PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya starları Bursa yolunda

asltrkn
13-05-11, 18:55
Bu yıl seçim nedeniyle 17 Haziran’da start alacak olan 50. Uluslararası Bursa Festivali için dünya yıldızlarıyla görüşmeler sürüyor.

Yarım asrı geride bırakan Uluslararası Bursa Festivali’nde 50. buluşma için geri sayım başladı. Bu yıl da Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenecek festival için hazırlıklar son aşamaya gelirken, 50. yıla yakışacak sanatçılarla görüşmeler sürüyor. Edinilen bilgilere göre, her yıl bir dünya starını Bursalılarla buluşturan festival için Ricky Martin, Sting, Elton John ve Bon Jovi’yle görüşülürken, bu isimler arasından Ricky Martin’le 20 Haziran’da Bursa konser vermesi üzerinde uzlaşıldığı öne sürülüyor.

TARKAN SON ANDA VAZGEÇTİ

Dünya starlarının yanısıra Türk sanatçılarla da görüşmelerin yapıldığı festival için edinilen bilgilere göre bu yıl Tarkan’la da prensipte anlaşıldı. Ancak Tarkan bir içecek firmasından gelen teklif üzerine yeni bir turne anlaşmasına imza atarak Bursa Festivali’ne katılmaktan son anda vazgeçti. Bul yıl sahne sanatları gecesinde ise Rusya St. Petersburg ya da Bolşoy Balesi’nin izleyiciyle buluşturulması planlanıyor. Geçtiğimiz yıl 2,5 milyon TL’ye mal olan festivale bu yıl 3,5 milyon TL bütçe ayrıldığı da edinilen bilgiler arasında.
http://www.olay.com.tr/haber/cekirge-magazin/dunya-starlari-bursa-yolunda-70007.html

orhan89
13-05-11, 20:26
Ricky Martin in resmi sitesinde yaziyo Bursa konseri. Yalan haber degilmis, sasirdim... :D

secil.06
13-05-11, 21:00
Artık Ankara ya gelsin acaba ne zaman belli olacak bursanın iptal edilmesine bursada ki fanlar adına üzüldüm

twilight
15-05-11, 15:16
Ne yazık ki gelmiyor...bursada ki arkadaşlar ve ben de dahil olmak üzere üzücü bir haber... ancak Fanta festivalde gelebilir...bu da sevindirici haber..

TEVETOGLU
15-05-11, 17:04
''bir içecek firması'':hangi içecek firması acaba? :))

secil.06
15-05-11, 18:34
''bir içecek firması'':hangi içecek firması acaba? :))

bence de ben de cok merak ettim nasıl bir proje olacak umarım en kısa zaman da detaylı bir haber cıkar

tarkan_mania
16-05-11, 11:57
ben şahsen isterdm bu organizasyonda yer almasını.. ama maalesef olmamış..
haber içn teşekkürler Aslım :)

Araştırmacı kişilik : Aslı Güngör :D:D

asltrkn
16-05-11, 12:03
Rica ederim canım :D Hayırlısı,Fanta turnesi kapsamında vardır umarım Bursa'da :)

secil.06
17-05-11, 18:01
Ankara ya kesin gelir ama bide kesin tarih ve yerler belli olsay dı