PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gezegen Mehmet'ten "Tarkan" ödülleri gecesi!...

asltrkn
20-05-11, 13:04
http://www.sacitaslan.com/video/gezegen-mehmetten-tarkan-odulleri-gecesi-video_1_9488.html

ece**
20-05-11, 13:50
ben çok sinirleniyorum ya onu fark ettim.okumuycam,izlemicem bundan sonra olumsuzlukları.:D şu ayşe konuşmayı bilmiyo daha 2 lafı biraraya getiripte.bazı yarım akıllılarda hepsibir grubuyla tarkanı bir tutmuş facebookta falan.

fincan
20-05-11, 13:57
Ececim sıkma canını biz ne eleştiriler gördük vakti zamanında herkes aslında neyin ne olduğunu biliyor.Bırak herkes konuşsun adalet gelir yerini bulur zamanı gelince.O eleştiren sanatçılarda el etek öperler bir süre sonra merak etme

secil.06
20-05-11, 14:11
pireyi deve yapıyo dilli düdükler Tarkan sesizliğiyle bu tarz sacma sapan yorumlara yer verdi ama en sonun da harika bir albüm muhteşem sesiyle ödülleri topladı buna da sanırım kapak oldu dilli düdüklere

TEVETOGLU
20-05-11, 14:14
Mehmet Akbay'a katılıyorum.Tarkan'ın aldığı ödüllerde benim de hiçbir tereddütüm yok. :))

SESA
20-05-11, 15:27
Dün Mehmetin Gezegeninde son nokta koyuldu Gezegen benim içim rahat dedi e bizimde