PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hülya Avşar'dan Tarkan'a ağır hakaretler!...

asltrkn
23-05-11, 02:29
http://www.sacitaslan.com/video/hulya-avsardan-tarkana-agir-hakaretler-video_1_9521.html

DaLy
23-05-11, 02:44
Şimdi izledim ve gerçekten utandım.Kişi önce kendi yaptıklarına,yapmadıklarına,geçmişine bakıcak ondan sonra konuşucak kardeşim!Ya 50 yaş bunalımına girmiş ya da aşırı alkollü.Ya da hiçbiri değil..Baksanıza ha bire -benim ayağıma gelmeliydi- dedi..Abi bu nedir ya!Sen kimsin asıl?Ne yaptın bu ülkede sanat adına?Okul yaptırdın diye sevelim seni öyle mi..Yazıklar olsun..Ama şunu bilmeli ki milyonları karşısına aldı Hülya Avşar...İyi ki gitmemiş Tarkan ödülünü almaya ki insanların gerçek yüzleri ortaya çıktı.

Yarından itibaren Hülya Avşar'ın TNT'de yaptığı program benzeri uyduruk şey için her Allahın günü RTÜK'ü arayıp şikayet edicem.Milyon kere yazıklar olsun.

xurush'nine
23-05-11, 03:06
Gercekten de cok ayip!!!
Izledim ve sinirden sok oldum.Tarkanin boyunu simdi mi kesf etti,sanki kendisi 2 metre boyunda,-dinime kufr eden musluman olsa.Cok cirkince saldirmis.Bu kadin iyice gozumden dustu.

asltrkn
23-05-11, 03:40
Diptesin...sondasın...depresyondasın hülyaaaa

günışığım
23-05-11, 07:26
bence hukuksal islem baslatmali tarkan artik bir ders vermenin zamani geldi reklam amaclayan herkes tarkani hedef aliyor adama yapmadiklari hakaret kalmiyor ama bence suc tarkanin tamam sussun saygisini korusun ama mahkemede hesaplassin oyle bir maddi manevi tazminat davasi acmaliki gelecektede ornek teskil etmeli tarkan derken iki defa dusunmeli onun hakkinda konusanlar nedir bu boyle tarkan semer oglanimi terbiyesiz akilsiz hulya kiniyorum seni

tarkaseksüel
23-05-11, 10:30
Açıkcası bende hülya yı görünce ödül vermek için aha dedım tarkan çıkacak şimdi. Hatta hülyanın verecek olmasınada çok sevınmiştim. Tarkan la hülya birbirlerini çok severler. Hülya tarkana laf ettirmezdi ama belkı bu şekilde davranarak tark...anın kendısını arayarak özür dilemesini sağlayabilir. Birde hülta tnt de program yapıyor. kesinlikle tarkana programa çıkması için teklif götürmüştür. Eğer ondanda red aldıysa bu kadar çemkirmenin sebebi bu olabilir. Bu şekilde davranarak tarkanı programına da çıkartabilir özür bağbında... :)Devamını Gör

futureboy
23-05-11, 10:51
Menopoz Teyze gene yumurtlamaya devam ediyor.Tarkan 1 metrelik adam da sen kaç santimsin be kadın? O halde senin boyunu milimetrelerle ölçmek lazım.

Hülya Avşar artık The End olmuş biridir.Yaşamının her bölümünde darbeler yemiş biridir.Evliliğinde boynuzları taktı,işinde balon gibi indi.
Şimdi ona buna sataşıp prim yapmak moda ya,o da bunu yapıyor.Tarkan kim yaaaa diyecek olan kişi,önce kendine bakacak.Ayinesi iştir kişinin,lafa bakılmaz derler.Sen kimsin peki Hülya? 3-5 tane İbo filmi,2-3 tane berbat albüm mü seni bu denli densiz yapan?

ece**
23-05-11, 12:12
Kadın dediğin bu kadar basit olmaz...kendisini severdim ama bu kadar basit olduğunu bilmezdim..çok ayıp etti çook hemde.çok arsızca konuşuyodu. fakat ödül töreni başlamadan önce kırmızı halı zımbırtısında hülyayla röportaj yaptıklarında; "tarkan alır tüm ödülleri,çok başarılı bi albüm yaptı çünkü" diyodu .ne olmuş 3 saat içinde ?Sanatçıların %90ını yalaka zaten,şaşırmamak gerek bu duruma.adamında burnunda getirdiler.bidaha b.k çıkar böyle şeylere ! Tükiyede niye kalmıyo o nasıl türk evladı derler türkiyeye gelincede adamı böyle memleketinden soğuturlar .! konuşup seviyesine düşmeyelim yazmıştım ama vazgeçtim.o sus bu sus yeter artık..dangalakmıış,önce kendine bakacak insan! bi sorsun kendine bakalım "ben bukadar mı mankafayım ki tarkanın o gece süpriz duruumu olduğu için sahneye ödülleri almaya çıkmadı" diye ! başlatmasın sinirine.

tarkan_mania
23-05-11, 12:13
hülya avşarı hiç sevmiyordum şimdi iyice gıcık oldum :S
Allahın 1 metrelik adamı diyor, sen önce kendine bi bak yaa..
162 boyunla Türk kadınının standartlarının altında insansın, Tarkanın boyuna laf atıyorsun..
Tarkan kim diyor, daha düne kadar yağcılığınıza diyecek yoktu.
bu kadar kıskançlık, fesatlık olmaz ama yaa...

asltrkn
23-05-11, 15:28
Yalnız megastarları sayarken,Taa.. deyip frenliyor :D

denizarya
23-05-11, 15:31
bence kendi programina tarkani davet etmisti ama gelmedi tarkan kesin o yüzden siniri ..ödül meselesi bahane

TEVETOGLU
23-05-11, 15:46
Sürpriz yapıldı.Ama çoğu kişi bunu anlamamış.

srkn
26-05-11, 11:11
reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip saldırmaya çalışmış ama yani yanlış kişiyi secmiş tarkanında çokda umrundaydı böle yaparsa hülya hakkaten kendi kendisini bitirir dibe batan hülya olur akıllı davranması lazım bu saflıkla çok kaybeder yapması gereken hakkeden aldı demesi halkın gözünde şimdi ne kadar oynak oldugunu gösterdi hülya onun için ayrıca teşekkürler:)

tarkan_mania
26-05-11, 11:28
izledikçe sinirlerim bozuluyor. :@
Türk halkı cok sever gereksiz insanları yukseklere cıkarmayı diyor.
asıl sen bunlardan birisin işte, gereksiz sıfatsız. ne oldugun belirsiz.
çok sinirlendim yne ya...

secil.06
26-05-11, 11:46
artık bu haberler bay dı yani yeter artık desek ama illaki sürekli haber ortalıklar da dolaşıcak