PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AYŞE ÖZYILMAZEL Pessss!

secil.06
15-06-11, 08:36
Tek kelimeyle rezillik.
Tek kelimeyle skandal!
"38. Altın Kelebek Müzik Ödülleri" nde Tarkan'ın gördüğü muamelenin başka karşılığı yoktur herhalde.
Youtube'dan görüntüleri izlerken utancımdan iki elimle yüzümü kapattım. Kıpkırmızı kesildim.
Adam ödül almaya sahneye çıkıyor. Ödülsavar Tören Teröristi (bu ikinci T.E. vakası) kişilik Tuğba Ekinci kırmızı elbisesinin eteklerini sürüye sürüye sahneye atlıyor.
Utanmadan sıkılmadan Tarkan'a soruyor; "Tarkaaan, neden okul yaptırmadın?"
Çünkü bu soruyu sormak sana kalmıştı. Çünkü Tarkan'ın hak ettiği tek soru buydu. Çünkü sen halkın sesiydin.
Tövbe tövbee...
Bir de üstüne hiç gocunmadan, duraklamadan Tarkan'a düet teklif ediyor Tuğba Parazitçi iyi mi?
Düetinize deee niyetinize deee...
Tarkan şaşkın; "Burası ödül töreni" diyor ve ödülünü bile almadan efendi efendi sahneyi terk ediyor.
Peki Tuğba Ekinci'nin sahneye çıkmasına kim izin veriyor? Kim iplerini salıyor? Neden Beyazıt Öztürk gibi deneyimli bir sunucu o mikrofonun sesini açtırıyor, müdahale etmiyor?
Altın Kelebek gibi özel bir ödül törenine bu sahneler yakışıyor mu? Yakışmıyor?
Tarkan bütün bunları hak ediyor mu? Elbette hak etmiyor!
İnsan böyle kareleri gördükten sonra bu ülkeden en iyi çıkışı yapmak istiyor. Bu tiplerle ne yaşanır, ne savaşılır çünkü

Cevap ver Tarkan!
Eyy insanevladı megastar insan! Hele bir silkelenip kendine gel de cevap ver; neden, neden neden?
Neden bizim mahalleyi günde üç su yıkatmadın?
Neden çeşme yaptırmadın?
Neden bebeler oynasın diye yurdun dört bir yanında parklar kurdurmadın?
Neden gençlerimiz için spor salonları inşa ettirmedin?
Neden bir kap kısırını kapmak suretiyle ablaların altın gününe gitmedin?
Neden çöpleri toplatmadın?
Neden yurdun dört bir yanına koşup kirvelik yapmadın?
Neden benzin fiyatlarını düşürmedin?
Neden kredi kartı faturalarımızı ödemiyorsun?
Neden Tarkancell çıkartıp bizi bedava konuşturmuyorsun?
Neden Tarkan Diyetiyle biz kadınları zayıflatmadın?
Neden yaşlılığa çare bulmadın?
Neden İstanbul trafiğini çözmedin?
Neden dün yağmur yağdı Tarkan?
Megastar oldun, bir işin ucundan tut bari Tarkan!
Saçını süpürge et Tarkan!
Bütün sorunlarımızın kaynağı sensin Tarkan!
Cevap ver Tarkan, cevap ver!
Başarılarınla, ödüllerinle, soğukkanlılığınla, listelerden düşmeyen şarkılarınla, tıklım tıklım konserlerinle sinirimizi bozma Tarkan!

kaynak:http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/ozyilmazel/2011/06/15/pessss

tarkan_mania
15-06-11, 10:53
yine çok güzel yorumlamış..
paylaştığn içn tşk seçil..

ece**
15-06-11, 11:26
ayşe özyılmazel , beyaz konusunda aynen düşüncelerimi dile getirmiş.

SESA
15-06-11, 13:30
yerinde bir yazı olmuş

flores
15-06-11, 13:42
coooooooooooooooox gozel yazidi.bayildim.bugun sinirlerim sizin OSYM ucbatindan kotu olsada bu yazini cok beyendim.

asltrkn
15-06-11, 13:48
Ayşe Özyılmazel'den yine mükemmel bir yazı.

seyma_tt
15-06-11, 15:13
Kral tv müzik ödüllerindede bu Ödül törenindede yine en güzel yazı Ayşe Özyılmazel'in tebrikler :) ;)

trkn_sry
15-06-11, 15:28
Helal olsun sana ayşe özyılmazel döktürmüş gene. bravo

twilight
15-06-11, 15:28
Helal olsun! :) Ne diyebilirim ki...

starzu
15-06-11, 16:47
bu kızı sevmeye başladım güzel yazmış güzel sorular sormuş iki elimizi belimize koyup cevap beklıyoruz tarkan neden,neden?

orhan89
15-06-11, 18:27
"Başarılarınla, ödüllerinle, soğukkanlılığınla, listelerden düşmeyen şarkılarınla, tıklım tıklım konserlerinle sinirimizi bozma Tarkan!"
Aslinda bu cumle herseyi ozetliyor, Tarkan la bu yuzden bu kadar ugrasiyo onlar... Ayse Ozyilmazele tebrikler cok guzel bi yazi :)

worldstarrr
15-06-11, 22:06
bu kadını sevıyorum cunku tarkanı cok sevıyor:))))))))))) ( CUNEYT OZTURK )

**MegaStarkan**
15-06-11, 22:11
Bu kadin kendi albüm cikartdigindan sonra isin ne kadar zor oldugunu anlayip, eskisinden daha da ilimli oldu. Güzel yazmis.

secil.06
15-06-11, 22:18
Ayşe özyılmazel her zaman oldugu gibi yorumlarını cok begeniyorum dobura,dobur helal olsun