PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, 'gurbette' dolanıyor

secil.06
09-05-11, 23:51
Tarkan, Belçika'da hayranlarını kendine hayran bıraktı.

Avrupa turnesine çıkan sanatçı Tarkan'ın son durağı Belçika oldu. Belçika'nın Hasselt şehrinde Arena salonundaki Tarkan konserini 3 binden fazla kişi izledi. Konser sonrası sanatçı Tarkan hayranlarına teşekkür etti ve "Bir dahaki turnede görüşmek üzere, sizleri seviyorum ve herkesin Anneler gününü kutluyorum" diyerek sahneden ayrıldı.

Konsere Brüksel, Anvers, Gent, Liege ve diğer şehirlerden Türk vatandaşları katıldı. Konsere katılanlar arasında Belçika'lı ve diğer Ülke vatandaşlarının da olması dikkat çekti.

Belçika'nın Hasselt şehrinde, Arena salonunda konser veren Tarkan "Adını Kalbime Yaz" ismiyle çıkardığı yeni albümünden "Acımayacak" şarkısıyla sahneye çıktı ve ilk şarkısını bitirdikten sonra, Bu gün Anneler günü bütün Annelerin , Anneler günü kutlarım diyerek "Sevdanın Son Vuruşu" şarkısıyla konserine devam etti. Konser esnasında süper performansı ve danslarıyla sevenlerini coşturan Tarkan 17 şarkı söyledi. Konser esnasında Ateş Showları, Işık oyunları, Dev ekran görüntüleri ile geceye katılanlar Tarkan ile çoştular eğlendiler, çılgınca dans ettiler.

"BÜTÜN ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIM"
Konser bitiminde konseri izleyenlerin "Tarkan, Tarkan" şeklindeki tezavhüratları ile yeniden sahneye çıkan Tarkan "Usta, Çırak" ve "Adını Kalbime Yaz" şarkılarını söyleyerek hayranlarına "Sizi çok seviyorum, bu gün Avrupa turnemizin son durağı Belçika'da sizlerle güzel anlar yaşadık, çok güzel ve eğlenceli bir gece geçirdik hep birlikte" diyerek veda etti.

Konser sonrası sanatçının hayranları kulis önünde uzun zaman bekledi, güvenlik kulise kimseyi almadı. Hayranları Tarkan'ın bineceği arabanın önünde toplandılar ve Tarkan hepsini selamlayarak arabaya binerek ayrıldı

konser den vidyo görüntüler de burda

link : v-http://www.nethaber.com/video/3825/mega-star-belcikayi-costurdu.html

tarkan_mania
10-05-11, 10:21
çok yoruldu yaa canım benm :)
daha TR konserleri var.. Allah sağlık versin onaa :8:

"Adını Kalbime Yaz"

Aslıııııı bak yne yanlış yazmışlar :D:D

asltrkn
10-05-11, 10:59
Yanlış yazanların hepsinin tek tek isimlerini alıyorum,dava edeceğim onları !:21:

tarkan_mania
10-05-11, 11:11
Yanlış yazanların hepsinin tek tek isimlerini alıyorum,dava edeceğim onları !:21:

sabah sabah ben seni güldürdümya illa sende beni güldüreceksin :D

TEVETOGLU
10-05-11, 23:58
Müzisyen arkadaşlarını hiçbir zaman unutmuyor Tarkan.Yufka yürekli Megastar yani. :)

secil.06
11-05-11, 22:18
Albümün ismine bir türlü alışamadı gazeteciler sürekli yanlış yazıp yayınlamaya devam ediyolar