PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Starların efendisi

asltrkn
24-05-11, 03:39
Avşar Kızı, Megastar için 'Eşek herif, bir metrelik adam, dangalak' dedi. Tarkan ise efendiliğini koruyup polemiğe girmedi.

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, Kral TV Ödül Töreni'nde elinden ödül almayan Tarkan'a "Dangalak, eşek herif, bir metrelik adam" gibi hakaretler edince gözler; Megastar'a çevrildi.BUGÜNE kadar kimseyle polemiğe girmeyen Tarkan, Avşar Kızı'nı da takmadı. Hülya Avşar'a dava açmayı düşünmeyen Megastar, "Benim kimseyle işim olmaz" der gibiydi.

HALKTAN MEGA DESTEK

HÜLYA Avşar yaşlandıkça egosunda artış olmuş. Bu ne Tarkan kıskançlığıdır.

SANIRSINIZ Kİ; Tarkan'a bir metrelik adam" diyen Hülya Avşar'ın boyu 1.80 santim!

TARKAN bu kadar önemsiz biriyse, Avşar neden ödül almaya gitti?

HÜLYA Avşar, sanırım Tarkan'ın üzerinden yeni kasetinin reklamını yapıyor.

AVŞAR Kızı, 'Tarkan ödülünü elimden almadı' diye kızmış. Sakın Tarkan da, "Hülya Avşar bana neden ödül veriyor ki?" diye kızmış olmasın.

ÖMRÜM boyunca ne yeteneği olduğunu çözemediğim Hülya Avşar, Yetenek Sizsiniz'de jüri oldu, 'Eyvallah' dedik de. Tarkan bu, bir sussa olmaz mıydı?

YILLAR geçtikçe Hülya Avşar da kendinden geçiyor.

Kimse böyle konuşamaz
TARKAN, ona ne dendiyse onu yapmıştır. Kimse Tarkan'a dangalak diyemez. Suç, geceyi organize edenlerde. FULDEN URAS

Tepkisi çok ağır olmuş
TARKAN'IN albümünü çıkarttığı müzik şirketi DMC'nin patronu Demir: "Diyelim ki Hülya Hanım, rahatsız oldu. Tepkisi yine de çok ağır. Bu yüzden haksız duruma düşüyor."
SAMSUN DEMiR

Senin şarkın hiç tuttu mu!
HÜLYA Avşar, Tarkan için; "İki şarkı tutturdu diye ona Megastar mı diyeceğiz?" demiş. Peki sen hayatında iki şarkı tutturdun mu?
FURKAN KIZILAY
http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2011/05/24/starlarin-efendisi

secil.06
24-05-11, 10:21
Tarkan farkı diyecem tamam efendi ama hakaret var polamik değil tamam cevabını mahkeme de vermeli bence

arau
24-05-11, 11:32
tarkan bunlara cevap vermemekle kısa vadede belki kaybetti gibi görünebilir ama uzun vadede hep kazanmıştır.. bu tavrı hep alkışlanır oldu zamanla....cevap verme tarkan her zamanki gibi daha fazla kudursunlar....

tarkan_mania
24-05-11, 11:42
SANIRSINIZ Kİ; Tarkan'a bir metrelik adam" diyen Hülya Avşar'ın boyu 1.80 santim!
-----------------------------------------------------------------------------------------
HÜLYA Avşar, Tarkan için; "İki şarkı tutturdu diye ona Megastar mı diyeceğiz?" demiş. Peki sen hayatında iki şarkı tutturdun mu?
FURKAN KIZILAY

şu 2 yoruma bayıldım :D
özellikle Furkan Kızılayınkine :D:D:D
tek cümlesi Hülya Avşarın ne kadar gereksiz bir insan olduğunu dile getirmeye yetmiş...

hilfa
24-05-11, 11:59
"söz gümüşse sükut altındır" tamam da bu kadar altın da yeter ama :) gerçi bizim gibi sevenleri olduktan sonra Tarkan'ın konuşmasına gerek kalmıyor :)

MARY JANE
24-05-11, 14:13
aslında bazen gereksz yerlerde sustuğu için kızsamda tarkanın bu davranışını hep takdir ettim.
dedem ve annem bile "çok efendi çocuk hiçkimse ile polemiğe girmiyor çok takdir ediyorum" dediler. ne kadar gurur duydum anlatamam:))
herkes tarkan gibi efendi olamayacağını bilidiği için sataşıyorlar.

asltrkn
24-05-11, 14:46
"Tarkan ise efendiliğini koruyup polemiğe girmedi"
Tarkan'ın efendiliğinin farkında olan birilerinin olması sevindirici.

denizarya
24-05-11, 17:00
ya tarkanin her cikardigi aLBÜM HIT oluyor sarkilari dilden dile dolaniyor..iki sarki tutturmus demesi beni cok kizdirdiii.1994 yilindan beri cikardigi her albüm en cok satan albüm olduu yaa

secil.06
24-05-11, 17:07
en güzel cevabı veriyo aslın da susarak ama bu konu ısrarla tencit pilavı gibi ısıtılıp önümüze geliyor cevap gelmediği süre içerisin de uzun zaman konuşulacak sanırım