PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan şoku hürriyet'i harekete geçirdi; tuğba ekinci'ye büyük veto

asltrkn
14-06-11, 17:36
HABERSHOW ÖZEL - Tuğba Ekinci'nin Altın Kelebek gecesindeki skandalı Hürriyet'te sert yankı bulacak.

Tarkan'ı ödül almaya ikna eden ama ödül organizasyonda yaşanan Tuğba Ekinci skandalıyla sarsılan Hürriyet'te öfke hakim.

İlk tepki ödül gecesinde Ömür Gedik'ten gelmişti. Kelebek yazarı Ömür Gedik bundan sonra Tuğba Ekinci'nin hiçbir organizasyona davet edilmeyeceğini söyledi.

Gazete içinde alınan kararlara göre Doğan grubu gazetelerinde bu olay kesinlikle haber yapılmayacak.

Bunun dışında Tuğba Ekinci'ye büyük veto yolda. Kelebek'te Ekinci'nin burnunun ucu dahi görünmeyecek artık.

Ömür Gedik'in dediği gibi Tuğba Ekinci hiçbir Doğan organizasyonuna davet edilmeyeceği gibi başka organizasyonlara da davet edilmemesi sağlanacak.

TARKAN ÖFKELİ

Tarkan'sa o gece belli etmese de kendisine yapılan saygısızlık karşısında büyük öfke içinde.

Kral gecesinde eleştirilerin hedefi olan, Altın Kelebek'te de büyük saygısızlığa maruz kalan Tarkan bundan sonra hiçbir organizasyona katılmayacağına dair yemin etti.

http://www.habershow.com/v4/21868-tarkan-soku-hurriyet-i-harekete-gecirdi-tugba-ekinci-ye-buyuk-veto

twilight
14-06-11, 17:42
Tarkan'a da sabır versin Allah...O kadar saçma şarkıcılar varken,sen git ödül törenine katıl aha al sana 2 tane skandal...Ödül törenleri hülya y-avşar ve tuğba k-ekinci leri mutlu etmek için yapılan zırvalıklardır...zaten Tarkanın milyon tane ödülü var...artık ödül almasa da başarısı kanıtlanmış(Tek türkiyede değil tüm dünyaca) bir stardır..
''Seeeen yoluna tuğba,Tarkaan yolunaaa....Çok mutlusundur artık...Yap artık istediğinle kondomla'' :D :D

bounce
14-06-11, 17:49
ayrıca bu kadını mutlaka kısırlaştırmak lazım.

TEVETOGLU
14-06-11, 18:03
Söz gümüşse sükut Tarkandır.

**MegaStarkan**
14-06-11, 18:14
Süreli bir "ceza" olarak kabul edilebilinir ... :) onun disinda abartilmis olur.

xurush'nine
14-06-11, 18:18
ayrıca bu kadını mutlaka kısırlaştırmak lazım. Yapma be Cihan'im, patavatsiz o kadar..Sen bu kizi iyice bi ciddiye aldin..:)

Nzl
14-06-11, 19:44
Haberi yayınlamamaktaki amaçları Tuğba Ekinciye ders vermekmi yoksa kendi ayıplarını örtmeye çalışmakmı onu pek anlayamadım. Kim ne derse desin bu çirkin olayın sorumlusu tek başına bu kadın kesinlikle olamaz.

Türkiyenin en klas ödül töreni olarak adlandırılan bir organizasyona ülkenin en kıymetli sanatçısının katılmasını sağlayacaksınız, ki bu sanatçı yirmi yıllık müzikal kariyeri boyunca bu tarz çirkinliklere izin vermemek adına kendini itinayla koruyan, yanlızca şarkılarını konuşturan bir sanatçıyken sahnede ne olduğu belirsiz bir kadınla muhatap olmasına izin vereceksiniz. Bu nasıl bir kumpastır ben anlamadım. Nasıl oluyorda dakikalar ilerlemesine rağmen kimse bu olaya müdahale edemiyor, Tarkan'ın yardım bekleyen bakışları karşılıksız bırakılıyor. Üstüne gülücükler saçılıyor, espiriler yapılıyor.

Ben Hürriyetten ve geceyi düzenleyen tüm ekipten Tarkan adına bir özür bekliyorum. Haberi yayınlamamakla yapılan bu ayıbı geçiştiremezsiniz...

İZMİRLİ
14-06-11, 20:39
En iyisi vuralım öldürelim de kurtulalım, arkadaşlar abarttık sanki biraz tamam terbiyesizlik yaptı yapmasına ama cezalandırırken de çok aşırıya kaçmamak gerekir.

xurush'nine
14-06-11, 21:01
Haberi yayınlamamaktaki amaçları Tuğba Ekinciye ders vermekmi yoksa kendi ayıplarını örtmeye çalışmakmı onu pek anlayamadım. Kim ne derse desin bu çirkin olayın sorumlusu tek başına bu kadın kesinlikle olamaz.

Türkiyenin en klas ödül töreni olarak adlandırılan bir organizasyona ülkenin en kıymetli sanatçısının katılmasını sağlayacaksınız, ki bu sanatçı yirmi yıllık müzikal kariyeri boyunca bu tarz çirkinliklere izin vermemek adına kendini itinayla koruyan, yanlızca şarkılarını konuşturan bir sanatçıyken sahnede ne olduğu belirsiz bir kadınla muhatap olmasına izin vereceksiniz. Bu nasıl bir kumpastır ben anlamadım. Nasıl oluyorda dakikalar ilerlemesine rağmen kimse bu olaya müdahale edemiyor, Tarkan'ın yardım bekleyen bakışları karşılıksız bırakılıyor. Üstüne gülücükler saçılıyor, espiriler yapılıyor.

Ben Hürriyetten ve geceyi düzenleyen tüm ekipten Tarkan adına bir özür bekliyorum. Haberi yayınlamamakla yapılan bu ayıbı geçiştiremezsiniz...

Evet bence de. Beyaz bu arada kirilan qururunu belki tamir ediyordu..;)
Ozre gelince;Genelleme bir ozur yapildi aslinda ilerleyen dakikalarda Beyaz tarafindan, ama net olarak Tarkan'in ismi gecmedi..

P.S. Bu arada Tugbayi acaba Okan mi doldurdu,kafasiz kadin onun mu oyununa geldi ki kas yapmak isterken goz cikardi? ;) Saka bi kenara Tarkan sahnede sarkisini okurken, ona salondan guzel tepkiler gelirken Okan garip bi yuz ifadesiyle yerinden sinsi sinsi bakiyordu dikkat ettiniz mi bilmem..

TARQANIM
14-06-11, 21:17
ben inanmiyorum böyle seylere..bu ödül törenide önceki gibi konusulsun diye bilincli yaptilar

sally
14-06-11, 21:49
Umarim bi daha bu kadinin adi gecmez

denizmavisi
14-06-11, 22:11
Bu olayda sadece tuğba değil organize edenler ve sahnedeki sunucular da çok hatalı bu olaya neden zemin hazırladılar her isteyen böyle sahneye mi atlarmış ne büyük saçmalık...

orhan89
14-06-11, 22:16
Aranizda bu cezayi abartili bulanlar var ama bide soyle dusunun bu kadin bunu ilk defa yapmiyo, gecim kaynagi yarattigi polemikler ve cikardigi rezillikler... Gittigi her yerin kalitesini dusuruyo adeta (bunu dun de gorduk). Anliyacaginiz, Tugba Ekinci nin bu tur organizasyonlara davet edilmesi icin hicbir neden yok.
Dogan Grubu gibi bi media imparatorlugu onu boykot etmeye karar verdiyse, Tugba hapi yuttu diyorum :)

secil.06
15-06-11, 00:40
tabiki haklı olarak sinirlenecek tepkisini sahne de cok güzel ifade etti anlayanlara zaten cok fazla katılmıyo du ödül törenine bu saatden sonra da katılmama kararı almasına ben cok şaşırma dım aksine cok iyi yapar Tarkan nerde ne zaman nasıl davranacağını cok iyi bildiği için aldı kararrın arkasındayım bende

**MegaStarkan**
15-06-11, 00:42
Arkadaslar bir sekilde ödül törenler skandala imza atiyor, bunun en iyi örnegi AB'deki müzik ödülleri (icmis vaziyette cikan, kiz kiza öpüsmeler, meme ucu göstermeler vb). Türkiye'yi bu konu bile asiyorsa ...

worldstarrr
15-06-11, 06:29
Hiç biriniize katılmıyorum bende buyuk 1 tarkancıyım ama hulya avşar olayını yun size unutturdunuz ya tuğba ekıncı sacmalamıs tamam ama bu tarkan sevgısınden kaynaklanıyor neden abartıyosunuz tarkanda bıdaha odullere gelmesın falan ne bu tavırlar tarkanın bole 1 akılsızlık yaptıgına ınanmıyorum tuğba hanım tarkanı gordu heyecanlandı tamam 1 sacma soruda sordu belkı sacma 1 kadın ama hülya avşar gibi adilik etmedi neyı abartıyorsunuz ya kendınıze gelin. tarkanı zorladımı cevap ıcın tarkanda cvp vermedı tesekur ettı neden abartıyorsunuz neden sebebını merak ettım tarkanı boylemı büyüteceksınız kımse o gün orda tarkana dusmanca bışey yapmadı kendınıze gelın tarkanın bole büyümeye eleştrıldıkce buyumeye ıhtıacımı var sanıyorsunuz haryansanız bıraz daha mantıklı dusunun hülya olayıyla bunu mukayaseye edenlere bu lafım ( Cüneyt Öztürk )

seyma_tt
15-06-11, 15:43
Artık bu kadını Kimsenin ti'ye almaması güzel olacak:)) Bizim için , Medya için , Hürriyet için , Ödül törenleri için En önemlisiii Tarkan için. !

trkn_sry
15-06-11, 15:46
ben inanmiyorum böyle seylere..bu ödül törenide önceki gibi konusulsun diye bilincli yaptilar
bencede ödül töreni konuşulsun diye yaptılar .