PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hülya Avşar: Tarkan'a şimdiden geçmiş olsun!

asltrkn
10-06-11, 10:14
Hülya Avşar Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından sahne aldığı mekanda görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde Kral Tv Video Ve Müzik Ödülleri'nde Tarkan'a ödül taktim etmek için geceye katılan ve orada bulunduğu halde ödülünü almak için sahneye çıkmayan meslektaşı Tarkan için "Dangalak, bir metrelik adam." gibi yakıştırmalar yapan Hülya Avşar Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından sahne aldığı mekanda görüntülendi.

"TARKAN'A ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN"

Ayakligazete.com'un haberine göre, uyuşturucu kullanmaktan yargılanan Tarkan'ın avukatının yaptığı açıklamada hapis istemi olmadığını ancak hakimin kararıyla bir tedavi sürecinin yaşanabileceğini açıkladı. Bu konuyla ilgili, "Tarkan'ın sahneye çıkmaması durumunu çoktan unuttum ve o konuyu kapattım. Başına kötü bir şey gelsin de istemem. Eğer tedavi olacaksa da şimdiden geçmiş olsun" dedi.
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/hulya_avsar_tarkan_a_simdiden_gecmis_olsun_.htm

tarkan_mania
10-06-11, 10:33
şu kadın yorum yapmasın ya. sormayın şu kadına Tarkanı! :@

ece**
10-06-11, 11:05
iyi de olsa kötü de olsa konuşmasın bu kadın artık.yeteeeeeeeerr !

asltrkn
10-06-11, 11:17
Senin gibilerinin dileklerine ihtiyacı yok Tarkan'ın,kendine sakla düşüncelerini...

secil.06
10-06-11, 21:16
Hala adı geciyor Tarkanın yanın da ismi anılıyo ya sinir oluyorum ama tabi tepkimizi göstermek magazinciler ve kişinin işine gelir ekmene bal sürmekdense sus,izle,oku ve gül gec = )

**MegaStarkan**
10-06-11, 21:54
Forumumuzun maddeleri geregi hic bir ücüncü sahisa hakaret iceren mesajlar yazilamaz, madden'in özel durumlarda da ihmal etme özürü gecmemekte. Bu yüzden lütfen üslubunuza dikkat ediniz, aksi taktirde gereken islemler yapilir.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan I.

dudu
10-06-11, 23:21
Ne dediği belli değil..

TARQANIM
11-06-11, 13:49
kinci degildir hülya söyledigi hakaretler bardagi tasirmisti ama kisa sürede pisman olacagini ve kendini affettirmek icin cabalicagini düsünüyorum

Bamboo
11-06-11, 15:31
istediğini söylesin şuan da tek derdi yan çizmek..

twilight
11-06-11, 15:41
Hahaha...Asıl Hülya'ya geçmiş olsun...20 küsür yıldır tek yaptığı popo sallayıp,kıvırtmak...Ses yok,oyunculuk yok...Şarkıları zaten dandik ötesi''Sevdim'' şarkısını severim o ayrı...Ancak piyasaya ne olarak ta çıktığı belli...Hülya'nın seks kaseti dolu piyasada...Eee?O zaman kime geçmiş olsun?Ben çözemedim...!

starzu
11-06-11, 16:11
bu gün bi magazin programında tarkanı hala severim sesini şarkılarını ama sadece saygısız biri dedi hafiften yan çizmelere başladı:12:

secil.06
11-06-11, 20:53
ısrarla adımı Tarkanın adıyla anılsın diye neler yapacanı şaşır dı yeter artık bi dur,bir soluklar rahat bırak artık biraz huzur ver

denizmavisi
12-06-11, 21:06
Tarkan'a laf atmakla baya tepki alınca hemen kıvırmaya başladı,kıvır Hülya aşağıdan yukardan...:16: