PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda pekkan ve Tarkan 'Yakar Geçerim'in klibinde bir araya gelecek mi?

asltrkn
09-06-11, 13:12
Ajda Pekkan Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından Kuruçeşme'de bir mekanda görüntülendi.

Henüz yeni albümü çıkmadan Megastar Tarkan’dan aldığı ‘Yakar Geçerim’ şarkısı ile adından sıkça söz ettiren ve konser maratonuna başlayan Ajda Pekkan Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından Kuruçeşme'de bir mekanda görüntülendi.

Ayakligazete.com'un haberine göre, Süper Star Ajda Pekkan bir önceki gece Harbiye Açık Hava Tiyatrosu sahnesinde verdiği konserinin ardından stres atmak için gezmeye çıktığını dile getirdi.

"ONA TARKAN KARAR VERİR"

Konser maratonuna yeni başlayan ve bütün bir yaz dur durak bilmeden konserlerine devam edeceğini açıklayan Ajda Pekkan Tarkan'dan aldığı 'Yakar Geçerim' şarkısına önümüzdeki günlerde klip çekeceğini ancak şarkıda Tarkan'la düet yapmadığı için klibinde yer alıp almayacağı konusunda henüz karar verilmediğini açıkladı ve ekledi "Ona Tarkan karar verir."

BU KEZ TARAF TUTMADI!

Kral Tv Video Ve Müzik Ödülleri'nin sahiplerini bulduğu gecede birçok ödül alan ve sahneye ödül almak için çıkmayan Tarkan'ın özellikle Hülya Avşar tarafından büyük tepkiyle karşılanması ve hakaret içeren sözler sarf etmesiyle ilgili olarak, "Ben herkese hak veriyorum, herkesin kendine has prensipleri var. Bu konulara pek girmek istemiyorum. Biz sanatçıların birbirimize destek olmamız gerekiyor. Türkiye'de ‘Star’lar zor yetişiyor. Tenkit etmek yerine arka çıkmalıyız birbirimize." Diyerek polemiklere girmek istemediğini vurguladı. (Ayakligazete.com)

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/ajda_pekkan_ve_tarkan_yakar_gecerim_in_klibinde_bi r_araya_gelecek_mi_.htm

secil.06
09-06-11, 22:22
bakalım eğer olursa tabi süper bir klip olur bekleyip göreceğiz

denizarya
09-06-11, 22:30
sanmiyorum öyle olacagini cünki sadece vokal yaptii...ayrica tarkanin konseri baslayacak....zamani da olmaz :)

asltrkn
09-06-11, 23:58
Zamanı olacağını sanmıyorum,Tarkan'ı yoğun günler bekliyor,bizler de Tarkan'ı bekliyoruz :)

tarkan_mania
10-06-11, 10:55
keşke düet yapsalardı bu şarkıda çok daha güzel olurdu..

ece**
10-06-11, 11:09
klipte olmaz tarkan.olmasına da gerek yok zaten bu klipte çünkü vokal oldu..hem biraz nefes alsın adam.

TEVETOGLU
10-06-11, 20:36
Tarkan önce boş bir zaman bulursa klip çekmediği diğer parçalara klip çeksin bence. :))

secil.06
10-06-11, 21:13
Klipcekerse süper olur ama belki bir konserin de sahne alır ve şarkıyı birlik de dinler izleriz

**MegaStarkan**
10-06-11, 22:00
Bence de gereksiz olur, yapicagini da sanmiyorum.

xurush'nine
10-06-11, 22:12
Zaten sesi AAAAAAAA kisminda net olarak ortaya cikiyor, o bur kisimlarda Ajdanin sesi on pilanda.Klipte cikip bir tek AAAAAAAAAAAAAAAAA kisminda mi okuyacak? ;)
Ama klipte sarkinin konusuna uygun olarak Ajdanin ogut verdigi adam rolunda cekile de bilir. :)Tarkan bu, bir bakarsin beklenmeyeni yapar...;)