PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’ın ayıbı Hülya’ya yaradı

secil.06
29-05-11, 13:55
Hayatım boyunca ne Tarkan’cı, ne Hülya’cı, Sezen’ci, Ajda’cı oldum... Bu yanımla da hep gurur duydum. Hep kendimdim. Üstelik, yıllar önce Tarkan’ın çevresini ve kendisini acımasızca eleştirdim. O tarihlerde yazdığım, Posta Gazetesi’nde, Tarkan’ın acilen çevresini değiştirmesini, başta da sağ kolu olan Uygar’ın gitmesi gerektiğini yazdım. Tarkan’ın, tozlu, dumanlı yollarda, bir gün yönünü şaşıracağını, nefes alamayacağını belirttim. Tozlu, dumanlı yollardan kasıt, uyuşturucu kullanmasıydı. Yıllarca önce haberim vardı ve uyardım. Yakalandı. Uygar gitti... Bence Tarkan, ailelerde hayranlığını ve saygısını da yitirdi. Dolayısıyla Hülya Avşar’a yaptığı, Hülya’nın deyimiyle dangalaklığı normal karşıladım...
Yalnız değil
Bu arada Hülya Avşar’ın benim savunmama hiç ihtiyacı yok. Kendisi fazlasıyla yapıyor. Bu savaşın içinde de olmak pek istemedim. Ama kardeş kadar sevdiğim, Yeniasır Gurup Başkanı Şebnem Bursalı, “Abla senin yazman gerek. Üstelik ben bu kavgada Hülya’yı haklı buluyorum” deyince de yazmaya karar verdim. Tarkan’ın yaptığı, büyük saygısızlık ve gaf. Gerçek bir sanatçı, yine Hülya’nın dediği gibi, böyle bir dangalaklık yapmaz, yapamaz. Kişisel görüşüm, Tarkan bu hareketinde yalnız değil. Onu dolduranlar, etkileyenler var. O nedenle, sevgili Hülya, Tarkan’ın son zamanlarda kimlerle düet yaptığına, kimlere şarkı verdiğine, samimi olduğuna ve aralarında da kendisine tabiri caiz ise diş bileyenleri bir araştırsın. İkisi de oyuna getirilmiş olabilir. Ama ne olursa olsun, nasıl bir Tarkan gerçeği varsa. Hülya gerçeği daha fazla var. Tam 25 yıldır tanıdığım ve bir dönem menajerliğini yaptığım Hülya Avşar’ın, Avrupa turnesi sırasında, arabasının kaldırıldığını, Anadolu’da yürüyemediği günleri bilirim. Hala da öyle. Üstelik de Tarkan gibi, yanında korumalarla değil, halkın gerçek sevgisiyle dolaşıyor. Hülya asıl gerçek star. Sinemada, sahnede, ekranlarda...O nedenle bu savaşın reyting olarak da galibi, bence Hülya Avşar...

Şenay DÜDEK

kaynak:http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=17901033

trkn_sry
29-05-11, 14:12
Şaka mı bu ?
Hülya asıl gerçek star mış hahahaha gülüyimde espirin boşa kaçmasın aptal.

starzu
29-05-11, 14:22
illede sokacaklar araya uyuşturucu olyını şunu anladıkki hakaret etmek küfretmek türkiyede pirim yapıyor vaktinde tarkan çişim geldi dediğinde ortalık nasılda karışmış tarkanı nerdeyse aforoz etmişlerdi peki hülyanın dedikleri tarkanın çişinden dahamı aşağıda dahamı hoş geliyor kulağa neden hala hülya el üstünde tutuluyor birileri çıkıpta bu yanlış hülya ayıp etti demeye çekiniyor neden birileride çıkıp tarkanın erdeminden ve onurlu sesizliğinden bahsetmiyor tarkan seni çok seviyoruz ama malesefki millet olarak senin gibi bir starı hak etmiyoruz :15:

asltrkn
29-05-11, 15:10
Ne kadar da çok hülya avşar yalakası varmış be !

pdrlütfiye
29-05-11, 15:35
gerçekten şaka mı bu yaaa... kadın bi ara hülyanın menajerliğini yapmış. acaba tekrar eski işini mi istiyor??? hadsiz... :(

denizarya
29-05-11, 15:49
hem taraf tutmuyorum diyor hemde tek tarafli konusuyor...gazeteceilik anlayisi bu mu simdi?.. birseyden haberi yok bence

BartiLa
29-05-11, 15:59
Senay güdek kendini cok ciddiye aliyor.... Kardeş kadar sevdiği, Yeniasır Gurup Başkanı Şebnem Bursalı, “Abla senin yazman gerek demis...

Yesinler :)))))))))))

seyma_tt
29-05-11, 16:10
Hülya'nın menajeri olduğu için haklı olarak hülya'yı savunmuş. Ama Bu ülke ' Dangalak' , ' Eşek Herif' , ' Allahın 1 Metrelik Adamı ' Gibi Tabirleri kullanan Bir starı haketmiyor .