PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7 ödül birden alan Tarkan çıldırttı!

HakanÇelik
19-05-11, 09:29
Bir gecede 7 ödül birden alan Megastar, meslektaşlarını çıldırttı
Bu yı 17.'si düzenlenen Kral TV Müzik Ödülleri Töreni'ne Tarkan'ın damga vurması, müzik dünyasında tartışma yarattı. Megastar'ın 7 ödül birden alması, meslektaşlarını çileden çıkarttı. Tepkilerin bir diğer nedeni ise; toplam 19 dalda dağıtılan ödüllerin 15'ine DMC Müzik'in sahip olmasıydı. Tarkan ve DMC Müzik'in patronu Samsun Demir'e tepki gösterenlerin başında Demet Akalın geldi.

'TEBRİK ETMEK ZOR MU?' "Kral TV değil, Samsun Demir Müzik Ödülleri" diyen Akalın, Hande Yener ve Sıla'nın da ödül alamamasına öfkelendi. Demet Akalın, kliplerini Kral TV'ye vermeyeceğini ekledi. Hande Yener, Şehrazat, Seren Serengil ve Kemal Doğulu da ödüllerin dağıtım şeklini eleştirdi. Samsun Demir ise "Yıllarca ödül almasak da alanları tebrik ettik. Bu ülkede kazanamayan gelecek yıl daha iyisini yapmalıyım diyemiyor" açıklamasını yaptı.

ÜNLÜLER NE DEDi?*
Hande Yener: Sıla da mutlaka bir ödül almalıydı. DMC, gövde gösterisi yaptı; yıllar önce Prestij Müzik'in yaptığı gibi.
* Seren Serengil: Demet Akalın, ödül almadı. Peki geçen yıl en çok o dinlenmedi mi? Allah Allah, niye bu oluyor bizim ülkede?
* Sinan Akçıl: Tarkan'a bana da bir ödül bıraktığı için teşekkürler!
* Kemal Doğulu: 17. Tarkan Ödülleri Töreni de sona erdi!

VATANDAŞ NE DEDi?* Kral TV'den bir arkadaşım aradı; hâlâ Tarkan'a ödül veriyorlarmış...
* Gelecek yılki Kral TV Ödül Töreni, Tarkan'ın evinde yapılacakmış.
* Flaş! Bazı şarkıcılar, Megastar'la aynı yıl albüm çıkarmama kararı aldılar.
* Emek+sabır+başarı+kral= Tarkan. Ne kadar şanslıyız ki; kral varken soytarılarla işimiz olmuyor.
* İşin içinde Tarkan olunca, geri kalan kaç kişi ödül alabilir ki?

ANASININ KIZI
Merhum söz yazarı Aysel Gürel'in "en iyi şarkı sözü" dalında aldığı ödülü; kızı Müjde Ar'ın Tamer Karadağlı'nın elinden aldığı dakikalar, herkesi kahkaya boğdu.
Sahneye annesiyle özdeşleşen perukla çıkan Müjde Ar, canlı yayında ünlü oyuncunun dudaklarına öpücüğü kondurdu ve espriyi patlattı: "Ne de olsa, ben annemin kızıyım.

MİNİK SERÇE VE ÇETESİ
Türk Pop Müziği'nin yaşayan efsanesi Sezen Aksu, sahneye eski vokalistleri Sertab Erener, Aşkın Nur Yengi ve Levent Yüksel ile çıktı. Unutulmaz Sezen şarkılarını seslendiren Minik Serçe ile çetesi, yıllardır beklenen ve özlenen bir şov sergiledi.

EV SAHİBİ TAM NOT ALDI
Kral TV Müzik Ödülleri Töreni'nin ev sahipliğini Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile eşi Diana Şahenk yaptı. Diana Hanım, şıklığı ile göz kamaştırdı.

OĞLUYLA AYNI SAHNEDE
Oğlu Mithatcan'ın gitarıyla eşlik ettiği Sezen Aksu, "Analar neler doğuruyor!" diyerek güldürdü.

GECEDEN İLGİNÇ DETAYLAR
* Arabeskin babası Orhan Gencebay, layık görüldüğü "Meslek Onur Ödülü"nü; Ferit Şahenk'in elinden alırken gururluydu.

* Geçtiğimiz aylarda yüz felci geçiren Ferdi Tayfur, rahatsızlığının ardından ilk kez görüntülendi. Tayfur, "Artık iyiyim, beni sevenlerimin duası korudu" dedi.

* Geceye telefonla bağlanması planlanan İbrahim Tatlıses'e doktorlarından izin çıkmadı.

http://www.ankarahaber.com/haber/7-odul-birden-alan-Tarkan-cildirtti/85542

twilight
19-05-11, 14:54
Ne olmuş? Nesi kötü ? Tarkan bütün ödülleri hak etmedi mi?
Demet Akalın'ın hangi şarkısı güzel?Olacak Olacak mı?Bebek mi?Unuttum mu?Hepsi unutulacak 1 yıl süreli şarkılar...
Peki Kuzu Kuzu,peki Dudu,peki Aacayipsin...hala çalmıyor mu?Barlarda,beachlerde,evlerde,arabalarda...
Ben dışarı çıktığımda hiç Demet Akalın,Serdar Ortaç yada hande yener şarkısı duymadım...full tarkan çalıyor...
9 değil,19 değil 190 ödül verseler yine az...yine az... :)

DaLy
19-05-11, 15:09
Adam zaten 5 yılda bir albüm çıkarıyor diğerlerine ise susmak düşüyor.Tarkan varken diğerlerinin ödül alması saçma olurdu zaten.Hazımsızlık zor iş..

asltrkn
19-05-11, 15:12
Sabun köpüğü şarkılar yaparak,okuyarak,sürekli birileriyle polemik halinde yaşayarak,bar çıkışlarında boy göstererek olmuyor bu işler.Herkes hakettiğini aldı,çıldırmaya devam etsinlerrr...

ece**
19-05-11, 16:09
hadi erkekleri anladımda ,kadınlara ne oluyo ? alsalarmış ya o dalda çok çalışıpta..bıdı bıdı etmesinleer.

twilight
19-05-11, 16:25
Amaann...hangisi Tarkan'ı geçebilir ki hepsinin albüm tirajını toplasanız yetmedi 10la çarpsanız Tarkanın Karma albüm tirajı etmez..Ölürüm Sanayı saymıyorum bile...Sinan akcil kaç satmış ? 10 bin mi 20 bin mi? Allah aşkına hepsi bir komediden ibaret...yemin ederim ata demirerden daha komikler bunlar... ;)

secil.06
19-05-11, 21:01
kim ne derse desin cıldırmamak mümkün mü tabi bu kadar cok ödül alan tek starımız var

xurush'nine
20-05-11, 00:00
Bence bu da Tarkan icin bir sinav..Iyi gunde de maskesi dusen "dostlar" cikar ortaya. Bazilari kotu gunde yaninda olurlar da iyi gununu hic cekemezler, iste boylelerinin cildirmamasi mumkun degil..

devilscream
20-05-11, 00:14
Bunlar kafayi yemişler demekten alamiyorum kendimi
Her sene bi albüm 2 single cikarip basit basit sarkilarla ödülleri götürürken iyi oluyordu
ama Tarkan 3 sene emek harcayıp kaliteli iş yapinca iyi olmuyor
İnsanlar hazimsız..Ödül alinca ne ala alamayınca "Kliplerimi vermeyeceğim"
Kral TV ve Tarkan a saldırmak yerine önce bir kendilerine bakmalilar hangisi
bu kadar senelik sanat yaşantılarında "8 Harbiye Konseri"nde full çekmiş salonu dolup taşırmış
hangisi "Avrupa TURNESİ" yapabilmiş
Yaptığı kol kaslariyla bile "Çakma Madonna" olduğunu bariz ortaya koyan "Hande Yener"mi
yoksa "Demet Akalın"mı her sene ayni sarkilari kopyala yapıstır yapıp senelerce insanları kandıran bi klip bile cekmeye tenezzür etmeyip
koskoca bi albümün kliplerini konser görüntülerinden yapan "Serdar Ortaç" mı
Türkiye de müziğin kralı bellidir herkes haddini bilsin,herkes önünde saygıyla eğilsin

worldstarrr
20-05-11, 04:56
aslında söylenecek çok şey var o sümüklü kalıtesız hande yenere kemal doguluya ama söylenecek tek şey şu tarkan demet akalınla konserde fln kulisde sohbet edıyormuş artık etmesın abicim gerçegi gitsin birsii söylesin tarkana demet akalın hande yener falan bunlarla işi olmasın tarkanın konuşmasın tarkan bunlarla gelmesın yanlarına unutmasın bu olanları biri tarkana bunları anlatsn bu ınsanlarla işi olmasın en ufak diyalogu bıle

tarkan_mania
20-05-11, 12:46
Bunlar kafayi yemişler demekten alamiyorum kendimi
Her sene bi albüm 2 single cikarip basit basit sarkilarla ödülleri götürürken iyi oluyordu
ama Tarkan 3 sene emek harcayıp kaliteli iş yapinca iyi olmuyor
İnsanlar hazimsız..Ödül alinca ne ala alamayınca "Kliplerimi vermeyeceğim"
Kral TV ve Tarkan a saldırmak yerine önce bir kendilerine bakmalilar hangisi
bu kadar senelik sanat yaşantılarında "8 Harbiye Konseri"nde full çekmiş salonu dolup taşırmış
hangisi "Avrupa TURNESİ" yapabilmiş
Yaptığı kol kaslariyla bile "Çakma Madonna" olduğunu bariz ortaya koyan "Hande Yener"mi
yoksa "Demet Akalın"mı her sene ayni sarkilari kopyala yapıstır yapıp senelerce insanları kandıran bi klip bile cekmeye tenezzür etmeyip
koskoca bi albümün kliplerini konser görüntülerinden yapan "Serdar Ortaç" mı
Türkiye de müziğin kralı bellidir herkes haddini bilsin,herkes önünde saygıyla eğilsin

çok güzel dile getirmişsin, tebrik ederim!!:41:
ya bide kendilerini geçtiler millete yağ yakmaya başladılar :D
yok efendim sılada almalıymış, heryerde demet akalın çalmışmış :D
sıla başarılı gerçekten ama Tarkandan başarılı olmadığı kesin.....
Kıskançlıkta biyere kadar ama , Herkes haddini bilecek KRAL'a laf söylemeyecekkk...

TEVETOGLU
20-05-11, 13:09
İyi ki bu sene Tarkan'ın şirketi ödül törenini düzenlememiş.O zaman daha neler söylerlerdi kimbilir. :)

secil.06
20-05-11, 14:16
kim ne derse desin bu Türkiye de ilk di bu kadar cok ödüllü alan bir sanatcı daha yok keyfini cıkarsın

orhan89
20-05-11, 18:59
"Unluler ne dedi" ve "Vantadas ne dedi" yi okuyun ve farki gorun...

asd1234
20-05-11, 19:36
ortada bu konuşanlara gösterilecek o kadar çok gerçek var ki, 8 gece dolup taşan harbiye'den tut 400.000 satan adımı kalbine yaz albümüne, radyolarda şarkıların çalınma sayılarına kadar.. tarkan'ı en çok bu yüzden seviyorum ya, laf değil icraat yapıyor :D

secil.06
20-05-11, 21:23
herkez zaten aynı haberi farklı boyutlar da tencit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüzü koyarlar

TARQANIM
21-05-11, 13:13
daha öceki yillar tarkanin cok dinlendigive kliplerin cok yayinlandigi halde ödül alamadigni gördük..demet akalin kliplerini artik vermicekmis kral tvde cok üzülmüstü bu duruma zaten kiyma bize demet akalin :D

secil.06
21-05-11, 14:49
ya artık en azın dan Tarkanın üstüne bir süre gitmeyip rahat bırakmayı deneseler ya şu magazinciler

starzu
21-05-11, 15:34
çıldırıın çıldırın :54::35::52::30::35::48: için çıldırın:4:

secil.06
21-05-11, 18:27
hazırmıyız cıldırrrrrın Tarkannnnnnnnnnnn diye cıldırınnnnnnnnnnn

sally
22-05-11, 21:43
Tarkan ödülerin hepsini hak ettigi gibi de aldi