PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Kocacığım doğum günümde Tarkan'ı istiyorum"

badboyserkan
16-06-11, 11:20
Aykut Işıklar'ın Yazısı..

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/16/3367.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
Aykut Işıklar

"Kocacığım doğum günümde Tarkan'ı istiyorum"

İyi güzel de burası Türkiye.

Sen ise tatilini yapmak için eşinle birlikte Antalya'ya gelen bir Rus kadınsın. Tamam anlıyorum, eşin çok zengin. Senin için yapmayacağı yok. Eh sen de maşallah Moskova'da bile erkeklerin başlarını çevirip bakacağı kadar güzel bir kadınsın. Ama Türkiye'nin en popüler şarkıcısını doğum gününe, üstelik Antalya'ya ayağına getirtmek... Eskiden bazı assolistler tek taş yüzük karşılığı giderlerdi. Hatta otel odasında dört kişiye şarkı söyleyen anlı-şanlı assolistleri tanırım ben. Rus kadının bu isteği abartma olmuyor mu? Hayır olmamış. Rus işadamı aynen şöyle demiş. "Senin için değil Tarkan, canımı veririm. Yeter ki sen iste. Hemen araştırmaya başlıyorum. Ücreti ne ise vereceğim. Doğum gününde gözüne baka baka şarkı söylettireceğim..." Ne erkekler var değil mi? Biz de erkek miyiz yani...

Tüm bunları bana ismini yazmayacağım bir lüks tatil köyünün barmenleri anlattı. Çünkü karı-koca arasındaki konuşmayı hepsi duymuş. Adamın ve kadının hava atarak bağıra bağıra konuşmasını beyinlerine kazımışlar. Hatta, "Sen çok beklersin Tarkan'ı" bile demişler. Koskoca Tarkan doğum gününe mi gelecek yani...

Yoooo bir hafta sona o yedi yıldızlı otelde yapılan doğum günü partisinde Tarkan şeref konuğu imiş. Gelmiş, playback de olsa şarkılarını söylemiş. İstanbul'da yola çıkmadan önce, kemiksiz 300 bin euroyu keş olarak aldığı için daha o gece özel uçakla İstanbul'a dönmüş. Barmen gençlerin anlattığına göre o gece otelde Fransız şampanya kalmamış. Rus amca çok kızmış. Sabaha karşı içki Antalya baş bayisini yatağından kaldırtıp, depoda ne kadar şampanya varsa doğum günü partisine getirtmiş. Tarkan'a verdiğinden daha çok parayı şampanyaya vermiş.

Eee şimdi bizim Tuğba Ekinci adındaki hoş ablanın Altın Kelebek Ödül Töreni'nde sahneye fırlayıp Tarkan'a "Neden okul yaptırmadın" diye hesap sorması veya "Benimle düet yap" diye teklif yapması çok normal. Rus kadın üstelik kocasının yanında Tarkan'a sarılırken iyi de Tuğba sarılınca neden suçlu oluyor?

Benim sevgili genç okurlarım... Yaşıtlarım, arkadaşlarım yani Rus kadınları veya Tuğba Ekinci bizi ilgilendirmez değil mi? Şimdi sizi ilgilendirecek bir haberim var. Bunu okuyun siz, buna göre de program yapın.

Fanta meşrubatlarının her yıl düzenlediği gençlik konserleri bu yıl 10. yaşına basıyor. Bu nedenle Fanta sizleri Tarkan ve Manga Grubu ile buluşturacak. Konserler 26 Haziran'da İzmir'de başlayacak. Tarkan ile Manga birlikte 6000 kilometre dolaşacak. 9 yılda 71 bin kilometre dolaşılmıştı. Gerçekten çok ciddi organizasyon. Sayılar bunu açıkça gösteriyor. 5 TIR, 10 kamyon, 15 otomobilden oluşan konvoy 6000 kilometreyi dolaşırken Tarkan ile Manga 16 kentte konser verecek. 10 Fanta kapağı toplayan genç, konser için bilet alabilecek. Ekipte 300 kişi sürekli çalışırken gittikleri her yerde 2 bin genç de yardımcı olacak. Ayrıntılı bilgi için www.fanta.com.tr'yi tıklayın.

Festival takvimi şöyle: İzmir 26 Haziran, Antalya 29 Haziran, Konya 1 Temmuz, Kayseri 3 Temmuz, Adana 5 Temmuz, Gaziantep 7 Temmuz, Diyarbakır 9 Temmuz, Malatya 11 Temmuz, Trabzon 14 Temmuz, Samsun 16 Temmuz, Bursa 18 Temmuz, Eskişehir 20 Temmuz, Ankara 22 Temmuz, İzmit 24 Temmuz, Tekirdağ 26 Temmuz, İstanbul 30 Temmuz...

Kaynak: Bugün gazetesi

TarkanColl
16-06-11, 12:30
Bu gazete niyeyse Tarkan ile ilgili hep kötü şeyler yazıyor. Ayrıca Aykut Bey'in yıllardır Tarkan'ı sevmediğini de herkes bilir. Ondan bundan duyduklarını doğruluğunu teyid etmeden alel acele köşesine taşımış. Bu tip köşe yazarları artık bu türden karalamaları bırakıp, taraf olmadan ülke sorunlarına el atmalılar. Doğruları her alanda yazmalılar. Araştırmalı, oturdukları koltuklardan bir zahmet kalkıp etraflarına bir bakmalılar.

Oradan buradan kovulan, sürülen kişilere de gazeteci sıfatıyla gazetelerde köşe verilmemesi lazım. Ama galiba alan razı satan razı...

Biz yine de herşeye rağmen tepkimizi bir Tarkan fanı olarak sesimizi yükseltmeden vereceğiz...

Bamboo
16-06-11, 14:20
aslında dün kü bilal bey'in yazısına da cevap yazdım aykut beyede yazarım ama ne yazıkki yazdıklarım onaylanmaıyo.. üstelik hiç hakaret vari bişe de yok sadece yazılardan dolayı yazarları eleştiryorum adamlar onay vermiyo yaa.. :/ anti demokratlar resmen..

MARY JANE
16-06-11, 14:34
onlar sadece kendilerine müslümanlar tabiri caizse. kendileri nedense her türlü şekilde eleştirebiliyorlar karşıdaki kırılır mı, gücenir mi diye düşünmeden. ama kendilerine gelince laf söyletmiyorlar. bunlar at gözlüğü taktıkları için kendilerini hep en iyisi zannediyorlar. bizde öğreniyoruz kime inanıp inanmamayı.

seyma_tt
16-06-11, 15:01
Sonuna kadar yanındayız dedik ve öyleyizde zaten böyle eleştirilere ve yazılara kulak asmıyorum. Zaten bu olaylarda en iyi köşe yazarları belli oluyor. ;)

nova03
16-06-11, 17:28
Ya bırakın herkes istediği gibi saçmalasın..onlarda bu saçmalıklardan para kazanıyor..çünkü başka yetenekleri yok...tarkanım sen canını sıkma evladım...yoluna devam et..seni seviyoruz....

eskalen
16-06-11, 17:36
Geceden okudum bende bu yazisini Aykut Isiklar'in.. Adam yazinin butunlugunde sasmis..Yazmayi da bilmiyor..Aykut Isiklar magazin dunyasinin sonuklerinden...Altin Kelebek odullerin'den kendisine davetiye yollandi diye havalara ucmus ve bunu kosesine tasimis insan..Cocuk gibi futursuz yazilari hep var.. Cok sacma ve gereksiz bir yazi..

TEVETOGLU
16-06-11, 18:00
Tarkan ister doğum gününde şarkı söyler ,ister konserde.Kendi bilir.

tarkan_mania
16-06-11, 18:07
Tarkan olmasa yandınız hepiniz vallahii..

hilfa
16-06-11, 18:21
çok saçma bir haber nasıl bir yazıdır bu mış miş :18:Seviyesiz insanların Tarkan ile uğraşmalarına sinir oluyorum :14:ve ne yazık ki bu tür insanlar Tarkanın üzerinden pirim yapmaya çalışıyorlar:5:ama bi söz vardır dereler akar alıklar bakar :21:anlayana....

tarkan_mania
16-06-11, 18:32
çok saçma bir haber nasıl bir yazıdır bu mış miş :18:Seviyesiz insanların Tarkan ile uğraşmalarına sinir oluyorum :14:ve ne yazık ki bu tür insanlar Tarkanın üzerinden pirim yapmaya çalışıyorlar:5:ama bi söz vardır dereler akar alıklar bakar :21:anlayana....

Serpilimmmm bugunde senin doğum günün sende istiyomusun TARKAN'ı :)))))
hemen getirelim sana :D

megastarmert
16-06-11, 19:31
illa haber yapacaklar diye saçma sapa şeyler yazıyorlar

secil.06
16-06-11, 20:32
Kim ne derse desin Aykut bey köşe yazarı olmuş da ne olmuş yazıyı yayınlamadan önce bi okusun sacma,sapan yazılarla insanların sinirlerini bozmasın