PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan çok iyi bir yorumcu

secil.06
08-05-11, 00:08
Aranjörlüğünü yaptığı 'Emir Ersoy&Projecto Cubano' albümünde 10 ünlü isme şarkı söyleten Emir Ersoy: Sesim çok kötüdür. Bir karga, ikincisi ben! İstesem stüdyoya girip albüm yaparım ama sesimi duysanız müzikten soğursunuz
Kalipso kralı Metin Ersoy'un oğlu Emir Ersoy, 'Emir Ersoy&Projecto Cubano 10 şarkı 10 şarkıcı' albümündeki aranjeleriyle, sanat dünyasına hızlı giriş yaptı. Uzun yıllar Tarkan, Bengü ve Yaşar'la çalışan Ersoy, kendi sesinin karga kadar kötü olduğunu söyledi. Teknoloji ile sesteki detonelerin yok edildiğini ancak konserlerde insanları kandıramadıklarını belirten Emir Ersoy, "Megastar Tarkan bu konuda herkesi geride bırakır" dedi.

TARKAN ÇOK İYİ BİR YORUMCU
Tarkan'la birlikte çalıştınız... Onun müziğini nasıl buluyorsunuz? Tarkan bence çok iyi bir yorumcu. İşine onun kadar önem gösteren bir sanatçı daha görmedim. Gerçi bir de Yaşar böyledir. Bence daha da iyi yerleri hak ediyor

kaynak:http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/05/01/sesimi-duysaniz-siz-de-muzikten-sogursunuz

TEVETOGLU
08-05-11, 18:50
Öyle olduğu için bu siteye üyeyiz zaten. :))

devilscream
08-05-11, 19:11
Öyle olduğunu herkes biliyor:)
Yaşar konusunda söylediğine de katiliyorum

İZMİRLİ
08-05-11, 22:48
En son facia sinan akçıl olayı, hele canlı sesini düşünemiyorum o adamın, güzel gaz vermişler ses diye bir şey yok!

arau
09-05-11, 13:17
artık tarkan iyi yorumcu diye konuşmaya gerek yok kanımca zira herkesin bildiği bir şey......

tarkan_mania
09-05-11, 14:04
Tarkan bir başka yaa, o herkesten farklı..
kasetteki sesi ile konserlerindeki ses aynı.. Canlı olarak harika seslendiriyor şarkıları..
insana huzur veriyor,büyülüyor, ruhu okşuyor adeta : )

secil.06
09-05-11, 23:11
Doğru söze ne denir tabiki süper bir yorumcu olduğu herkez tarafın dan biliniyor