PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a hayranlarından sevgi seli!..

secil.06
12-05-11, 22:31
Çıktığı Avrupa turnesini Belçika'da sonlandıran Megastar'a gurbetçiler pankartlarla sevgi mesajları verdi...
"Adımı Kalbine Yaz" adlı son albümüyle geçtiğimiz yaz boyunca Türkiye'nin birçok şehrini fetheden Tarkan, Avrupa turnesini de büyük bir coşkuyla tamamladı. Megastar'ın Almanya'da başlayan turnesi, Belçika'da son buldu.

Yaklaşık 10 yıl sonra Belçikalılar ile buluşan Tarkan'ı diğer konserlerde olduğu gibi on bin kişi izledi. Turne boyunca 75 bin kişiye seslenen Megastar, 9 konser için 9 bin kilometre yol yaptı, her konserde 200 kişilik ekip çalıştı.

* Gurbetçi kadınlar, Tarkan'ın son albümünden esinlenerek "Adını kalbimize yazdık, çoluğu çocuğu evde bıraktık" pankartı açtı.

* Genç kızlar kadar, miniklerin de Megastar aşkı büyüktü. Sanatçıyı yakından gören bir minik gurbetçi, gözyaşlarına boğuldu.

* Güzeller ordusu, yakışıklı sanatçıyı yakın takibe aldı. Konseri en ön sıradan izleyen gurbetçi kızlar, konser boyu çığlık attı.

Adını Kalbimize Yazdık Coluğu,Cocuğu Ev de Bırak dık = )

kaynak:http://www.sacitaslan.com/magazin-tarkana-hayranlarindan-sevgi-seli_40116.html

starzu
13-05-11, 00:19
:9:aaaa albüm adını doğru yazmışlar :18:

MARY JANE
13-05-11, 00:55
albüm adını 10 ay gibi kısa bir sürede öğrendiler. tebrik ediyorum üstün zekaları için :)))))
einstein'ı bile geçtiler :)))

tarkan_mania
13-05-11, 10:29
Sen Ankaraya gel hele bi , biz sana ne sevgi selleri yaratacağız :4:

ece**
13-05-11, 11:58
hakkaten ama kızlarda konsere o biçim gitmişler yani :) süslü püslüydü hepsi :)

TEVETOGLU
13-05-11, 11:58
İşin içinde Tarkan oldu mu doğal afet olması normaldir.''Tarkan Avrupa'yı salladı.'' ''Tarkan'a hayranlarından sevgi seli.'' :))

secil.06
13-05-11, 21:08
Tarkan sevgisi ne alanı ya hiç bir yere sığmıyo ki kalmış ki bir konser alanına sığsın

asd1234
14-05-11, 00:31
çok normal. :D ama asıl tarkan bi türkiye'deki konserlerine başlasın ne sevgi selleri görecek di mi :D

Arzu k.
20-05-11, 11:23
Çıktığı Avrupa turnesini Belçika'da sonlandıran Megastar'a gurbetçiler pankartlarla sevgi mesajları verdi...
"Adımı Kalbine Yaz" adlı son albümüyle geçtiğimiz yaz boyunca Türkiye'nin birçok şehrini fetheden Tarkan, Avrupa turnesini de büyük bir coşkuyla tamamladı. Megastar'ın Almanya'da başlayan turnesi, Belçika'da son buldu.

Yaklaşık 10 yıl sonra Belçikalılar ile buluşan Tarkan'ı diğer konserlerde olduğu gibi on bin kişi izledi. Turne boyunca 75 bin kişiye seslenen Megastar, 9 konser için 9 bin kilometre yol yaptı, her konserde 200 kişilik ekip çalıştı.

* Gurbetçi kadınlar, Tarkan'ın son albümünden esinlenerek "Adını kalbimize yazdık, çoluğu çocuğu evde bıraktık" pankartı açtı.

* Genç kızlar kadar, miniklerin de Megastar aşkı büyüktü. Sanatçıyı yakından gören bir minik gurbetçi, gözyaşlarına boğuldu.

* Güzeller ordusu, yakışıklı sanatçıyı yakın takibe aldı. Konseri en ön sıradan izleyen gurbetçi kızlar, konser boyu çığlık attı.

Adını Kalbimize Yazdık Coluğu,Cocuğu Ev de Bırak dık = )

kaynak:http://www.sacitaslan.com/magazin-tarkana-hayranlarindan-sevgi-seli_40116.html

Almanyada dogup büyüdügümüz icin o kadar yazabildik Arkadaslar,,,o Pankart gece ikide yapildi...öyle yada böyle,sonucta sesimizi duyurduk,,,öpücügümüzüde aldik,Gazetelerede Tv de ciktik!!!!
Basimizda göge erdi;)

tarkan_mania
20-05-11, 11:28
pankart çok şirin olmuştu :)
tebrikler...

Arzu k.
20-05-11, 11:34
albüm adını 10 ay gibi kısa bir sürede öğrendiler. tebrik ediyorum üstün zekaları için :)))))
einstein'ı bile geçtiler :)))

Einsteini gecmesekte.....IQ´muz bize yetiyor!

tarkan_mania
20-05-11, 12:13
Einsteini gecmesekte.....IQ´muz bize yetiyor!

Arzucum arkadaşımız size yönelik söylemedi :)
haberi yazan kişiye söyledi. çünkü her haberde albüm adını yanlış yazıyorlar...
Sevgiler.... :41:

secil.06
20-05-11, 14:19
ben cok begendim ellerinize sağlık yazı da süper kimin aklına geldi bilmem ama

Arzu k.
22-05-11, 23:34
Arzucum arkadaşımız size yönelik söylemedi :)
haberi yazan kişiye söyledi. çünkü her haberde albüm adını yanlış yazıyorlar...
Sevgiler.... :41:

Konuyu aydinlattigin icin tesekkürler:))

Arzu k.
22-05-11, 23:47
ben cok begendim ellerinize sağlık yazı da süper kimin aklına geldi bilmem ama

begendigine sevindim....o Pankarti ben ve iki Arkadasim yaptik,,hepimiz coluk cocuk sahibiyiz,konsere gidebilmek icin eslerimizi ikna etmek zor oldu...aslinda Kocalari evde biraktik yazcaktikta,bizi daha eve almazlar diye vazgectik:))
Tarkanin yüzünde olusan o anki gülümseme herseye degerdi.....ÖLÜRÜM ONA:)