PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovisyon Birincileri Tarkan Hayrani Cikti !!

denizarya
11-06-11, 18:39
dün aksam beyaz show katilan euurovizyon birincileri eldar ve nigara beyaz hangi sanatcilari taniyor ve seviyorsunuz diye sorular...nigar Tarkan, rafet el roman ve Kenan dogulu dedii...beyaz o anda sakayla karisik tabi tarkana "ahh ahh bi gelmiyosun bize " gibisine yakindii...sonra hangi sarkiyi seviyorsunuz diye soruncu..bu sefer "yakalarsam muah muah " diye cevap verdi nigar..beyaz yine yakindii Tarkana ve yine davet etti programina..:)))
bence eylül veya ekim aylarinda beyaz show yeni sezona basladiginda ben bir kere olsun tarkanin cikmasini isterim oraya...beyaz eminimki ona özel program hazrlicak ve tabiki de baska sanatcilara davrandigi gibi sakalar yapmaz...gerci o sakalari samimiyetinden yapiyor ve bezyai ben cok severim... türk hakinin tarkan hakkinda cok az sey bildigini görüyorum ben..tarkanin nasil biri oldugunu bilemiyoralr. tabikide tarkanin programlara cikmasindan yana degilim bendee...ama bir kereye mahsus beyaza ciksin derim...hülya avsara cikmista beyaza mi cikmicak ??

twilight
11-06-11, 18:44
Beyaz iyidir...İyidir de bir az patavatsızdır...Ben programına katılmasını isterim/yada istemem...bazen ikisinin arasında kalıyorum...ama katılırsa izlerim tabi ki...ama okan'a katılırsa daha muhteşem olur diye düşünüyorum..çünki adam daha zeki beyaz'dan... ;) Artı daha çok izleniyor...o da biraz patavatsız ama olsun :D

Tarkan'ın türkiyede katılabileceği talk show okan bence...ona da katılmaz.. Ama arada bir programlara çıkmalı dersen evet katılıyorum buna ... :)

seyma_tt
11-06-11, 19:04
Bence Tarkan kesinlikle bi Talk Show'a çıkıcaksa Beyaz Show'a çıkmalı. Beyazzz çooooktandır Tarkanın gelmesinmi istiyor. Zaten Bunu kaç kere söyledi programında.Eğer Tarkan Yeni sezonda Beyaz show'a çıkarsa süper olur. Tarkan'da eğer çıkarsa muhakkak beyaz showu tercih eder. Çünkü Beyaz kaliteli program yapıyor ve de Tarkanın gelmesini çok istemişti , Eger gelirse gerçekten süper olur.

secil.06
11-06-11, 20:16
beyazı sevmem Tarkan programına cağırmak için neler yapmış dı Eurovisyon Birincileri Tarkan Hayrani Cikması tabi süper bir haber onlar da biliyo starın kim oldunu = )

denizarya
11-06-11, 20:42
beyaz harika biri..cok saygili..vidani ve merhameti olan biri ..cok iyi de bir sunucu ve cok seviliyor...okan bayülgenee büyük sanatciular katilmiyor..zaten davet te edilmiyr..ayrica okan tarkani hic sevmez...okanin kendi tarzi ve yaptigi programin formati basmbamska zatenn...tarkani okanda hayal edebilimisiniz 6 konukla beraber...hic olmaz...beyazz harika oluur

asltrkn
12-06-11, 00:30
Evet izledim bende,Tarkan'ın adı geçtiğinde yüz ifadesi,Tarkan'a selamlarını iletirken yaptığı mimikler çok şekerdi :)) Severim Beyaz'ı,Tarkan'ın katılacağını sanmıyorum ama Beyaz'ın krallar gibi de ağırlayacağından eminim.Okan Bayülgen Ümit Sayın'ı konuk aldığı geçen haftaki programında,Gitme şarkısını söyledikten sonra,Tarkan'ı hiç dinlemem ama bu klipte çok yakışıklı falan demişti.

xurush'nine
12-06-11, 13:41
Evet, bizde 7'den 77'ye onu cok severler.. Kucucuk cocuklar bile Takan sarkilariyla dans etmekten hoslanir, yep yeni sarkilarini mirildanirlar- defallarca bana misafirlige gelen cocuklardan biliyorum.Tabii ki de erovizyoncularimiz da oyle olucak.:)

fincan
12-06-11, 15:23
xurush'nine erovizyon zamanı çok fazla giremedim nete biraz geç olacak ama senin aracılığınla tüm Azerbaycan'ı kutluyorum.Kendimiz kazanmış kadar sevindik bravo

xurush'nine
12-06-11, 15:58
xurush'nine erovizyon zamanı çok fazla giremedim nete biraz geç olacak ama senin aracılığınla tüm Azerbaycan'ı kutluyorum.Kendimiz kazanmış kadar sevindik bravo
Tesekkur ederim fin'canim! :29: Zaten biz siz diye bi sey yok biliyorsun, hepimiz kazandik.Hem elenen kardeslerimizin bir nevi "ocunu" aldik..;)) Bu, kazadiklari an Nigar ve Eldarin tavirlarindan da belli oldu -ellerinde turk bayragi vardi biliyorsun.
Ben de mesela Hadise ciktigi yil(Aras ve Aysel de fena degillerdi..) o kazansin istemistim..(:
Sevgiler.

fincan
12-06-11, 17:41
Tesekkur ederim fin'canim! :29: Zaten biz siz diye bi sey yok biliyorsun, hepimiz kazandik.Hem elenen kardeslerimizin bir nevi "ocunu" aldik..;)) Bu, kazadiklari an Nigar ve Eldarin tavirlarindan da belli oldu -ellerinde turk bayragi vardi biliyorsun.
Ben de mesela Hadise ciktigi yil(Aras ve Aysel de fena degillerdi..) o kazansin istemistim..(:
Sevgiler.

Kesinlikle hepimiz kazandık :) Şimdi asıl heyecanlı kısım azerbaycanda yapılacak olan 2012 finali, inşallah çok güzel geçecek

xurush'nine
12-06-11, 23:14
Kesinlikle hepimiz kazandık :) Şimdi asıl heyecanlı kısım azerbaycanda yapılacak olan 2012 finali, inşallah çok güzel geçecek

Simdiden hazirliklar basladi bile.Erovizyon sahnesi denizin uzerinde kurulacak, muhtesem bir solen olacak gibi..:10: Hepinizi -Tarkancoll ailesini seneye bekleriz! :29:

P.S. Ebru, hatta Tarkan'i (sen bunu da yaparsin!) da alip oyle gelin..:))

denizarya
12-06-11, 23:45
eldar ve nigar kazandiklari icin zamaninda tarkanlada calisan Universal Müzikten Teklif geldi..albümlerini o sirket yapiyor aynii tarkana yaptiklari gibi...acaba diyorum tarkan su eurovizyona katilsami ne :)))

secil.06
13-06-11, 00:44
bence hiç bir programa cıkmasın grek yok zaten Tarkan da katılmayı düşünmüyodur bence

flores
14-06-11, 23:26
neinki eurovisyon birincilileri, 2cieri 3 culeri hatta 24 culeri bile.aktarsan hepsi cika bilir tarkan hayrani.:)