PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O Tarkan'sa Ben De Hülya Avşar'ım

asltrkn
22-05-11, 14:45
Kıyı Restoran çıkışı Hülya Avşar, soruları yanıtladı.

Kral TV'de kendisi için Hülya Avşar'ın takdim edeceği ödülü almayıp finalde ödüllerini almaya gelen Tarkan için Hülya Avşar restoran çıkışı ağır konuştu.

Avşar, ' O Tarkan'sa ben de Hülya Avşar'ım, öyle iki kıvırmakla adam olunmuyor, çok sinirlendim' dedi.
http://www.acunn.com/haber/14324/o-tarkansa-ben-de-hulya-avsarim

denizarya
22-05-11, 14:52
yaa hülya avsar demezmiydii hep tarkan ricky martinden daha üstündür..onu cok sevdigini hep söylerdii..ayricaa birde show dünyasinda olcak kendisi..tarkan ödülünü almaya ciksaydi sonunda birde sahne yapsaydi ne heyacani kalirdi yaa

asltrkn
22-05-11, 15:17
Boş teneke,çok ses çıkarır...

aylin_23
22-05-11, 16:13
hulya avşarın son on yılda yaptıgı bışeyı duşundumde ben bışey bulamadım bulanınız var mı gerçı sanatında bışey bulamadıım 3 5 ıbo fılmı ışte

orhan89
22-05-11, 18:40
Aylin in deddigi gibi son 5 yilda hicbisey yapmayan Hulya Avsar in isi yoktu aslinda o gece de. Onun amaci oraya gelerek kendini gostermekdi ve amacina ulasti. Davet edildigine sukretsin bence ve sussun.

seyma_tt
22-05-11, 18:43
Ağzı olan konuşuyor . Hülya avşarın bu davranışları onu yükseltiyor sanıyor sanırım ama tüm tarkan fanlarının gözünde düştü . 'Nasıl bi düşmek bu böyle gözden , superman olsan toplayamassın ' hesabı ;) Ama şu dikkatimi çekiyor tarkan bu hülya avşarın sözlerine cevap vermiyor. Çünkü Temiz bir kalbi var ve Kimseyle polemiğe girmek istemiyor ;)

tarkaseksüel
22-05-11, 22:19
tarkan hülyayı arayacaktır bence gönlünü almak için

DaLy
22-05-11, 22:36
Biri Hülya Avşara bunun Tarkan ile alakası olmadığını anlatsın..Veya anlatmasın.

pdrlütfiye
22-05-11, 23:18
hülya avşar da tarkanı çekemeyenler kervanına katıldı. onun da ayağı kaydı ve neticede yanlış yola düştü. çok yazık çooookkk.... :( koruyamadı kendini zavallım...

worldstarrr
22-05-11, 23:53
Tarkan hülyayı arasın dıye arkadaş sorunlumusun? Nıye arıyor o gıtsın tatlısesle kendısınden 17 18 yas büyük zamanında .....

Lütfen yazdıklarımıza daha fazla özen gösterelim.
TarkanColl Fan Club Yönetimi

secil.06
23-05-11, 01:09
ödül almadı ya kendin den sinir krizin den kendini böyle rahatlatıyo ama cok komiksin Hülya hanım ya Tarkan da ti ye alıyodur eminim

ece**
23-05-11, 12:52
Tarkan niye arıyo hülyayı gönlünü almak için ben onu anlamadım..şu pozisyonda tıpış tıpış hülyanın araması gerekir..içinde taş taşımıyo o adam kalp taşıyo .nekadar kırılmıştır,içerlemiştir.ben sanmıyorum ki ti ye alsın.bence çok şaşırmış ve kırılmıştır.tarkan duygulu,hisli adam..tarkanı showuna çağırırken poposunu mıncırırken hiç böyle değildi böyle demiyodu hülya avşar.çok severdi tarkanı.şok oldum izleyince ben.

Yakisikli89
23-05-11, 13:25
[ http://www.beyazgazete.com/video/2011/05/22/avsar-kizindan-tarkan-a-zehir-zemberek-sozler.html ]

Bu video'dan gördügüm kadariyla kiskanclikla alakasi yok. Hülya gercekten sinirli. Iki konuda Hülya Avsar'a hak veriyorum, cünkü o aksam benimde tuafima gitti diyebilirim.

1. Tarkan Hülya Avsar'a ''o benim prensesim'' diyebiliyorken ki Hülya Avsar bizzat sevinerek ödülü Tarkan'a vermek icin cikmis olduguna inandigim icin, Tarkan'in Hülya ile yan yana gelmek istememesi. (Aralarinda daha önceden ne oldu ne bitti bilmiyorum tabi)

2. Sezen'in bir röpörtajin'da duydugum kadariylada Sezen ve Tarkan o aksam yan yana bile gelmemisler -telas'dan olsa gerek- ama beraber tatil planlari yapiliyormus..Peki Tarkan neden Sezen Aksu'dan sonra sahneye cikiyor? Bari beraber cikin sahneye, sonra Sezen'i alkislatip ugurla ... sonra söyle sarkilarini :) Nede olsa bir albüm yapmak icin Sezen'in kapisini binlerce kez caliyor. Ama taabiki Sezen'den izin almis'da olabilir bu konuda. Perde arkasinda olup bitenleri biz bilemeyiz.

Ama Hülya o küfürleri yagdirmiyacaktin. Orada cok yanlis yaptin.

TEVETOGLU
23-05-11, 13:46
Tarkan'ın ödül gecelerine niye katılmadığını şimdi daha iyi anlıyorum.