PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Berlin'de Tarkan rüzgarı esti

asltrkn
01-05-11, 12:06
Ünlü pop yıldızı Tarkan ''Adımı Kalbime Yaz'' albümünün Avrupa turnesi çerçevesi'nde Berlin'de muhteşem bir konser verdi.

Berlin'de Tarkan rüzgarı esti

Ünlü pop yıldızı Tarkan ''Adımı Kalbime Yaz'' albümünün Avrupa turnesi çerçevesi'nde Almanya'nın başkenti Berlin'de muhteşem bir konser verdi.

Berlin Max-Schmeling salonunda verdiği konserde binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşatan Tarkan, dansları ve kostümleriyle izliyenleri, kendinden geçirircesine büyüledi.

Tarkan, Almanya'da hayranlarıyla buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ünlü pop yıldızı, Avrupa Turnesi kapsamında, Frankfurt ve Berlin'in yanı sıra Belçika'nın Hasselt ve Avusturya'nın Bregenz kentlerinde de konser verecek.

http://ha-ber.net/index.php?option=com_content&task=view&id=12625&Itemid=0

twilight
01-05-11, 18:47
Konserlere giden arkadaşlar ve Tarkan hayranları iyi eğlenmişlerdir umarım... :) Yeniden iyi eğlenceler herkese... ;)

TEVETOGLU
01-05-11, 20:25
Şimdi de albümün adı ''Adımı Kalbime Yaz'' oldu. :) Doğrusunu biz biliyoruz ya, o yeter.

denoş
01-05-11, 20:53
tarkanm cnm benimm ya tabikide esicekk:)) yakişirrr candan öteme yaa senii çok sewiorum vede cok özledmmmm cokkk cok özleedmmm.....artik gel türkiye sensiz olmuor ya..iyki varsnn hersetim

secil.06
01-05-11, 21:39
Yakışır ama Artık Türkiyeye döndüm Avrupalılar doyduu Tarkana ama Türkiye ac

tarkan_mania
02-05-11, 14:22
Eminim gidenler çok eğlenmiştir. Darısı bizlere inş : )

secil.06
02-05-11, 23:02
Tarkan: Berlin'i kalbime yazdım

Dünyaca ünlü Türk pop yıldızı Tarkan Berlin’de yaklaşık 5 bin kişiye bir konser verdi. Berlin’in büyük spor ve event merkezlerinden biri olan Max-Schmeling-Halle’de gerçekleştirilen konserde Berlin eyalet İçişleri Senatörü Ehrhart Kşrtin’in de yer alması dikkat çekti.

Yaklaşık iki saat süren konserde Tarkan eski ve son albümüünden oluşan şarkıları ile salonda bulunan çoğu genç yaklaşık 5 bin kişiyi iki saat boyunca coşturdu. Tarkan bu coşkuya karşılık olarak „Berlin sizi kalbime yazdım, bunu unutmayacağım“ diye karşılık verdi. Sahne yakınında bayılanların olduğu konserde Tarkan program bitmesine rağmen yoğun tempo üzerine iki şarkı daha seslendirdi.

kaynak : http://www.news-eu.com/haber/1510-tarkan-berlin39i-kalbime-yazdim.html

denizarya
03-05-11, 00:07
eminim ki cok harika bir konserdi ama niye sadece 5000 kisi gelmis:( okadar büyük bir salon halbukii:(

tarkankolik1972
03-05-11, 21:20
turkiye konserleri baslasın artık yaaa özledim çokkk :(

İZMİRLİ
03-05-11, 22:05
büyük salon ? 5.000 kişi ? bi tuhaflık var bu işte, ya salon küçük yada konsere fazla gelen olmadı...

secil.06
03-05-11, 22:47
turkiye konserleri baslasın artık yaaa özledim çokkk :(

kesinlikle artık Türkiye turnesi başlamalı gerci az kaldı bekleyeceğiz