PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan İçin Son Kez Bu Gece Konuşacak

asltrkn
27-05-11, 13:54
Hülya Avşar Tarkan'la girdiği polemikteki son sözlerini bu geceki programında söyleyecek.

Kral TV Ödülleri gecesinde ödülünü almaya gelmeyen ve kendisini sahnede bekleten Tarkan’ı ağır ifadelerle eleştiren Hülya Avşar, önceki gün bir AVM’de basın mesuplarına “Tarkan sert tavrınızdan sonra sizi aradı mı?” sorusuna “O kim ki beni arayacak. Arasa da telefonu açmam. Ben bu konuyu kapattım” diye cevap vermişti.

Ancak Hülya Avşar’ın bu akşam TNT ekranlarında yayınlanacak kendi programında Tarkan’la ilgili son kez konuşacağı öğrenildi.

Avşar kızının programda neler söyleyeceği şimdiden merak konusu olurken, programa yakın çevrelerden edinilen bilgiye göre, Hülya Avşar’ın eski bir görüntüye yer vererek Tarkan’la olan söz düellosuna son noktayı koyacağı öğrenildi.

Hülya Avşar’ın megastar Tarkan’la girdiği polemikteki son sözlerini söyleceği ve sürpriz konuklarının yer alacağı program bu gece saat 23.00’da TNT’de.

http://www.acunn.com/haber/15161/tarkan-icin-son-kez-bu-gece-konusacak

MARY JANE
27-05-11, 14:01
reyting rekorları kırar herhalde program bu gece. yazıklar olsun. arkadaşım dediği kişiyi resmen reyting uğruna harcıyor.
ama gerçek hülya bu şaşırmamak lazım. tarkan cevap vermedikçe konuyu kapatmaz bu. tarkan muhatap bile olma lütfen.

TEVETOGLU
27-05-11, 14:02
Acaba Tarkan bu geceki programa konuk olur mu? Ya da telefonla programa bağlanır mı?

tarkaseksüel
27-05-11, 14:07
Bakalım neler olacak...

starzu
27-05-11, 14:17
tarkanın üstünden pirim yapıp reyting almaya çalışıyor açık açık utanmaz şey

denizarya
27-05-11, 14:17
reyting meselesine döndu bu is...cok garib.. programi bende izlemek isterdim ama o kanali tutmuyorum ya

tarkan_mania
27-05-11, 14:38
izlemem.. bide paramı kazandıracm ona!!

canavar20
27-05-11, 14:52
Böyle saçma şeyler uğraşılmamalı, Tarkan yaza iyi bir düet ile girse iyi olur.:)

asltrkn
27-05-11, 15:08
Bunlarda ayrı bir cins,kendini bilmezin biri çıkmış atıp,tutuyor,kaale alan yok,söz düellosumu bunun adı.

ece**
27-05-11, 15:15
yazıklar olsun..ne kadar basitleşti çirkinleşti bu kadın ya böyle tarkan üzerinden reklamını iyi yaptı ve yapmayada devam ediyo. söz düellosuymuş ! hülyayı takan kim tarkanın umru bile olmadı ki :D

Bamboo
27-05-11, 16:23
Bunlarda ayrı bir cins,kendini bilmezin biri çıkmış atıp,tutuyor,kaale alan yok,söz düellosumu bunun adı.

he valla, hülya car car ötüyo tarkan ise sessiz, karşılıklı atışma mı var ki söz düellosu olsun.. resmen zekadan yoksun bunlar yaa... bu arada hülyada kesinlikle reyting peşinde,zaten bu ülkede kim reyting isterse tarkana saroyo hemen, biliyorlar ki tarkanın ses çıkarmayacağını ondan böyle oluyo hep..

DaLy
27-05-11, 16:34
Daha öncede forumda konuşulduğu gibi programı arayalım tepkimizi gösterelim.He tabi forumun ismini vermeyelim.Programı arayamazsak bile RTÜK'ü arayalım şikayette bulunalım.Nedeni:hanfendinin reyting uğruna ahlaki değerleri hiçe sayması.Madem Tarkan sesini çıkarmıyo en azından bizler bi şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum.

denizarya
27-05-11, 16:45
televfon acmak lazim canli yayina aslindaa

Nzl
27-05-11, 20:01
Sakın öyle birşey yapmayın... Tarkan hiç bir zaman böyle insanlara pirim vermedi, onlarla muhatap olmadı. Sevenleri olarak bizimde onunla aynı çizgide durmamız daha doğru olur. Elbette tepkimizi çeşitli alanlarda göstere biliriz ama direk onunla iletişime geçmemiz kendisini gereğinden fazla önemsediğimizi gösterecektir.

Yeterince kendini küçülttü zaten varsın biraz daha küçülsün...

Elif Yokgörme
27-05-11, 23:44
yaa taktı Tarkan'a bu kadın yaaa

starzu
28-05-11, 03:20
ben izlemedim ne dedi yine merak işte :/

secil.06
28-05-11, 11:44
izlemedim merak da etmedim ne derse desin Tarkan tınlamadığı için boşanu sitres olmaya gerek yok

twilight
28-05-11, 15:32
Defalarca söylemişimdir...Yineliyorum...Hülya Avşar,Sibel Can,Seda Sayan,Petek Dinçöz...Al birini vur ötekine...Hepsi absürd kadınlar....bunlardan kadın olmaz...adam hiç olmaz...vur tekmeyi öldür cinsinden...

gizem-akkaş
28-05-11, 18:00
iyice çirknleşti bu iş bukadr reyting uğruna bukadr rezil olmaya gerek varmydı acaba yazık cidden yazık acıyorum böle insanlara işini düzgün yapim öle önplana çıkiiim demioda kime laf atsam daha iyi reklam yaparım dio kaaale alınmıo ztn böle insanlar gülüp geçmeli dilli düdük nolcak :)))

İZMİRLİ
28-05-11, 18:17
Allahın cücesi bakalım ne laflar etcek.

günışığım
29-05-11, 04:41
izleyen var mi konustu mu

secil.06
29-05-11, 13:41
ben izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum