan kimki diye söylenip duruyodu.. al sana cevap hülya.. sanki kendi, tarkanı görse heyecanlamayacak. peeh..

twilight
16-06-11, 15:50
Biz görsek çıldırırız herhalde :)

TEVETOGLU
16-06-11, 18:43
Tarkan'ın o geceki tavrı gayet güzeldi.

tarkan_mania
16-06-11, 18:45
biz ne yapalım yaa , ne yapalm :D
ben görünce halimi düşünemiyorum.. donup kalırım heralde.. heyecandan tir tir titrerim ayy şimdi bile heyecan bastıı :))))))

secil.06
16-06-11, 20:37
Ünlü isimler bile Tarkan'ı gördüğü zaman ne yapacaklarını şaşırıyorlarsa, yoldaki vatandaş ne yapsın kesinlikle cok dogru ve yerin de bir söz sadece sevenleri değil,ünlüler de Tarkanı görünce napacaklarını bilemiyolar Beyaz sen yakışıklısın ama bu adam başka bişey = )