PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hülya avşar'ın tarkan'ı bombaladığı röportaj ekşi sözlük'ün de gündeminde

asltrkn
23-05-11, 17:28
Ekşi yazarları Hülya Avşar-Tarkan polemiğinde kimden taraf.

"Süper Kulüp"ün özel röportajı medyanın en çok konuştuğu konu haline geldi.

Ekşi Sözlük'te de röportaj geniş yankı buldu.

Hülya Avşar ve Tarkan adına açılan başlıklarda yapılan yorumlar enteresan.

İşte bazıları;

tarkan'ın, kral tv müzik ödüllerinde aslında orada bulunmasına rağmen ödüllerini kendisi de dahil olmak üzere sahnede kendisine takdim etmek isteyen ünlülerden almaya çıkmaması üzerine verip veriştirmiştir. herkes suskun kalırken, onun bu kadar dobra bir şekilde ağzına geleni sarfetmiş olmasından ötürü kendisini takdir ettim.Bravo valla!

kral tv 2011 müzik ödülleri'nde tarkan'a ödül vermek için sahneye çıkan kişiymiş. tarkan'ın orada olmasına rağmen sahneye çıkmayıp, ayağına gelmemesi hanımefendiyi çıldırtmış olacak ki "tarkan kim yeaaa" tadında afkurup duruyordu biraz önce. kendisinin "tarkan kim yeaaa" temalı konuşmasında aklımda kalan tek şey şu düşüncem oldu: bu ne egoymuş arkadaş yeaaa.

al birini vur ötekine. ama tarkan hülyaya her açıdan 10 basar adam mega star hülya mega yenge. yıllarca kendini güzel diye yutturdu memlekete şimdi yaşta kemale erince sallıyo sağa sola ama bu sefer yemez. sen kimsin diye sordugun adamı canlı yayında seyretmeyeli kaç yıl oldu hatırlamıyorum herif meydan da yok. bu abla habire tv de. o yuzden hülya haklı : tarkan kuzum sen kimsin yahu?

tarkan hakkında, biz zaten türk milleti olarak alışığız böyle şeylere, gereksiz insanları havaya sokmaya derken, fark etmeden kendi kariyer özetini yapmış.

hakkında, tarkan'a bu kadar çok "dangalak" dediği için hakaret, "boğabilirim onu" dediği için tehdit davası açılabilecek şahsiyet. yıllardır her şey olmaya çalışırken hiç bir şey olamamış, o yüzden son bir kaç yıldır "adımı en azından ona buna bok atarak duyurayım" yolunu benimsemiştir.

şu histerik hareketinin bile tarkan'a hizmet ettiğine kafası asla basamayacak olan kadın..

ya bi gün de biz bi yemek çıkışı öyle patlasak, sorsak sana : sen, herşeyi paraya tahvil edebilme ve de yüz güzelliği dışında hiç bir özelliğin, yeteneğin olmadan; dünya üzerinde başka hangi ülkede böyle vergi rekortmeni olabilirdin acaba?..

yaşlandıkça ego sorunu gitgide çekilmez hal alan. bir de tarkan kim? vergi şampiyonu mu oldu felan demiş. kendisinin vergi şampiyonluğu ise vergi kaçırma davasından hüküm giymesinden sonraya denk gelmiştir ne hikmetse. mahkeme salonunda ağlamalarını da gorduk ordan biliyoruz.

gereksiz, saçmasapan bir şekilde tarkan'a çıkışmış. kullandığı cümlelerle tamamen kendini yansıtmış: "tarkan’ın böyle bir hakkı yok. ben kalkıp ona böyle bir jest yapıyorsam gelip ödülünü alacak. tarkan kim pardon? nasıl böyle bir havaya soktular? vergide birinci mi oldu? okul mu yaptırdı?" demiş. kendisini komik duruma düşürmüş.

ve kendisinin ''tarkan kim pardon?'' sorusuna, tarkan'dan cevap gelir:

''seni karanlıklara bırakmak istemezdim,
ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim,
ben hiç hak etmedim ki böyle unutuluşu.''

yani tarkan'ı az buçuk tanıyorsak, başka türlü bir cevap gelmez. tüh!
http://www.habershow.com/v4/20954-hulya-avsar-in-tarkan-i-bombaladigi-roportaj-eksi-sozluk-in-de-gundeminde

tarkan_mania
23-05-11, 17:49
bu ne egoymuş arkadaş yeaaa.

ayynen öylee.. :7:

secil.06
23-05-11, 21:11
ayynen öylee.. :7:

Kesinlikle ego degil kendini bilmemezlik

flores
23-05-11, 21:53
ama tarkan hülyaya her açıdan 10 basar adam mega star hülya mega yenge.

:))))))))))) bu cumle lezzet eledi.:)))

z@man
24-05-11, 00:16
hakkında, tarkan'a bu kadar çok "dangalak" dediği için hakaret, "boğabilirim onu" dediği için tehdit davası açılabilecek şahsiyet. yıllardır her şey olmaya çalışırken hiç bir şey olamamış, o yüzden son bir kaç yıldır "adımı en azından ona buna bok atarak duyurayım" yolunu benimsemiştir.
google :bunumu demek istediniz_ hülya avşar

asltrkn
24-05-11, 01:05
"tarkan hakkında, biz zaten türk milleti olarak alışığız böyle şeylere, gereksiz insanları havaya sokmaya derken, fark etmeden kendi kariyer özetini yapmış"
"kullandığı cümlelerle tamamen kendini yansıtmış"
Yani,aynen öyle...

secil.06
24-05-11, 10:17
gecmiş de olduğu gibi bu gün de aynı daha kaç kere davalık olacak halkın tepkisini toplayacak ne zannediyo destek mi olacak halk yada sanat camiası kendi rezil ettine yansın