PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanat dünyasında tam bir 'bahar çarpması' yaşanıyor...

secil.06
28-05-11, 09:31
Kral TV Müzik Ödülleri töreninde Tarkan'a ödül vermek için sahneye çıkan Hülya Avşar 'eli boş' kalınca, megastar'a demediğini bırakmadı...
Önce 'Adam olamamış'tan tutun da bir dizi hakarete varan sözcüklere kadar işi uzattı Avşar kızı... Ne gerek varsa!
Sanki şimdiye kadar sahneye çıkıp da 'eli havada kalan' bir tek kendisi!
Gecede 'Tarkan'ı sürpriz olarak' saklamak isteyen Kral TV yönetcileri Hülya Avşar'ın kulağına olayı 'fısıldasa', Tarkan 'günah keçisi' olamayacaktı belki de...
Gördüğü azar, uğradığı hakaret sözcükleri, aldığı 'ödüllerden' bir hayli fazla...
Ödül mü aldı, cezalandırıldı mı? oda bir tartışmalar ışığında bir başka konu...
Hülya Avşar'ın 'tek yönlü salvo atışları' devam ederken, 'Tarkan'a sus, sakın mahkemeye gitme' diyen 'akıl hocaları' çıktı.
Bunlar, akıl vermekten çok, 'magazin gündeminden ve Tarkan üzerinden' pay kapmaya çalışanlar sadece...
Bu olayın yankıları bitmeden bu kez POPSAV cephesinden bir başka 'Süperstar' bombardımana tutuldu!
'Mega' ve 'süper' starlık gerçekten zormuş!
POPSAV'ın Ajda Pekkan'a 'yüklenip', 'ayıplaması'nın direk sorumlusu Ajda Pekkan değil, menajeri.
Sanatçılar için yapılacak olan 'Huzurevi' prejesine katkı sağlamak için davet edilen Ajda Pekkan için menajeri 'Çok yaşlı, iki konser üst üste çıkaramaz' demiş!
Ajda'ya aynı çatı içinde bulunduğu ve POPSAV'ın yapmak istediği bu anlamlı projeye katkı sağlamaya yanaşmamak, sanatçıyı oradan uzak tutmak ne ayıp!
'Ajda yaşlı' diyen menajerine Etel Sason'a inat, Süperstar '100 yaşına kadar şarkı söylemek istiyorum' diyor.
Demek ki daha bir çok konseri üst üst çıkaracak kapasitede... Ve öyle.
Ajda Pekkan'ın ve bazı sanatçıların 'dayanışmadan' uzak durmasına kim haklı diyebilir ki!
Düne kadar Erol Evgin, Nükhet Duru, rahmetli Osman Yağmudereli gibi isimler POPSAV'a başkanken, her etkinlikte 'politikacılarla kol kola girip', 'beraber yürüdük biz bu yollarda' diyen Ajda Pekkan ve bu etkinliğe 'hayır' diyen sanatçılarımız değil miydi?
POSAV'ın başkanı Hakan Peker olunca, yönetimi gençleşince mi bakışlar 180 derece değişti!
Ajda Pekkan'ı yazmışken, Devlet Bakanı Egemen Bağış için söylediği ve yine tartışılan sözlerini anımsamakta yarar var. Diyor ki Ajda:
'Kendisi vizyonu geniş, ileriyi gören bir bakanımız. Her zaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Öyle güzel işler yapıyorsunuz ki, Türkiye'miz için size canımızı vermeye hazırız!'
Şimdi, 'ola ki, düştüklerinde ve kimsenin uzanacak bir eli olmadığında' bu huzur evine sığınmak isteyen sanatçı meslekteşları Ajda Pekkan'a, diğer sanatçılara uzaktan bakıp şunu demezler mi!
'Biraz da bizim için ölseniz!'
http://www.gunes.com/2011/05/28/yazar/554/nurettin_soydan/_biraz_da_bizim_icin_olseniz__.html

orhan89
28-05-11, 22:21
"Gecede 'Tarkan'ı sürpriz olarak' saklamak isteyen Kral TV yönetcileri Hülya Avşar'ın kulağına olayı 'fısıldasa', Tarkan 'günah keçisi' olamayacaktı belki de..."
Ben yuzde yuz eminim ki Hulya Avsar in herseyden haberi vardi. Tugba Ekinci dedi herkesin haberi oldugunu Tarkan in surpriz yapip sahneye cikacagindan. Dun Mehmet in gezegeninde Deniz Seki de soyledi Tarkan i kulislerde gordum diye.
Yani herkes biliyodu ve hatta bazisi Tarkan i gordude. Simdi kendi deyimiyle "koskoca Hulya Avsar" in mi haberi olmadi bu durumdan?
Insanlari salak yerine koyuyo resmen.

secil.06
29-05-11, 01:40
Tarkanın akıl hocasına ihtiyacı yok evet bütün ödülleri aldı gerisi tırı vırı

TEVETOGLU
29-05-11, 17:20
'Megastarlık gerçekten zormuş' cümlesine ben de katılıyorum.