PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 13 yıl önce de demişti!

cansu06
24-05-11, 08:54
Tarkan’a kızıp hakaretler yağdıran Hülya Avşar’ın 13 yıl önce öğrencilere “Eşek” dediği için para cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı

KRAL TV Müzik Ödülleri gecesinde Tarkan’ın ödüllerini almak için sahneye çıkmamasına öfkelenen Hülya Avşar, Megastar için “Eşek herif” “Dangalak” gibi hakaretlerde bulunmuştu. Tarkan’ın bu iddialara ne cevap vereceği merak konusu olurken Hülya Avşar’ın 13 yıl önce “Eşek” sözü yüzünden mahkemelik olduğu ortaya çıktı. Avşar, 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerine kızarak “Okumakla adam olunmuyor, eşeklik baki kalıyor” demişti. Bunun üzerine öğrencilerden Yakup Hakan Sekmen tarafından mahkemeye verilen Avşar, hakaret ettiği gerekçesiyle bin TL tazminat ödemeye mahkum edilmişti. Temyiz istemiyle Yargıtay’a başvuran Avşar cezayı 650 TL’ye indirmeyi başarabilmişti. Bu arada Tarkan’ın fanları internet sitelerinde Hülya Avşar hakkında zehir zemberek eleştirilerde bulundu. Boy konusuna özellikle vurgu yapan Tarkan hayranları “Tarkan’a 1 metre dedi de kendisi 99 santim” diyerek Avşar’ı ti’yi aldı.

http://haber.gazetevatan.com/13-yil-once-de-demisti/379182/8/Magazin

secil.06
24-05-11, 10:32
umarım bu konu yargıtaya gider dava acılır

tarkan_mania
24-05-11, 12:50
yaşlanmaya başladıkça iyice kafa gitmiş..

MARY JANE
24-05-11, 14:08
bende hülya avşara kendi tarzında cevap vrmek istiyorum: eşeğe altın semer taksan eşek yine eşek:)))))
bu kadına karşı kibar olamıyorum. çünkü çok sinirliyim. yazarak ancak bu kadar hakaret eebiliyorum...

asltrkn
24-05-11, 14:36
Eşekliğin baki kaldığı sözünün,en güzel örneği olarak,bu şahsın kendisi olduğunu gayet net olarak görebiliyoruz.

ece**
24-05-11, 16:46
"Eşek hoşaftan ne anlar" ..buda benden olsun o zaman :D:D

denizarya
24-05-11, 16:51
ben tarkan cevap verecek mi..ve ne cevap verecek onu cidden merak ediyorum ama eminim ki tarkan yine saygisini bozmayip hülya avsari iutandiracak

denizarya
24-05-11, 16:52
ben tarkanin cevap verecek mi vermeyecek mi merak ediyorum ve verecekse ne cevrap verecek...bence yine saygisini bozmayip hülyayi utandiracak

secil.06
24-05-11, 17:12
bağımlılık yapdı heral de adliye kapıları sataşma dan mahkemelik olmadan duramıyo Tarkan mahkemeye vermeli susması için yoksa uzun zaman sinir bozucak bu kadın