PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın avukatı açıkladı!..."Tarkan hastanede tedavi görecek"

asltrkn
09-06-11, 18:42
Tarkan hakkında "uyuşturucu madde bulundurma, kullanma ve satma " suçlamalarıyla açılan davanın görülmesine başlandı...

Megastar Tarkan’ın da aralarında bulunduğu 17 kişi hakkında "uyuşturucu madde bulundurma, kullanma, satma ve satılmasına aracılık etme" suçlamalarıyla açılan davanın ilk duruşmasına bugün başlandı.

Az önce sona eren davaya Tarkan, katılmazken avukatı Günsel Dede şu açıklamayı yaptı: “Davadan henüz bir karar çıkmadı. Dava Eylül ayına ertelendi. Hapis kararı beklemiyoruz. Ancak mahkemenin belirlediği bir hastanede tedavi görmesi muhtemel. Tarkan’da bu sonucu bekliyordu.”
http://www.sacitaslan.com/magazin-tarkanin-avukati-acikladitarkan-hastanede-tedavi-gorecek_41447.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

seyma_tt
09-06-11, 18:44
İnşallah öyledir .

pare pare
09-06-11, 21:43
İnşallah bencede öyledir...

secil.06
09-06-11, 22:12
aksini düşünmeyin bile arkadaşlar ya tedavi yada para cezası başka bişey olamaz

denizarya
09-06-11, 22:33
yine ertelendi demek...hapis cazasi tabikide olmazz..tedeviyede ihticayci oldugunu düsünmüyorum tarkanin

xurush'nine
09-06-11, 23:03
Allah bir daha ne mahkemelere ne de hastanelere dusurmesin, insalah para cezasiyla kurtulur.
Ama sayet formalite geregi hastanede tedavi gormesi uygun gorulerse, simdiden o hastanede hemsire olarak ise baslamam lazim, baska yolu yok..:P(zaten yillardir tansiyon olcmesini, igne yapmasini falan biliyorum:) :5::19::23:

secil.06
09-06-11, 23:04
Tarkan'ın Yargılandığı Uyuşturucu Davasında İlk Duruşma Sona Erdi Avukatının yapdığı acıklama izleyemeyenler haberi burdan izleyebilir

http://www.sondakika.com/haber-tarkan-in-yargilandigi-uyusturucu-davasinda-ilk-2785885/

özlemmis
10-06-11, 10:26
tarkan bağımlımı ki hastanede tedavi görecek ben ona inanmıyorum

tarkan_mania
10-06-11, 10:41
bencede hastanede tedavi görmesine gerek yok aslında ama hapse girmektense hastanede tedavi görsün daha iyi..

özlemmis
10-06-11, 14:22
hapse niye girsin satıcı değilki kullanıcı tutuklansaydı ilk gözaltına alınınca tutuklanırdı

secil.06
10-06-11, 21:19
bekleyip göreceğiz bir an evel sonuclandırılması için

**MegaStarkan**
10-06-11, 21:44
Gitsin zararli bir karar degil, hatta iyi olur; eger dogru ise ki kan sonuclari bunu belgeliyordu sonuc tatmin edici. Kendisi de bu sonucu kabullenerek uyusturucu kullanimini dogrulamis oluyor. Dogru olmamis olsaydi, mahkemenin de yeterli belgesi olmazdi, avukat da gereken savunmalari yapardi ve en cok Tarkan bu konuda kendini savunur olurdu.

xurush'nine
10-06-11, 22:40
Bir seyi anlayamiyorum,Tarkan'in tedavi gormesi gerekirse, gercekten de buna ihtiyaci varsa, neden bu kadar zaman mahkemeler erteleniyor ve bir an once karara baglanilip tedavi ettirilmiyor?! Tarkan siradan biri degil ki Turkiyenin onemli bir sanatcisi, hastaysa hemen tedavisine baslanmasi gerekmez mi?Ve kendisi neden elini kolunu sallayarak geziyor,tedavi olmuyor da bunu mahkeme zoruyla yapiyor? Insan sagligina mecburen mi dikkat eder? Tedavi olmasi gereken birisi nasil pes pese 7-8 Harbiye konserleri veriyor, nasil turnelere cikiyor? O kadar "hasta" olsa buna enerjisi yetmez ki...
Acikcasi ben de onun tedavi olacak kadar "hasta" oldugunu sanmiyorum..Ha bu isler formalite geregi boyle yapilir derseniz o baska...

dudu
10-06-11, 23:20
Bi kere kullandım demedi mi? nası tedavi görcek ki anlamadım ya:s

Nzl
10-06-11, 23:55
Avukat yanlızca olasılıklardan bahsetmiş. Henüz devam eden bir mahkeme hakında konuşmak çok yanlış. Tarkan gerçekten kullanıcımı, kullanıcı ise ne oranda kullanıcı onu bile bilmiyoruz, dosyanın içeriğini hiç bilmiyoruz... Ayrıca bu durumun hastalıkla bir ilğisi yok. Bağımlılık başka birşey hastalık başka.. Umarım herşey biran önce yoluna girer ve bu tatsız konu kapanır...

TARQANIM
11-06-11, 13:45
benim bildigim kadariyla cok uzun süre ve cok agir uyusturucu kullananlar hastanede tedavi görüyo.. bu nasil is anlamadim

twilight
11-06-11, 14:53
Bu yazdıklarımla forumdan uyarı alabilirim ama,Tarkan mahkeme mahkeme sürünürken,Erdoğan'ın yiyeğinin hiç bir mahkemeye çıkmaması sizce garip değil mi?Bir de bir az dengesizce? Hayır yanlışsam söyleyin ama,bir insana Başbakan yiğeni diye de uyuşturucu hükmünün hafifletilmesi ne kadar boş bir şey değil mi?

xurush'nine
11-06-11, 15:34
...bu durumun hastalıkla bir ilğisi yok. Bağımlılık başka birşey hastalık başka..

Bagimlilik kelimesini kullanmak istemedigim icin hasta kelimesini kullandim.Dikkat ettiysen parantez icinde yaziyorum.
Ayrica hastanede tedavi olunan bir seyin adi ne olursa olsun, (ki adi hasta kelimesinden daha cok qiick ediyor bunyemi) ismi uzerinde hasta-hane.Yani hastalar evi.

Nzl
11-06-11, 18:55
Bagimlilik kelimesini kullanmak istemedigim icin hasta kelimesini kullandim.

Bu konu hepimizin sinirlerini bozuyor, birbirimizi yanlış anlamamızın sebebide bu aslında. Benim içinde tam tersine hasta tanımlaması daha ağırmış gibi geliyor. Henüz Tarkan dinlenilmedi ve biz onun ağzından hiç bir açıklamaya şahit olmadık. İnşallah durum sanıldığı kadar ciddi değildir.

secil.06
11-06-11, 20:18
ne yazılıp,cizilirse,çizilsin ben inanmıyorum

denizmavisi
12-06-11, 21:12
hapse filan girmez Tarkan merak etmeyin,formalite icabı tedavi görebilir o kadar umarım bir daha da bu konularda ismi geçmez

secil.06
13-06-11, 00:45
kendisin den duymadğım hiç birşeye inanmam

megastarmert
13-06-11, 15:55
Tedavi görükten sonra önce kendisi sonra bzim için bir kerelik bile olsa kullanmamalı çünkü tarkanın ona ihtiyacı yok tarkan güçlü bir iradeye shaip bir insan.Sevenleri olarak onun arkasındayız

megastarmert
13-06-11, 15:56
hapse girmez ama tedavi şartı koşabilme ihtimali var çünkü kanunen böyle bir madde var sanırım

Bamboo
13-06-11, 17:09
ne tadavisi yaa, ben tarkanın tedavi olacak kadar derin daldığını düşünmüyorum..

arau
13-06-11, 17:52
ne tadavisi yaa, ben tarkanın tedavi olacak kadar derin daldığını düşünmüyorum..

zaten öyle bişey yokturda denetimli serbestlik diye bişey var. ya hapis ya tedavi diyor yasa.. teknik bişey yani...

secil.06
13-06-11, 22:39
tedavi olacağını düşünmüyorum,bağımlı olduğunu da ve kullandığına da inanmıyorum

sena T@RKAN
31-07-11, 17:33
ins tedaviyle kurtulur

rojbin
31-07-11, 17:55
allah korusu inşallah öyle birşey olmaz

Efsane_1
01-05-14, 09:46
Erkek olmak ilahi bi mecburiyyet ama adam olmaksa bu mecburuiyyetin hakkını verebilmektir demiş bilgelerden biri…Yani Tarkan ,,uyuşturucu madde kullanmak amacıyla bulundurmak’’ suçundan tutuklanabilir evet ama gerçekten de suçluysa bile Onu buna mecbur eden sebebler elbette ki vardır ve asıl suçlular o sebepleri yaratan kişiliyi olmayan şerefsizlerdir…Suçlular hep konuştu, adaletten, kanundan, iyilikten dem vurdular ama Tarkan suçsuz olmasına rağmen (ki gene söyluyorum, bu Onun suçlu olduğunun kanıtı değil) hiçbirzaman kanun karşısında ne asaletini ne de seviyyesini bozmadı…Adam gibi adam oluşuyla gerçek bi Megastar oldugunu kanıtladı herzaman…Sen başkasın be Adam!...

twilight
01-05-14, 18:33
Erkek olmak ilahi bi mecburiyyet ama adam olmaksa bu mecburuiyyetin hakkını verebilmektir demiş bilgelerden biri…Yani Tarkan ,,uyuşturucu madde kullanmak amacıyla bulundurmak’’ suçundan tutuklanabilir evet ama gerçekten de suçluysa bile Onu buna mecbur eden sebebler elbette ki vardır ve asıl suçlular o sebepleri yaratan kişiliyi olmayan şerefsizlerdir…Suçlular hep konuştu, adaletten, kanundan, iyilikten dem vurdular ama Tarkan suçsuz olmasına rağmen (ki gene söyluyorum, bu Onun suçlu olduğunun kanıtı değil) hiçbirzaman kanun karşısında ne asaletini ne de seviyyesini bozmadı…Adam gibi adam oluşuyla gerçek bi Megastar oldugunu kanıtladı herzaman…Sen başkasın be Adam!...

Tutuklanma yada tedavi olayı yok artık dava zaten bitti. Eski haberlere mesaj yazmanız son derece yersiz bir davranış.
Mahkemenin kararı 1 yıl süreyle gidip imza vermesi. Hepsi bu. Sonrada resmen dava düşmüş olacak.