PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kim haklı!..

secil.06
25-05-11, 10:53
"İKİSİ de haklı" diyenler, Sevgili Şengül (Balıksırtı) başta, haksız.. Tarkan haklı değil..
Neden değil?.
Tarkan, o gece yedi Grammy Ödülü alsa, 7 kez sahneye çıkar mıydı?.. Hem de nasıl?..
O zaman, bizdeki ödülü ve geceyi küçümsemesini nasıl ve neden mazur görürüz?.
Gelmezsin. Tamam.. Ödülü geri çevirirsin, tamam.. Ama gelip de, sahneye çıkmazsan..
Ödül verecek kişiyi, sahnede figüran gibi (Piç gibi dememek için bu sözcüğü seçtim) bırakırsan, bunun adı en hafifi ile "Ayıp"tır.
Hülya, öfkesinde haklı, ağzına geleni söylemekte de mazur.. O öfke içinde insan, kontrollü konuşamayabilir.
Ben ikisini de çok severim. İkisinin de gerçek "Star" olduklarına inanırım. O ayrı..
Son bir not.. Tarkan'ın çıkmayacağını bile bile bu düzeni yaptılarsa, Kral TV Ödülleri benim paramla, bundan böyle on para etmez..
YAZARLAR
HINCAL ULUÇ
kaynak:http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/uluc/2011/05/25/kim-hakli

starzu
25-05-11, 11:11
hıncal uluç ne zaman yorum yapacak diye bekliyordum ahanda beklenen yorum:15:

secil.06
25-05-11, 13:14
gec bile kaldı şimdiye kadar cok dan yapar dı ama demek ki yeni sıra geldi = )

asltrkn
25-05-11, 13:28
Oooo Hıncal'da yazmış,kadro tamam :@

TEVETOGLU
25-05-11, 13:50
Sonunda sürpriz olacaksa Grammy Ödül gecesinde de Tarkan ödüllerini almaya çıkmazdı.

secil.06
25-05-11, 15:05
Hem Tarkan'a hem Kral TV'ye

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç hem Tarkan’a hem de Kral TV’ye fena çaktı!..
reklam
Kim haklı!..

"İKİSİ de haklı" diyenler, Sevgili Şengül (Balıksırtı) başta, haksız.. Tarkan haklı değil..
Neden değil?.

Tarkan, o gece yedi Grammy Ödülü alsa, 7 kez sahneye çıkar mıydı?.. Hem de nasıl?..
O zaman, bizdeki ödülü ve geceyi küçümsemesini nasıl ve neden mazur görürüz?.

Gelmezsin. Tamam.. Ödülü geri çevirirsin, tamam.. Ama gelip de, sahneye çıkmazsan..
Ödül verecek kişiyi, sahnede figüran gibi (Piç gibi dememek için bu sözcüğü seçtim) bırakırsan, bunun adı en hafifi ile "Ayıp"tır.

Hülya, öfkesinde haklı, ağzına geleni söylemekte de mazur.. O öfke içinde insan, kontrollü konuşamayabilir.

Ben ikisini de çok severim. İkisinin de gerçek "Star" olduklarına inanırım. O ayrı..

Son bir not.. Tarkan'ın çıkmayacağını bile bile bu düzeni yaptılarsa, Kral TV Ödülleri benim paramla, bundan böyle on para etmez..
KAYNAK:http://www.gercekgundem.com/?p=373995

MARY JANE
25-05-11, 15:06
benim paramla beş para etmez bu insanları önce allaha havale ediyorum sonra insanlığa davet ediyorum. tabi insanlığın yolunu bulabilirlerse...