PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hülya Avşar ‘dan Tarkan ‘a ağır sözler

secil.06
21-05-11, 14:10
Hülya Avşar Tarkan için öyle sözler söyledi ki herkes şaşırdı.
Uzun yıllardır aralarında bir sorun olmayan eski dostlar Hülya Avşar ve Tarkan ‘ın arası açıldı.

Olay Kral TV Müzik Ödülleri töreninde meydana geldi. Ödül töreninde En İyi Erkek Sanatçı ödülünü Tarkan’a vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Hülya Avşar : “Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş…” dedi.
Tarkan ödüllerini almadı

Kral TV Müzik Ödülleri’nde 7 dalda ödül alarak geceye damgasını vuran Tarkan, ödülleri almak için sahneye çıkmayıp gecenin sonunda toptan ald. Bu tavrıyla birçok sanatçıdan tepki toplayan Tarkan ‘a en ağır eleştiri Hülya Avşar ‘dan geldi.

Habertürk ‘te yer alan habere göre, Tarkan’ın şarkılarının kendisine göre olmadığını ve kendisine uymadığını söyleyen Hülya Avşar, “Ödül gecesi Sıla’ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Söyleyecek çok şey var ama şimdilik susuyorum” dedi. Yeni bir single çıkarmaya çalıştığını belirten Avşar, “Ancak sanat dünyasındaki arkadaşlarımız, gündüz uyuyup gece çalıştıkları için altı aydır hiçbir yol kat edemedik” diye konuştu.
kaynak:http://www.nationalturk.com/hulya-avsar-tarkan-agir-sozler-5934

secil.06
21-05-11, 14:15
En 'Kral'ından hakkını yediler

TÜRK Kalp Vakfı yararına düzenlenen tenis turnuvasında raket sallayan Hülya Avşar, Kral Müzik Ödülleri'ni eleştirdi.

Tarkan'ın 7 ödül aldığı geceyle ilgili yorum yapan Avşar, 'Sıla'ya haksızlık yapıldı. Söylenecek çok şey var ama şimdilik susuyorum' diye konuştu. Tarkan'ın şarkılarının kendisine göre olmadığını belirten şarkıcı, 'Yeni bir single çıkaracağım. Deniz Seki'den bir şarkı aldım. Sanat dünyasındaki arkadaşlarımız gündüz uyuyup, gece çalıştığı için 6 aydır yol kat edemedik' dedi.
kaynak:http://www.aksam.com.tr/en-kralindan-hakkini-yediler--41909h.html

starzu
21-05-11, 14:16
ne çok sıla seviyormuş millet ya :15:

secil.06
21-05-11, 14:42
Tarkan ödülleri topladıktan sonra : ) Sılacılar coğaldı neden acama acıyıp üzüldükleri için mi yoksa Tarkan başarısını birlik de k7utlamaları gerekirken bir dünya sacmalaklar dan sadece biri Hülya avşar

starzu
21-05-11, 15:22
sıla bukadar seviliyorduda acaba kaç sattı

fincan
21-05-11, 16:03
sılayı bende seviyorm hatta geçen albümüyle aldığı oylarda çok hakkıyla almıştı ve o zamanda polemik olmuştu çok iyi hatırlıyorum en iyi sözü sevişmeden uyumayalım nasıl alır diye,şimdi herkes birden sılacı olaverdi nasıl geçen seneki ödülü hak etmişse bu senede sertap hakederek adlı ve Tarkan da tabiki.Neden insanlar kendi kıskançlıklarını başkaları üzerinden çıkartıyolar ki Türk halkının bunu anlayamayacak kadar salakmı olduğunu sanıyorlar

twilight
21-05-11, 16:16
Sıla 90 bin sattı...Tarkan 500 bin...tam tamına 6 katı...Sıla'nın 2 ödül alması gerekirdi haklı...

SESA
21-05-11, 16:24
Seneye tüm kıskananlar ödüle doysun bari

secil.06
21-05-11, 18:25
noldu ya Tarkan sevenler ödül aldıkdan sonra ödül alamayan SIlacı oldular valla sıla için üzülmedim alamadı falan diye herkez hak ettini alır ee o da yetinmeli

orhan89
22-05-11, 18:46
Hangi dalda Sila ya haksizlik yapildi?? Yilin sarkisi? Yilin albumu? Birakin lutfen yaa. Sila nin alabilecegi tek bi odul vardi o da Yilin Kadin Sanatcisiydi. Ama kusura bakmasin Sertab Erener ondan cok daha iyiyidi bu sene.

starzu
22-05-11, 19:14
sılanın sesi çıkmıyor konuşmuyor bukonuda takdir ettim kendisini millet sıla diye ölüyor ya ne yani sılanın ödülünüdemi tarkanaldı arada kaynadımı ne oldu bi susun artık ALLAH aşkına susun

DaLy
22-05-11, 21:53
Ne kadar cahil insan var şu memlekette..MTV müzik ödülleri dahil dünyada yapılan birçok önemli ödül töreninde örnekleri var.Yani halkın en çok görmek istediği isimler son dakikada sahneye çıkarılır ve o ana kadar kimsenin bundan haberi olmaz.Olay Tarkan'ın kendi isteğiyle diğer sanatçıların arasında oturmaması ise büyük ihtimalle bu Tarkan'ın isteği dışı gerçekleşmiştir.Dediğim gibi mesela MTV aylar öncesinden ödül gecesi sahne alıcak sanatçıları açıklar fakat ödül gecesi ayrıca sürpriz isimler sahne alır.Kral tv de böyle bi aksiyon yapmak istemiş belli..

worldstarrr
22-05-11, 23:55
Evlı adam mezesi.. Senmı konusuyorsun:) ne derler dinime soven musluman olsa

secil.06
23-05-11, 01:07
herkez hak ettiği ödüllü ödülleri aldı