PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın Suçu Ne?

eskalen
23-05-11, 20:20
gecce.com'un yazarlarından Dilara Pekel'in bügünkü yazısı...

TARKAN’IN SUÇU NE?

Ne Kral TV Müzik Ödülleri’ymiş yahu.. Hala yankısı devam ediyor.. Ama ibre tamamen Tarkan’a dönmüş durumda..

Ne saygısızlığı kaldı, ne hadsizliği, ne eşek herifliği! Herkes Tarkan’a yükleniyor.. Nasıl olur da oradayken sahneye çıkıp ödüllerini alamazmış, nasıl olur da Hülya Avşar’ın Ata Demirer’in, ayağına gitmezmiş.. Ortalık kıyamet!

Hele Hülya Avşar! Uzun zamandır bu kadar sinirli görmemiştim onu.. Neler dedi, neler Tarkan’a..

‘- Tarkan’ın böyle bir şeye hakkı yok! Çünkü böyle bir şeyi hak etmedi! Bana ne Tarkan’dan ayrıca. Gelecek ve alacak ödülünü! Benim ayağıma gelecek, ayağımıza gelip ödülünü alacak!

- Başarısı beni ilgilendirmiyor! Bana ne onun başarısından! Kime ne daha doğrusu! Ata’ya ne! (Tarkan’a ödül vermek için sahneye çıkan ancak veremeyen Ata Demirer’i kastediyor)

- Hani sus, konuşma Hülya, demek içimden gelmiyor! Konuşacağım! Birileri birilerine haddini bildirmek zorunda! Adam olacaksın önce, terbiyeli olacaksın! Ha bir okul yaptırır, vergide ciddi bir rekor kırar, o zaman sırf bu yüzden saygıyla karşılarım. Ama ben şimdi Tarkan’ı saygıyla niye karşılayayım? Dansöz gibi göbek attığı için mi? Hiç de saygıyla karşılamıyorum! Asena’ya daha çok saygı duyuyorum.

- O bu kadar da niye abartılıyor, onu da anlamış değilim! Bu yaptığı terbiyesizliği, diğer sanatçı arkadaşlarım gibi kabul etmiyorum! Tarkan’ın özrünü de kabul etmiyorum! Gerçekten sinirliyim! Boğabilirim! Boğabilirim yani!

- Bir metre boyunda, sadece göbek atıyor diye bu kadar havaya girmesine ne gerek var yani! Aaa! dangalak! Megastarlığı hak ediyor mu? Bizim yüzümüzden megastar! Kim megastar ya! Megastar Ajda Pekkan! Megastar Sezen Aksu! Kim megastar?

- Fransa’da tanındı, bir de göbek attı, diye mi ülkemizi temsil ettiği, düşünülüyor... Nereye temsil ediyor ülkemizi ya! Nerede ediyor? Kendisi tanınıyor da ülkemizi temsil eden kim? Önce ülkesine faydası olsun!

- Biz zaten Türk milleti olarak alışığız böyle şeylere! Gereksiz insanları havaya sokmaya.’

Peki, her şeye eyvallah ama şunu sormak istiyorum!

Kral TV Müzik Ödülleri’nin sürprizi Tarkan değil miydi? Adam sürpriz bir şekilde sahneye çıkarak herkesi şaşırtmadı mı? Anons edildi, gelmedi; anons edildi gelmedi ve ‘En İyi Şarkı’ anonsunda bir anda sahnede beliriverdi.. Herkes de şoka girdi, birden Tarkan’ı sahnede görünce.. Adı üstünde sürprizdi ve sürpriz tam manasıyla yerini buldu.. Bulmadı mı sizce de?

Yani Tarkan Hülya Avşar’a ya da diğer sanatçılara saygısızlık yapmak için bilerek sahneye çıkmamazlık etmemiş.. Gecceyi düzenleyen sorumlularla da görüştüm.. Herkes aynı şeyi söylüyor, ‘Bu bir sürprizdi ama nedense kimse anlamak istemiyor, herkes kendine çekti işi’

Evet, doğrusu bu işe ben de bir anlam veremedim.. Bakalım, bu konuyla ilgili Tarkan cephesinden nasıl havadisler gelecek.. Gecce’den takip edersiniz :)

Kaynak:gecce.com

denizarya
23-05-11, 21:05
kral tv tarkanin cikisiyla sürpriz yapmak istediler anlamiyor mu hülya avsar ya..bu showun bir parcasi iciste..her ödülü alsaydi ozaman sahneye cikisinda ne heyecani kaliri millettee...tbiki süpriz olmasi gerekiodu..birden ciktii..bu showun bi parcasi istee...birde müzik dünyasinda olacak..düsnemiyor bile böyle seyii..hakaretlerii sözleri cok ileriye gitti

secil.06
23-05-11, 21:07
En güzeli yapdı Tarkan her ödül almaya mı gidecek di cocuk gibi yakışanı yapdı kim ne derse desin yazının her kelimesine katılmamamak mümkün mü eline,yüreğine sağlık

trkn_sry
23-05-11, 21:15
Artık bazılarıda bu güzel yazıyı okusun.

flores
23-05-11, 21:44
Tarkan ne yaxsi eledin bu gereksiz insanlarin elinden odulu almadin.boyleleri hak ediyorlar bunu.alkisliyoruk ,destekliyoruz!! DeVAM et!!AYRICA BU GEREKSIZ INSANLARA CEVAP VERME BILE.QOY PARTLASINLAR HEPSI BOMBA GIBI.oxxxxxxxxxxxxxxx.NE aLA OLDU..:)))

asltrkn
23-05-11, 22:56
Bizce de sürpriz yerini buldu,çokta güzel oldu,ama hala ısrarla anlamak istemeyenler var.Bu saatten sonra anlamasalarda olur artık...

devilscream
23-05-11, 23:40
Şu iyice cıvığı çıkarılan ödül muhabbetlerine vs. yazılan
en güzel yazıydı okuduğum..Adı üzerinde "Sürpriz"
Ayrıca Tarkan'dan bu kadar hakaret için dava açmasini bekliyorum
ama pek sanmiyorum böyle bir şey yapacağını

**MegaStarkan**
24-05-11, 00:08
Bu ülkede herkes kendini bir halt saniyor. Kendileri sismis de haberleri yok, Tarkan'i sisiren kimse yok.

z@man
24-05-11, 00:09
neden tarkana kızdıklarını anlamıyorum geceyi o düzenlemedi sadece programa uydu ata demirel süpriz mesesi olduk derken espiri yaptı sanki gülerek söyledi ve arabasına bindi ama hülya avşar uzuuun zamandır bu kadar konuşulmamıştı tarkanın üzerine basarak özlediği eski günlerini yaad etti bi anlamda amacına ulaştı.

ece**
24-05-11, 11:51
Tarkanın suçu ; melek gibi bi kalbe sahip olmak....

tarkan_mania
24-05-11, 12:26
iyice cılkı çıktı ya.. şu kadına biri sus desin artık!
yoksa ben boğacam onu!
ne terbiyesiz seviyesiz biriymiş..
Kıytırık 2 şarkı yaptın 2 film ha bide Acunun programları kendini bi b.k sandın.
Geçmişinde neyin varki senin , Tarkana laf söyleme cesaretinde bulunuyorsun.
yüzü de kızarmaz söylerken çünkü yüz diye bişey kalmamış kadında.....:14:

hilfa
24-05-11, 12:40
Tarkanın suçu adam gibi adam olmak ve bu ülkenin tek Megastarı olmak :) Tarkan ek iş olarak bi soda fabrikası kurmalı :) sanat camiasında Tarkan uzun yıllar var olacağı için hazım sorunu olucak :))

secil.06
24-05-11, 17:24
Tarkanın suçu adam gibi adam olmak ve bu ülkenin tek Megastarı olmak :) Tarkan ek iş olarak bi soda fabrikası kurmalı :) sanat camiasında Tarkan uzun yıllar var olacağı için hazım sorunu olucak :))

kesinlikle,bence de

aydan1
24-05-11, 19:00
bence tarkani cekemiyorlar o yuzden boyle konusuyarlar tarkan bunlara ceva vermesin