PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan değil ama bazı ünlüler tepki gösterdi.

Nzl
25-05-11, 02:02
"Sen iki şarkı tutturdun mu?"
Giriş tarihi : 24.05.2011, Salı 18:36 Güncelleme : 18:36
Ödülünü almak için sahneye gelmeyen Tarkan hakkında ileri geri konuşan Hülya Avşar'ı, ünlü sanatçılar kınadı

Kral Müzik Ödülleri'nde, kuliste olmasına rağmen sahneye çıkıp ödüllerini almayan Tarkan için ağır sözler söyleyen Hülya Avşar'ın açıklamaları ünlülerin tepkisini çekti. Twitter'dan Avşar'a yüklenen ünlüler, "Sen hayatında iki şarkı tutturdun mu?" diye sordu.
Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta gerçekleşen 17. Kral Müzik Ödülleri'nde kendisini sahnede bekletip ödülünü almaya çıkmayan Tarkan'a çok sinirlenmiş ve megastar hakkında, "Feci saygısız biri! O kim ki, onu böyle havaya soktular? Vergi birincisi mi oldu, yoksa okul mu yaptırdı? Hem yaş olarak hem de Hülya Avşar olarak ondan büyüğüm. Aaaa dangalak! Eşek herif ya! Sen kim oluyorsun da ödülünü almıyorsun, dangalak!" diye konuşmuştu. Avşar'a, Tarkan değil ama bazı ünlüler tepki gösterdi.
İşte Twitter üzerinden Hülya Avşar'ı eleştiren ünlüler ve tweet'leri:
Demet Akalın: Hakaret biraz sert olmamış mı? Sonuçta o Tarkan... Hülya da olsa var mı hakkı?
Cem Ceminay: Hülya Avşar, Tarkan'a '1 metrelik adam!' demiş, çok komik... Saadettin Saran da ona göre herhalde 2 metrelikti.
Furkan Kızılay: Hülya Avşar, Tarkan'a 'İki şarkıyı tutturdu diye megastar mı diyeceğiz? Bir şey mi becerdi yani?' demiş. O zaman kendisine de, 'Peki sen hayatında iki şarkı tutturdun mu?' diye sorarlar.

EKİNCİ'DEN TEPKİ
Şarkıcı Tuğba Ekinci de yaptığı açıklamada Hülya Avşar'ı hedef alarak şöyle konuştu: Hülya Avşar'ın kendisine güveni olan insanlara karşı böyle bir tavrı var. Tarkan 1 metreyse kendisi yarım santim. Bir starın bir stara böyle laflar söylemesi çok yanlış. Tarkan'ı daha önce programına çıkarmak için taklalar atmıştı. Şimdi Tarkan'ın programına gelmeyeceğini bildiği için böyle konuşuyor. Tarkan için 'Şimdiye kadar ne yaptın?' diyor ama bu kadar seveni olduğuna göre o özel bir adam. 10 senede bir Hülya Avşar'dan bir tane gelir ama Tarkan'dan gelmez. Gelseydi zaten görürdük. Bunun organizasyonla ilgili bir durum olduğu zaten belli. Tarkan'ın gecenin sonunda çıkacağı ve sürpriz yapacağı baştan biliniyordu."

http://www.yeniasir.com.tr/HayatinIcinden/2011/05/25/sen-iki-sarki-tutturdun-mu

ece**
25-05-11, 11:21
Demet akalın kadar da dengesiz birini görmedim.. neyse bugün çok güzel bigün .yeni klip geliyooo :))) tarkanın takmadığı gibi bizde takmayalım artık :) klibimize bakalımm :))

secil.06
25-05-11, 13:13
kadın sırf bişeyler söylemek için konuşuyo ciddiye almamak gerekiyo

TEVETOGLU
25-05-11, 15:18
Tarkan'ın cevap vermesine gerek kalmadı.

TARQANIM
25-05-11, 22:08
furkan kizilay büyümüste hülyaya laf yetistirmeyemi baslamis bu konuda herkes biseyler söyleyip prim yapmaya calisiyo gibiii.. ünlüler biraz komkimsi olmaya basladi 2sanatcinin arasine niye giriyolarki ya hülya ve tarkan bu hic belli olmaz bir süre sonra düet yaparlarsa hic sasirmam,tarkan tas atana gül atiyo zaten

EFSANE
25-05-11, 22:26
hülya avşara biraz saygim vardi şimdi zerre kadar saygi duymuyorum son çirpinişlari artik ekranlarda görmek istemiyoruz sanki kendisi çok önemli bi kişilik oynadiği sinema filmleri oscarlik yaptiği tv programlari oprah winfrey show sanki yaptiği albümler milyonlar satmiş tenisde wimbledon şampiyonu olmuş sanki sonra çikip tarkana hakaret ediyo kedi uzanamadiği ciğere mundar dermiş misali türkiyede tarkanin başarisini kiskananlar çok tarkan yine kalitesini gösterdi cevap dahi vermedi adam yerine koyup işte gerçek örnek sanatçi işte gerçek megastar tarkan hep arkandayiz sen bu ülkenin gururusun...

orhan89
25-05-11, 22:51
Herkes konusuyo bi Tarkan susuyo. Ve cok iyi yapiyo. Ama ben olsam dogrudan mahkemenin yolunu tutardim.

fantin
26-05-11, 03:26
Kompleksli kadın :)) Tarkanın çıkmayacağını bilmiyormuydu gitmeseydi vermeye.Bunu çoluk çocuk bile bilir:))

secil.06
26-05-11, 11:50
sanki zorla al ödül var dediler ama yüzünün ifadesini hatırlıyorum da isabet olmuş Tarkanın elinden ödül almaması daha konuyu idrak edemediler süpriz yani başka bir acıklması var mı

tarkan_mania
26-05-11, 12:57
bu demet akalında ne yaptığını bilmiyor. Tarkana olan kıskançlığndan kliplerimi yayınlatmycm fln diyrdu şimdi ne oldu?
bu ödül töreniyle herkes gerçek yüzünü gösterdi..

Bamboo
26-05-11, 19:11
Furkan Kızılay: Hülya Avşar, Tarkan'a 'İki şarkıyı tutturdu diye megastar mı diyeceğiz? Bir şey mi becerdi yani?' demiş. O zaman kendisine de, 'Peki sen hayatında iki şarkı tutturdun mu?' diye sorarlar.

ne kadar doğru.. :18: :18: :18:

orhan89
27-05-11, 04:23
Hulya Avsar Tarkan a bu laflari soyleyerek yaptigi buyuk hatanin farkina varcak ama is isten gecmis olcak...
Bu haberlerin ciktigi sitelerde yorumlari okuyorum da, insanlar sanki Tarkan la Hulya Avsar in arasina duvar ormusler. Hepsi bir agizdan "ORDA DUR, SEN KIM OLUYOSUN HULYA" diyo.
Kadinin populerligi sifira dusmek uzere, Nihat Dogan gibi bisey olcak yakinda...

tarkan_mania
27-05-11, 10:03
Nihat Doğanın en azından felsefesi var :D Hülyada oda yok:28:

secil.06
27-05-11, 11:04
herkez yorum yapıp eleştiriyo ama Furkan kızılayın yorumuna katılmamak da mümümkün değil :20:

trkn_sry
27-05-11, 18:11
Gerçekden ya bu demet akalın ne kadar dengesiz , git gel akıllı biri.
Bence tarkan konuşmayarak bir kez daha asaletini gösterdi .