PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Düet Çok Konuşulur !

seyma_tt
21-05-11, 17:27
Bu düet çok konuşulur ! Diva ve megastar aynı albümde… Uzun süredir yeni albüm hazırlıklarını sürdüren Bülent Ersoy, çalışmada bir de Tarkan bestesi olmasını istedi. Bu talebin kendisine iletilmesi üzerine çalışmalara başlayan Tarkan, geçtiğimiz günlerde özel olarak hazırladığı şarkıyı Ersoy’a dinletti. Ersoy’un eseri çok beğendiği ve 50 bin lira ödeyerek repertuvarına aldığı öğrenildi.

Süper stardan sonra diva

Bülent Ersoy ile Tarkan’ın bu şarkıda düet yapma konusunda da prensipte anlaşmaya vardığı gelen haberler arasında… İkili en kısa sürede birlikte stüdyoya girecek ve şarkıyı seslendirecek. Son dönemde düetlere ağırlık veren Tarkan, birkaç hafta önce de Ajda Pekkan ile stüdyoya girmişti.

HÜRRİYET KELEBEK

trkn_sry
21-05-11, 18:08
Bülent ersoyu sevmem ama sesi fena değiil.

secil.06
21-05-11, 18:09
Bülent hanımın albümü bitmiş Tarkanla düet yaparmı sanmam ama Tarkan süpriz yapar mı bekleyip göreceğiz

trkn_sry
21-05-11, 18:21
Umarım yapmaaaz.

sukranuzal
21-05-11, 18:26
bugün cumartesi süpriziydi heralde yanlış hatırlamıyosam kliptede birlikte oynayacaklar diyolardı.hatta klibi nihat odabaşı çekecekmiş.(umarım tarkan bu klipte oynamaz.)

asltrkn
21-05-11, 18:38
Arkadaşlar düet zaten çoktan yapıldı,haberide foromumuzda var zaten.Evet Cumartesi Sürprizi'nde klipten bahsediyorlardı,sonunu yakaladığım için,Tarkan'ın klipte yer alıp-almayacağını duyamamıştım.

trkn_sry
21-05-11, 18:43
İnşallah oynamaaaaz.

denizarya
21-05-11, 18:46
düet bitti coktan zaten ayrica 50 bin lira verildigi haberi yalan...tarkan hic bir ücret talep etmedi

twilight
21-05-11, 19:04
Bırakın klibi,ben Tarkan'ın Bülent Ersoy'a şarkı vermesini bile istemezdim açıkçası.

tarkaseksüel
21-05-11, 19:27
Şarkı ya slovdur ya alaturka tarzı birşeydir. Tarkan'ın sesıde çok ıyı gıder
bu tarz sarkılara. Bülent Ersoy dan her ne kadar hoşlanmanlar olsada Divadır o şarkıyı nasıl okuyacağını en az
Tarkan kadar iyi bilir. Yorumu da iyidir. Güzel bir şey çıkacak bence ortaya...

----

Ayrıca şarkının konusunun ağırlık olarak aşk meşk olacağını da düşünmüyorum... Tarkan yazmıştır güzel bir şeyler...