PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Tarkan kim ki beni arayacak"

secil.06
26-05-11, 11:39
Hülya Avşar önceki gün İstinye Park’taydı. Hayli neşeli görünen Avşar kızı, basın mensuplarını görünce “Yine buldunuz beni” diyerek espri yap
Kral TV Ödülleri gecesinde ödülünü almaya gelmeyen ve kendisini sahnede bekleten Tarkan’ı ağır ifadelerle eleştiren Hülya Avşar, “Tarkan sert tavrınızdan sonra sizi aradı mı?” sorusuna “O kim ki beni arayacak. Arasa da telefonu açmam. Ben bu konuyu kapattım” diye cevap verdi.

kaynak:http://www.internetajans.com/default.asp?NID=106011

ece**
26-05-11, 11:42
seni belediye arasın hülya avşar :D:D konuşma artık bıdı bıdı.

tarkan_mania
26-05-11, 12:22
Sen kimsinki Tarkan seni arayacakk???
tenezzül edip cvp bile vermiyor :D

secil.06
26-05-11, 12:44
hayal kuruyo takıntılı ciddi anlam da promlemleri var eğer aramak isteseydi öncelikle cevap verir di seninle diyaloğa bile girmek istemiyo kendine gel artık

asltrkn
26-05-11, 13:22
Off yine mi sen,hakikaten sıktın,böğğ geldi artık senden yaa,kendi kendine hala cır cır ötüyorsun.

denizarya
26-05-11, 15:08
tarkan hülya avsarin adini bile agzina almadi ne hakla hülya avsar hala kücük görüyor ya...gözümden cok düsütü hülya avsar

starzu
26-05-11, 15:17
o gönüllerimizin sultanı
o biricik megastarımız
o türkiyenin müzikteki gözbebeği
bu o ları çoğalta biliriz peki sen kimsin?

özlemmis
26-05-11, 17:56
şu kadını ciddiye almaya gerek yok arkadaşlar saçmalayıp duruyor herkes onun reklam peşinde olduğunu biliyor boşverin asıl o kim yani zavallının teki

trkn_sry
26-05-11, 18:15
Hooşt .
Bu sefer iyice abarttı bu aptal kadın.
Tarkan seni niye arasın ki kendini ne sanıyosa ?

Bamboo
26-05-11, 19:03
Bu kadını zeki zannederdim, hiç insan uzanamayacağı şeyi kötüler mi yaa.. aptal resmen git gide kendini yok ediyor.. işin garip yanı da tarkanı yok edebilceğini sanıyor..

hilfa
27-05-11, 00:41
:18:Tarkanında üzüntüden uykuları kaçtı zatennnn:18:

orhan89
27-05-11, 04:06
Gundemde kalabilmek icin bu kadinin yapmiyacagi yok...
"Beni yine buldunuz" hahahahaha Dalga mi geciyosun Hulyaaa???? Ben avrupanin gobeginde yasamama ragmen aradigin her unluyu Istinye Park ta bulabilecegini biliyorum.
Belliki yine sabah kalktin "bugun kameralara goruneyim, yilin en basarili sanatcisina laf atiyim ve aksam belki magazin haberlerinde manset olurum" diyerek alisveris merkezinin yolunu tutmussun.
Bi insan bu kadar utanmaz olur.

secil.06
27-05-11, 11:08
:18:Tarkanında üzüntüden uykuları kaçtı zatennnn:18:

Hayal dünyası cok geniş ama boş hayaller kuruyo adam yerine koyup cevap bile vermedi kalmış ki arayacak:18::28: