PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan tum medya adina ozur diliyorum!

eskalen
14-06-11, 23:55
Ucankus'tan Ogulcan Tanriyar yaziyor..

Dün akşam “Altın Kelebek” ve “Quality” ödül törenlerine gittim.

Ve neler yaşadım?..

Öncelikle skandal olandan başlamak istiyorum.

Yine Tarkan, yine skandal ve yine mağdur Tarkan…

Ben Tarkan’ın yerinde olsam, bana 20 ödül verseler de, o ödülü Başbakan da verse Hülya Avşar da verse katılmam artık ödül törenlerine…

Organizatörlerin Tarkan’a kastı var sanki…

Koskoca “Altın Kelebek Ödül Töreni” ve sahne önünde ne bir güvenlik ne bir görevli!..

Yani sahne güvenliği sıfır…

Yani Tarkan’a kafa atmak isteyen de, öpmek isteyen de anında yapabilir. Müthiş bir güvenlik zaafı var.

Bir ödül töreni hitap ettiği kitleyi iyi belirlemeli bence…

Tarkan ardı ardına iki ödül törenine katıldı, ikisinde de darbe yedi.

Kral’da, organizasyon ödül almaması üstüne kurulmuştu. Ödül vermek için sahneye çağrılan ünlü sanatçılar doğal olarak Tarkan’ı suçladılar.

Şimdi de, bir anda yine “acaip” bir olayın ortasında kaldı.

Ben Tarkan’ın yerinde olsam artık hiçbir ödül törenine katılmam…

Yazık, üzülmemek elde değil, koskoca bir star’ın bu yaşadıklarına…

Ve diğer tarafta “Su Ada”da bir başka ödül törenine geçelim…

Salih Keçeci de aynı gece bir ödül töreni yaptı. Çok şıktı, çok hoştu.

Sanki bir barda bir şeyler içerken ödüller dağıtılıyor gibiydi…

Ve buna da Türkiye’nin en iyi sanatçıları tüm mütevazılığiyle katılınca tadına doyulmadı ödül töreninin…

Buradan Türkiye’nin en başarılı sanatçıları Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Volkan Konak, Erkan Petekkaya, Petek Dinçöz, Gülşen, Hande Yener ve Sinan Akçıl’a tüm “mütevaziliklikleri” için çok teşekkür ediyorum…

Sıfır sanatçı kaprisi ve sıfır kompleksleriyle, bütün gazetecilere gösterdikleri sıcaklığın bütün sanatçılara örnek olmasını diliyorum…

Ve bir not!.. Kimse özür dilemiyor Tarkan’dan… Madem herkes susuyor. Ben genç bir gazeteci olarak tüm medya adına özür diliyorum Tarkan’dan, medyanın O’nu düşürdüğü tavır için… Çünkü aslında şu tüm yaşadıklarında, aslında kendisinin değil, bu organizasyonları yapan medya çalışanlarının aslında hatalı olduğunu düşünüyorum. Fakat en acısı faturayı hep Tarkan ödüyor, medyaya ise yine “iyi” malzeme(!) çıkıyor… İşte en acısı bu!..

(Ancak öğrendiğime göre Hürriyet grubu bu yaşanan talihsiz olaydan sonra bir şekilde tavrını almaya karar vermiş!.. Bu iyi bir şey… Ama bu konuda bir detaya girmek istemedim)

Kaynak:ucankus.com

Buzlukahve
15-06-11, 00:30
güzel yorumlamış,bencede artık tarkan katılmasın böyle ödül törenlerine

seyma_tt
15-06-11, 15:55
Harika bi yazı. Özürü Altın Kelebek Ödül Töreni Ve Tuğba Ekinci ve Hülya avşarın Özür dilemesi gerkeiyordu. Nasıl olsa herşeyi o başlattı ! Sorumlu o .

trkn_sry
15-06-11, 16:19
Güzel yazmış bu gazeteci arkadaşımızı alkışlamak gerek birde başkalarının özür dilemesi gerekirken o herkes adına özür dilemiş . bravo

xurush'nine
15-06-11, 17:25
.. Kimse özür dilemiyor Tarkan’dan… Madem herkes susuyor. Ben genç bir gazeteci olarak tüm medya adına özür diliyorum Tarkan’dan, medyanın O’nu düşürdüğü tavır için… Çünkü aslında şu tüm yaşadıklarında, aslında kendisinin değil, bu organizasyonları yapan medya çalışanlarının aslında hatalı olduğunu düşünüyorum. Fakat en acısı faturayı hep Tarkan ödüyor, medyaya ise yine “iyi” malzeme(!) çıkıyor… İşte en acısı bu!..

Evet bence de..

...Ancak öğrendiğime göre Hürriyet grubu bu yaşanan talihsiz olaydan sonra bir şekilde tavrını almaya karar vermiş!..

Evet, koca kurulus organizasyondaki zaafini kapatmak amaciyla tavir almis, kendi gozunde civiyi fark et(tir)memek icin Tugbanin gozunde kil'a yonlendiriyor tum dikkatleri...Yakistiramadim onlara.Hic adil degil.Tugbanin da hatasi var, dogru, edebsizlik yapti, insan bir pilan yapmadan once bin kere tartar bicer kafasinda, iyi niyyetle sordmustu aslinda ama bi cuval inciri berbat etti ama sunucular ve organizasyon kesinlikle mudahele etmedi, umursamadi Tarkanin dusdugu durumu.Dun defalarca seyr ettim- neye ugradidini sasiran Tarkan o kadar kizgin ki , sinirlerini kontrol edemiyor, ses tonunu yukseltiyor, buna ragmen kimse mudahele etmiyor duruma..Bana gore bu daha buyuk edepsizlik, madem ulkenin en unlu starini sahnende agirliyorsun, ona yakisan sekilde davranmasini da organizasyonundan isteyeceksin.
TRT'yi bazen begenmiyoruz ama onlar hayatta Tarkan'a bu denli davranmazdilar. Hatriliyorunuzdur TRT yilbasi cekimlerini, oncesi ve sonrasini ( kucuk security tatsiligi yasanmis olsa bile) kulisde, haberler programina cikarken,konserde uzerine titriyorlar kendisinin.Cunki Tarkan'a saygiyla yanasan, onu seven Ibrahim Sahin var orda.

P.S. Bu arada genc yazar(ben onu Can Tanriyar sanmistim, degilmis..) simdi ozur diliyor ama gecen yazisinda Tarkan'i elestirmisti,hatirlarsaniz..Iste onceki yazisi: http://www.ucankus.comi (http://www.ucankus.com/detay/71288/flas-ogulcan-tanriyar-yaziyor-tamam-tarkan-turkiyenin-en-buyuk-sanatcisi-ama-biz-de-salak-mi)

worldstarrr
15-06-11, 22:07
Kesınlıkle abartılacak bıeşy yok hulyada cok sanslı bu olay asyesınde kendı olayı unutuldu tuğbanın tarkana 1 antıpatısı yok hele beyazın hıc sucu yok

secil.06
15-06-11, 22:16
cok güzel yazı ya kesinlikle her kelimesine katılıyorum