PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gülşen Kral TV'yi topa tuttu

secil.06
25-05-11, 09:38
Yeni Biri' isimli şarkısıyla müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Gülşen, Kanaltürk Radyoları Genel Yayın Yönetmeni Şafak Karaman'ın konuğu oldu. 17'inci Kral TV Ödülleri'nde sadece klip kategorisinde aday olan ve törene katılmayan Gülşen, organizasyonu yerden yere vurdu.

Tarkan'ın ödülü hak ettiğine değinen Gülşen şöyle konuştu: "Benim şarkılarım en çok indirilenler listesinde birinci olmuş. En çok radyolarda çalınan şarkı olmuş. Satış rakamları olarak da çok iyi bir yerde. Sen böyle bir albümü ödül töreninde yok sayıyorsan. Ben de o kurumun ödül törenini yok sayıyorum. A'dan Z' ye yanlış bir organizasyondu. Kategori, sistem olarak çok yanlıştı. Orada olmamaktan çok gurur duydum ve mutlu oldum."

Ödül alan bütün sanatçı arkadaşlarını tebrik eden Gülşen sözlerine şöyle devam etti: "Başta Tarkan olmak üzere hepsi çok hak ettiler. Burada bahsettiğim 'onlar niye aldı' değil. Doğru kişiler aldı ama doğru değerlendirmeler, doğru ketegoriler yapılmadı ve haksız, adil olmayan bir ödül törenine dönüştü. Daha çok hak eden isim vardı, onlar ödülsüz bırakıldı. Mesela Emre Aydın, bulunduğu kategoride ödül almalıydı. Benim için itibarı ve prestiji artık hiçbir şekilde olmayan, adil değerlendirmelerin yapılmadığı bir ödül töreniydi."
kaynak:http://www.bugun.com.tr/haber-detay/155959-gulsen-kral-tv-yi-topa-tuttu-haberi.aspx

starzu
25-05-11, 11:26
haklı emre aydın,gülşen gibi sanatçılar ödülü haketmişlerdi ama herkezi memnun edemezsn tabi

tarkaseksüel
25-05-11, 12:52
Tabiki gülşende ödül alamalıysı ama tarkanın oldugu yerde malesef
yoksa haketmedıklerı ıcın değil... ödül birinciler içindir o da almalıydı bu da
almalıydı için değil...

secil.06
25-05-11, 13:08
Gülşen güzel albüm yapmış olsay dı sonuc da bu halkın tercihi saygı duymak gerekir hak eden bir albüm Tarkanın albümü ödül dü onunun için de ödül aldı

asltrkn
25-05-11, 14:11
Hah ! Bir sen eksiktin yahu.

TEVETOGLU
25-05-11, 14:48
Albümü çok satan sanatçı çok ödül alır.

özlemmis
25-05-11, 14:50
ne ödül töreniymiş yahu herkes umursamıyorum ayağına yatıyor ama ödülleri ben almalıydım diyede konuşuyor ödülü bir kişi alır amma abarttılar ya

tarkan_mania
25-05-11, 15:01
Gülşeni severim, Türkiyede az olan başarılı bayanların içinde yer alıyr..
kadın en azından başkaları gibi çirkeflik yapmamış, eleştirmeninde bir adabı vardır..:20:

denizarya
25-05-11, 19:30
ya iyide bu kral tv nin elinde degil ki...mesajlar, jüri öylari, satis rakamlari dinlenmle oranlari öyle gösterdii...kral tv kafasina göre dagitmadi ki

Nzl
25-05-11, 19:55
Hadi diğerlerini geçtimde bu kadın niye durduk yere böyle konuşmuşki? Kadın adaylar arasında tesadüfi olarak yer alan kimse yoktu..
Diğer katagorilere gire bilirdi belki ama bunun sorumlusu kral tv değilki, kendi hayran kitlesi... Ben bu işten hiç bir şey anlamadım.
Herkes ödül almayı hak ediyormuş. Hak ettiğini söyelen sanatçıların sayısı ödül kategorilerinin sayısından fazla...
Ayrıca gülşen her ne kadar düzgün bir üslupla şikayetlerini belirtmiş olsada söylediklerinin tarkan'a dokunacağını bilememişmi..
Tarkan'a çok yakın konumda bir sanatçı olarak...

seyma_tt
25-05-11, 21:23
Tarknınki 13.000 satmışken gülşenin söylediği bu şey çok saçma .

TARQANIM
25-05-11, 22:00
gülsen ödül almasi gerektigne inaniyorum.. elestiriside gayet saygi cercevesinde asil kadindir gülsen disi tarkanimiz :)

orhan89
25-05-11, 22:49
Hakli yada haksiz... Gulsen adabiyla elestirmis hic olmazsa.

DaLy
26-05-11, 01:29
Aslında Gülşen,Demet Akalın,Serdar Ortaç gibi ucuz müzik yapan isimlerin Kral tv'den ödül almaları gerekiyodu.Kral tv gerçekten sınıf mı atladı ne..

secil.06
26-05-11, 11:50
geldiler de ne oldu kral belli coğu zaten aday olmadı halde izlemeye gelmiş di
Kıral tv den gerekli acıklama da geldi umarım bu konu fazla uzamaz

Bamboo
26-05-11, 19:14
en büyük hata kategorilerin albüm üzerinden değerlendirilmesi.. ee böyle olunca en çok satan adam tarkan olduğu için o alacak tabi ama tek tek şarkı üzerinden ödül verilseydi o zman en çok satan ve de en çok dinlenen kişiye ödül vermleri gerekirdi.. bu tarkan da olabilir bi başkası da.. bilemiyorum single durumu farklı yani..

Yakisikli89
26-05-11, 22:31
Gülşen-i hüsnüne kimler varıyor
Kim ayağın öperek yalvarıyor ahh
Bağrımı şale gibi kim yarıyor?
Sevdiğim zülfünü kimler tarıyor
...

secil.06
27-05-11, 11:12
Gülşen-i hüsnüne kimler varıyor
Kim ayağın öperek yalvarıyor ahh
Bağrımı şale gibi kim yarıyor?
Sevdiğim zülfünü kimler tarıyor
...

ay cok güzel olmuş ya

Elif Yokgörme
28-05-11, 18:41
[/PHP][/YT]ben Tarkan'ın o ödülleri çok hak ettiğini düşünüyorum ama evet Gülşen de çok güzel albümler yapıyor ve beğeniyorum yaptığı şarkıları ben gülşen'in de ödül alması gerektiğini düşünüyorum ama kral ödülleri halk oylaması sonucunda gerçekleşiyor demek ki yeteri kadar oy vermemişler yani organizasyonla ilgisi yok hayranlarının bence oy verip desteklemesi gerekirdi tabi o organizasyonda Tarkan'ın olması çok güzeldi onun o güzel gözleri güldü ya başka hiçbir şey umurumda değil anlının teriyle çalışıp güzel eserler koydu ortaya ve karşılığını da çok güzel bir şekilde aldı bunun için çok mutluyum Tarkan'ın mutlulu eden her şey beni de mutlu ediyor.Tarkan bu dünyadaki her şeyin en güzeline layık yüz tane de ödül verseler az çünkü o bütün güzellikleri hak ediyor...Tarkan seni çok seviyorum her şey gönlünce olsun ....Cennet Gözlüm...