PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serdar Ortaç Tarkan'ı taça attı!..

asltrkn
30-05-11, 09:16
SERDAR ORTAÇ'TAN TARKAN'A OLAY SÖZLER!
http://www.magazinkulubu.com/haber/765/video-polemik-serdar-ortac-tarkani-taca-atti.html

tarkan_mania
30-05-11, 10:11
ben biliyodum bu adamın saçmalayacağını.kıskançlıktan çatladığınıda söylemiştm..
alın buyrun konuştu. saçma sapan 2 şarkı yapmakla star olunmuyor sayın kumarbaz.
Tarkanın adını ağzına alamazsın sen. sen önce kendine bi bak..
sabah sabah sinir oldm yne ya :S
kıl oldum abi!!!!

secil.06
30-05-11, 10:53
artık herkez pirim yapacak Tarkanın adıyla gereksiz,saçmalıklarla herkez işine baksa olmuyo illaki birileri cıkacak dengesiz yorumlara destek cıkacakları yerine gereksiz insanları destekliyolar ya sinir olmamak mümkün mü

secil.06
30-05-11, 11:33
Starlığın devletin iki dudağına bakar
Serdar Ortaç, Kral TV Ödül Töreni’nde kuliste oturmasına rağmen ödüllerine ekip arkadaşlarına aldırdığı için tartışmaların odak noktasında olan Tarkan’a çattı
30 Mayıs 2011 Pazartesi, 09:42:44
Starlığın devletin iki dudağına bakar

Serdar Ortaç, Süper Klüp programına “Bu starlık oyunları nereye kadar? 5- 10 ay önceyi hatırlayın. İstediğin kadar star ol, bak starım şimdi değil mi? Türkiye’nin en büyük starlarından biriyim öyle mi? Devletin ağzına bakar! Devletin iki dudağına... Der ki alkollü araç kullandın, haydi gel star gel! Yani star olsan ne olur?” diyerek Tarkan’ın geçen yıl uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alınmasına gönderme yaptı.

kaynak:http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/635189-starligin-devletin-iki-dudagina-bakar

ece**
30-05-11, 11:58
E biz ona diyomuyuz sen " kumarbazsın "diye.. ki okadar ayyuka çıkan bişeyken. ayıp !

MARY JANE
30-05-11, 13:12
serdarın besbelli bu sözleri söylemesindeki amaç: kıskançlık. yo ben kıskanmıyorum diyemez artık. her anlamda tarkan gibi olamayacağı için kıskanıyor. aranızda dağlar kadar fark var hem karakter olarak hemde mesleki olarak. bunu bir anlasanda haddini bilsen serdar efendi. sendemi ödül verecektin tarkana da sahneye çıkıp ödülü elinden almadı. herşey devletin iki dudağın arasındaysa zamanında senin için çıktı o laflar unuttun galiba. ama tarkan için daha çıkmadı ve olumlu çıkacak. o zaman daha çok kuduracaksın allahın beyinsizi.
hülyanın beyinsizce konuştuğunu zannetmiştim ama yanıldım. serdar geçti hülyayı. seneye kral tv, müzik ödüllerinde yeni bir kategori açsın "yılın işiyle gündeme gelemeyen şuursuz şarkıcısı" diye. kesin hülya ve serdar kapışır. ama kim alır bilemem ona halk karar verecek. bu sene olduğu gibi. umarım aday listesi uzamaz. tarkan gözünü seveyim bişey söyle şunlara demek geliyor içimden ama sonra vazgeçiyorum. onların seviyesine inipte halkın gözünde onlar gibi olma. sakın muhatap olma.

secil.06
30-05-11, 20:09
kumarbaz seni haddini bil sınırlarını aşma kendine gel,kendine ortaç

günışığım
30-05-11, 20:48
tarkanin uzerinden prim yapmayi biraksinlar adam gibi sarki yapsinlar once uyuzlar =)=)

denizarya
30-05-11, 21:32
yaa demet akalin kiiiim ???? ses mi var??? müzikten mi anliyor ??? ne ödül almasii??? kral tv kafasina göre mi verdi ödülleri, hayir !!! oylarda ne ciktiysa, satis rakamlarinda radyolardan alinan bilgilerle ödül verildii...kral tv demedi mi artik haksiz ödül sagitimi olmicak diye eskisi gibi...o eskide kaldii serdaar önüne gelene verilmiyor ödüül !!!!!!!! kiskanc seyler yaa

denizarya
30-05-11, 21:33
kendi elestiri aldiginda..yok sesi yok diye ve sarkilari ayni diyee ozaman tavirini ortaya koyuyur ama baskalarina elestirde bulunuyor yaaa..gelinde sinir olmayan

asltrkn
30-05-11, 22:16
Demet'te röportajla ilgili "Adamsın Ortaç ve yıllardır söylediğim gibi Kral!" yazmış twet'ine.

Körler sağırlar birbirlerini ağırlıyorlar :D

denizmavisi
30-05-11, 23:38
kendi yaptıklarını unutup bi de pişkinlikle Tarkan'ın adını ağzına alıyor haset şey çatla patla sen Tarkanın tırnağı bile olamazsın japon anca böyle dilli düdük gibi ötmeyi bilirsin,aferin Tarkana hiç sesini çıkarmıyor en güzel cevap bu ve bunun gibileri muhatap bile almamak...

secil.06
31-05-11, 16:34
Önce kendi ayıbın dan utanıp ders alsın kumar oynadığı günleri cabuk unuttu heral de Tarkan tenezül edip cevap bile vermiyo ama ısrarla adını kullanmaya calışıyorlar :7:

DaLy
31-05-11, 22:18
Yıllarca sataştı hiç cevap alamadı..Eziklik zor zanaat=)
Ayrıca Türkiye'nin en iyi kadın popçularından biri dediği kişi Demet Akalın..Fazla söze gerek yok.

aacayibim
20-06-11, 23:22
Kıskançlıktan çatlasın ! Serdar kimdi ki ?!

secil.06
21-06-11, 00:19
Tarkanın tsi gecse haber oluyo bunlar da bunu kullanıyolar
kumarbazcı sen önce ayda da kendine bir bak

rojbin
10-07-11, 21:06
var yaa hepsi kıskançlıklarından çatladılar nerden saldıracaklarını şaşırdılar resmen bu kadar da olmaz ki canım hallahallah yaa yok efendim demet "akalın" nasıl ödül almazmış sana demetten sen kendine bak önce,tarkan`nın olduğu kategoride başka kim ödül alabilir ki zaten

trkn_sry
11-07-11, 00:42
Off bu da adam olmuşta tarkanımı eleştiriyor aptal insan.

seyma_tt
11-07-11, 15:03
Ya abartmayın adı üstünde Adam ; ' Bakkal Müzik' yapıyor :D Kaliteli bişey yok ortadaaaaaaaa:21: :18::28::21:

twilight
11-07-11, 15:28
Tarkan'ı eleştirebilecek adam,Tarkan'dan üstün olmalı...Ki anlayayım katılayım dediklerine...
Ama hep aynı müzik üzerine,hep aynı söz öbeklerinin yanı sıra iki kadın oynatmayla klip ve şarkı olmuyor...
Bunu tüm Türk halkı biliyor artık...Demette iki kalça sallamayla star olduğu için star demeye de bin şahit...
Yani bunları toplasan - daha bunlardan daha bir sürü isim var - Tarkan'ın T'sini falan bırakın tırnağı etmezler... ;)

rojbin
11-07-11, 15:51
çok doğru sana katılıyorum...

secil.06
11-07-11, 16:12
sadece sinirbozuyolar ama aslın da komik duruma düşüyolar farkın da olma dan