PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hülya avsara tepkimizi gösterelim....

~LüTFü_
23-05-11, 03:21
arkadaslar ben son derece sok oldum hülyanin aciklamalarini görünce....
bi önerim var forum olarak cuma günkü avsar showu telefon yagmuruna tutalim
birimizden biri kesin katilir canli yayina tabi bastan caktirmayip
sonra canli yayina baglanip forum olarak onu kinadigimizi dile getirelim halkin önünde
ve tarkan adina en iyi cevabi vermis olalimne dersiniz???

sayglarimla.

günışığım
23-05-11, 07:28
tarkan mahkemeye vermeli hakaretlerin en buyugunu etti allah...... dedi gerisini yan cizdi ve degistirdi icinden gecirdikleri kimbilir daha kotu seylerdir bu kadin tarkani ezemez ezdirmeyiz

tarkaseksüel
23-05-11, 10:29
Kınamak değilde neden bu şekilde çıkmadığının baskalarının aldıgının sebebı anlatılabilir.
Kınamak olursa iş büyür... Ya da kınayacaksan forumun ismini kullanmamalısın bence...

tarkan_mania
23-05-11, 12:20
Olabilir aslında ama Canerin dediği gbi iş büyür.. Forumun adı verilmesi olmaz..
Tarkan mahkemeye versin.. susup oturmasın tepkisini göstersin ya.. bu ne üstüne geldikçe geliyorlar :@

denizarya
23-05-11, 14:15
iyi fikir bencee...kendisini kinadigimizi ve yaptiginin saygisizca bir hareket oldgunu dememiz lazim...ben almanyada yasadigim icin bilmiyorum arayabilirmiyim ayrica Tnt kanalini tutmuyorum..ama diger arkadaslar lütfen arayin

tarkan_mania
23-05-11, 14:19
Forumun adı verilmeden olabilir tabi.
Tarkanımızın yalnız olmadığını bilsin terbiyesiz kadın! :@

TEVETOGLU
23-05-11, 14:43
Bence Tarkan bizim programa telefonla katılmamızı istemez.Bu olayın fazla büyümemesi için.

twilight
28-05-11, 15:19
Amaaan...Ne uğraşacaksınız elin delisiyle?Hülya avşar tarkan'a 1 metrelik adam demiş kendisi 1.61 boyunda...
Tarkan ondan en az 6-7 cm.uzun...En az...
Dangalak demiş...Dangalakın sözlük anlamını bilmiyor galiba...ha bir de eşek herif demiş...kendisi gitsin seviştiği adamlara baksın,eşek herifi kendisi bulacaktır zaten...ben demiyorum bunu tüm türkiye diyor... ;)

TarkanColl
28-05-11, 22:06
Hülya Avşar Tarkan'a demediğini bırakmaz, Tarkan onu mahkemeye vermez. Ama biz telefon açıp yanlışlıkla ağzımızdan birkaç kötü kelime kaçırsak hem başımızı ağrıtır hem de Tarkan'ın üzerine daha çok gider...

Tarkan zaten her zaman bu tür durumların sonrasında mutlaka bir yapıt ortaya çıkartıyor. Şimdide Adımı Kalbine Yaz'ın klibini yaptı. O bu tip kişilere cevabını hep üreterek ve çalışarak verdi bu güne kadar. Biz de tepkimizi tabii ki göstereceğiz fakat her kelimemize dikkat ederek. Hiç kimsenin seviyesine düşmeden Tarkan fanı olarak kalitemizi göstererek her zaman Tarkan'ın arkasında olacağız. Biraz geç olmuş olabilir fakat daha öncede yaptığımız gibi Tarkan'a destek bölümü açıp ona güzel dileklerimizi yazarak hep arkasında olduğumuzu ona hissettirebiliriz...

secil.06
29-05-11, 01:49
bence de destek bölümü harika bir fikir ben seve,seve katılırım

rojbin
10-07-11, 20:49
aman boş verin o kadınla mı uğraşacağız bide tarkan sessiz kalarak ona en güzel cevabı verdi bence tam kendine yakışanı yaptı baktı ki ne zaman dandır konuşulhem tarkan dan şimdiye kadar kime malzeme çıktı ki o terbiyesiz kadına çıksın,baktı ki ne zamandandır konuşulmuyor biraz gündeme gelmek için saçma sapanbir açıklama yaptı ama o da anladı artık tarkan dan ona malzeme çıkmayacağını bir daha ona sarmaz karı...

..BTT..
14-07-11, 01:09
Ebru Ablacım Çook Güzel Konuştun Valla.. :)) Ağzına,Eline Sağlık.. :)) 'TARKAN' Hülya Avşar'ın Seviyesine Düşmez Zaten.. Evett Harika... Bende Katılırım.. Açıldı Mı Öyle Bir Bölüm?? Fikirlerimi Yazıyım Bende. ;D ;D :))