PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa'yı Bitirdi Sıra Türkiye'de

asltrkn
11-05-11, 11:37
Bir aydır Avrupa ülkelerini gezen Tarkan, Belçika Hasselt'te verdiği konser ile Avrupa turnesine son noktayı koydu.

'Adımı Kalbine Yaz' adlı albümü ile listelerin başına oturmayı başaran ve konserden konsere koşan Tarkan, şarkılarının meyvelerini toplamaya devam ediyor.

Bir aydır Almanya, Belçika, Hollanda gibi ülkeleri kapsayan Avrupa turnesinde olduğu için Türkiye'den uzakta olan Tarkan, Belçika Hasselt'te verdiği konser ile Avrupa turnesine son noktayı koydu.

4. KLİP "İŞİM OLMAZ"A

Megastar, Avrupa turnesinin hemen ardından başlayacağı Türkiye turnesi için de hazırlıklara başladı. Fanta Türkiye turnesi nedeniyle birçok şehirde konser verecek olan Tarkan, Eylül ayından itibaren de ABD, Rusya ve Avustralya gibi ülkeleri kapsayan turneye çıkacak.

Tarkan, Avrupa turnesinden döner dönmez, iki-üç günlük bir kısa tatilin ardından hayranlarının isteği üzerine, dördüncü klip için kamera karşısına geçecek. Megastar, dördüncü klibini sözü ve müziği Yıldız Tilbe'ye ait olan 'İşim Olmaz' adlı şarkıya çekecek.
http://www.acunn.com/haber/11896/avrupayi-bitirdi-sira-turkiyede

tarkan_mania
11-05-11, 11:57
oh be diyesm geldi :))
işim olmaz'ın klibide bi çıksaydıı :)
çok heyecanlandımmm:4:

ece**
11-05-11, 12:02
http://im.haberturk.com/2011/05/11/629435_detay.jpg?1305100416

Avrupa’yı bitirdi sıra Türkiye’de
Tarkan’ın Avrupa turnesi önceki gün bitti...

Megastarın turnesinin ardından ortaya renkli görüntüler çıkarken, özellikle de gurbetçilerin pankartları görülmeye değerdi.

HT MAGAZİN/ ZAFER AKBAŞ

Pop müziğin starı Tarkan’ın 3 Nisan’da Stuttgart’ta başlayan Almanya turnesi önceki gün Belçika’nın Hasselt şehrinde verdiği konserle bitti. Üç farklı Avrupa ülkesinde 8 kez hayranlarıyla buluşan Tarkan’ın konserlerine gurbetçilerin yaratıcı pankartları damgasını vurdu. Megastarın hayranlarının kimisi, “Ben sana kalbimi verdim sen de bana havlunu ver” diye pankart açtı, kimisi de “Adını kalbimize yazdık çoluğu çocuğu evde bıraktık” notu düştü. Hem gurbetçi, hem de Avrupalı genç kızların yoğun olarak katıldıkları konserlerde koluna ve omuzlarına Tarkan dövmeleri yaptıranlar da dikkat çekiciydi. Avrupa konserlerini tamamlayan Tarkan, şimdi de Türkiye turnesine hazırlanıyor. Popçu kısa bir tatilin ardından bu yıl 10’uncusu düzenlenecek Fanta Gençlik Festivali kapsamında 16 şehirde konser verecek.

asltrkn
11-05-11, 12:07
oh be diyesm geldi :))

Hatta demelisin ooohhh beee,artık bizim,hasret bitecekkkk:17: Bu arada,haberi yazana benden kocaman bir teşekkür,albümün adı doğru yazılmış:20:

Mainz
11-05-11, 12:42
I$IM OLMAZ cok iyi sevindim :)

tarkan_mania
11-05-11, 13:00
Bu arada,haberi yazana benden kocaman bir teşekkür,albümün adı doğru yazılmış:20:

valla dikkatimi çekti. dedm aslı sinirlenmeyecek :D
ama basımın agrısından yazamadım :(

bounce
11-05-11, 15:42
söz: yıldız tilbe
müzik:Tarkan olacak.

gizem-akkaş
11-05-11, 15:53
bncde oh beee artk biz kavuşalım yeter yahu öldük bittik hasretinden özledikkk:( gelde biz doyalım sana biraz hem kliplernle hem konserlerinle doya doya tarkaaaaaaaaan die bağıralm artık:)))

denizarya
11-05-11, 16:16
en cok ABD konserlerini merak ediyorum..cok oldu amerikada konser vereli:)) bakalim amerikada ne projelerle geri dönecek..tarkan bu belli olmazz

secil.06
11-05-11, 22:09
klip şimdi den hecan ve merakla bekleniliyo : )

sarıpapatya
12-05-11, 00:48
hadi artık yaz gelsin ve başlasın konserler çok özledimmmm

TEVETOGLU
12-05-11, 20:55
Avrupa sallandı.Şimdi Türkiye sallanacak.

secil.06
13-05-11, 21:11
sallamayla yıkılmaz Türkiye

tarkaseksüel
14-05-11, 03:25
tarkanın yurt dısı konserlerı bıttı bi reklam filmi çekerler şimdi tarihlerde açıklanır