PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vergi rekoru kıran ünlü saygın mıdır

HakanÇelik
25-05-11, 09:46
http://www.hurriyet.com.tr/_yazarlar/images/149b.jpg

Hülya Avşar gerçekten mega öfkelenmiş Tarkan’a. Sarf ettiği sözler fena: “Bir metrelik adam”, “dangalak” filan...

Olay malum; Tarkan ödüllerini almak için Kral TV sahnesine son ana dek çıkmamıştı.
Tarkan’ın ödülünü verecek olanlardan biri de Hülya Avşar’dı. Haliyle Avşar elinde ödülle kalakalınca bozuldu.
Kim olsa bozulur.
Tarkan’ın o geceki davranışı manasızdı.
O gece için uğraşıp -iki şarkılık da olsa- playback olmayan sürpriz bir şov ortaya koysaydı daha şık olur, daha çok konuşulurdu.
Starlık kendini kulisteki deep freeze’de bekletmek değil yani.
O devirler geçti...
Peki Hülya Avşar abartmış mı? Bir hayli.
İçindeki kini kusmuş. Yoksa “bir metrelik adam” diye mahalle ağzıyla vurmanın bir alemi yok.
Avşar’ın dobralığını severim oysa.
Gerçekten içinden geldiği gibi konuşur. Hesap kitap yapmadan.
Ama işte bazen konuşurken çarpık tespitler çıkıyor ağzından.
Tarkan’a kızıp sözlerini fütursuzca savurduğu bu son Kıyı Lokantası çıkışı açıklamasında da aynı şeyi yapmış: “Bir okul yaptırır, vergide ciddi bir rekor kırar, o zaman sırf bu yüzden saygıyla karşılarım. Ama ben şimdi Tarkan’ı saygıyla niye karşılayayım?”
İyi de her ünlü kişi illa vergi rekoru kıracak, okul yaptıracak diye bir kural mı var?
Topluma yararlı oluyormuş gibi kendini gösterip saygınlık kazanmaya çalışmak da sahtekârca bazen.
İyi bir albüm, yıllarca dinlenecek iyi bir şarkı da saygınlığı getirir. Hatta iyi bir dans da...
Vergiydi, okuldu, sosyal sorumluluktu; iyi hoş, ama tüm bunlardan dolayı bir ünlüye saygı duymak da manasız.
Önemli olan yapılan iş...

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/17867823.asp?yazarid=149&gid=61

secil.06
25-05-11, 13:06
sıralamaya kolacaklar illaki ödüyo mu,ödüyo onun için önemli olan bu takılmışlar rakamlara

TEVETOGLU
25-05-11, 15:40
Herşeye cevap vermeyen ünlü saygındır. :)

orhan89
25-05-11, 22:47
Ben tam olarak anlamadim. Tarkan vergi rekoru kirmadi diye bu kadin Tarkan dan daha fazlami kazandigini saniyo? Tarkan in parasi kimseyi ilgilendirmez biliyorum ama ben iddasina varimki Tarkan in serveti Hulya Avsarinki nden cok daha buyukdur.
Ama eger devlet e katkidan bahsediyosa yine hic suphem yok ki Tarkan in bu ulkeye Hulya Avsar dan en az 10 kat daha fazla katkisi olmustur.

secil.06
26-05-11, 11:52
her yer de rekor kıran bir starımız var vergide onların olsun

tarkan_mania
26-05-11, 12:12
şu kadınla ilgili her haber sinirimi bozuyor!!!

Bamboo
26-05-11, 19:23
aslında biraz kafa çalıştırlsa tarkanın ününden gelen bi etkiyle turizme olan katkısını görse hülya hanım ve diğerleri.. tarkanın turizme etkisi çok büyük boyutta ve onu bilen seven yabancı turistler sırf türkiyeye tarkanın memkleti diye gelenler çoktur.. adam resmen hem türkiyeyi dünyaya tanıttı hemde türkiyenin yabancı ülkelerdeki imajını değiştirmeye çok faydası olmuştur.. ee bu kadar reklamı milyonlarca dolar harcasalar yapamazlar.. hülya hanım hala okul mu yaptırdı diye düşünsün tarkan'ın turizm elçisi giibi olduğunun bile farkında değil..

secil.06
27-05-11, 11:14
artık farkına varılması gereken o kadar cok şey var ama bizim milletimiz bir cok konu da gözlerini kapatıyor