PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Coşkun Sabah'tan bomba açıklama

asltrkn
08-05-11, 15:53
Müzik dünyasında Hadise'nin kliplerinde müstehcenliğe kaçıyor eleştirileri sıcaklığını korurken bir bomba açıklama da Coşkun Sabah'tan geldi.

“Aşığım Sana” isimli albümüyle tüm zamanların satış rekorunu kıran Coşkun Sabah yeni albüm hazırlığında. Müzik piyasasında çok fazla entrika döndüğünü belirten udi sanatçı “Tarkan malını mülkünü gizliyor” dedi.

* Size de çok zengin diyorlar.

Göz önündeyim ondan, Etiler’de mal varlıklarım olduğu için, görünüyor. Ben kimseden bir şeyimi gizlemiyorum. Gençler çok uyanık, mesela Tarkan’ın göz önünde hiçbir şeyi yok. Bakarsan Tarkan’a ‘Vah vah garibimin hiçbir şeyi yok herhalde’ dersin. Benim için ise ‘Orada sineması, burada stüdyosu, villası bilmem nesi var’ diye herkes konuşur. Her şeyim ortada. Ama Tarkan çok iyi gizliyor. Tarkan’ın nesi var Allah aşkına?
http://www.gazete5.com/haber/coskun-sabah-tan-bugun-gazetesi-ne-tarkan-aciklamasi-8-mayis-2011-109018.htm

xurush'nine
08-05-11, 16:19
Bu Cosgun Sabah da bayagi kiskanc birisi.Gerci Tarkan cevap vermiyor ama ikide bir ona laf sokup duruyor.
Sana ne Tarkanin malindan, mulkunden basina kahya kesildi iyice..Koca adama bakin Allah askina.Bal gibi de cekememezlik fiskiriyor konusmalarindan.Ayrica hic de gizlemiyor, onun icinde yazip ciziyorlar osu var busu var.

asltrkn
08-05-11, 16:41
Dert olmuş içine.Ben açıklayayım bari,Tarkan'ın kocaman,sevgi dolu bir yüreği,milyonlarca seveni ve onların duaları var.Diğerleri bu dünyalık işler,çokta önemli değil...

TEVETOGLU
08-05-11, 18:25
Tarkan'a sormadığım için mal varlığının ne kadar olduğunu bilemiyorum yani. :)

devilscream
08-05-11, 19:13
Bilmiyoruz bilmek zorunda da değiliz herkesin madde olarak zenginliği kendine
Biz Tarkan'ın manevi zenginliğiyle ilgileniyoruz Coşkun Bey;)

tarkaseksüel
09-05-11, 09:47
COşkun abi, coşmuş yine dalgalanıyorsun sen!!...

tarkan_mania
09-05-11, 11:00
Tarkanın mal varlığından sanane yada bizene..
var yada yok seninle ilgisi neki.
bizler zaten Tarkanın mal varlığıyla ilgilenmiyoruz.. onun temiz kalbi , sesi, sanatı vs. say say bitmez.. bunlarla ilgileniyorz..
gündemde kalmak için illa bi Tarkana laf atacaksınız.. :@

gizem-akkaş
09-05-11, 11:47
mal varlığı hiç umrumuzda deil açıkçası yaptğı işler sölediği şarkılar kalbinin güzelliği bunlarla ön planda Tarkanım mal varlığını açklamak zorunda deil kimsede bunu bilmek zorunda deil bunlarla gündeme gelmek isteyenler açıklıyablr tabi ama Tarkanımın buna ihtiyacı yok:))

arau
09-05-11, 12:53
tarkanda gizlemiyor ama özelliklede kimsenin gözüne sokmuyor. zaten aksi biraz ayıp olur bu ülkede insanlar zor geçiniyor.