PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen Aksu oğluyla objektif karşısında!

DaLy
28-04-11, 16:37
Sezen Aksu, yeni albümünün kapak fotoğrafının çekimleri için oğlu Mithat Can'la objektif karşısına geçti.

Turistlerin şehir turu için kullandıkları üstü açık otobüsü kiralayan Aksu güneşli havayı da fırsat bilip Ortaköy'den İstinye'ye kadar keyifli bir yolculuk yaptı.

Fotoğraf çekimlerini tamamlayan Aksu sevenlerine de el sallayıp öpücük yollamayı ihmal etmedi. Fotoğraf çekimleri sırasında oğlu Mithat Can da bas gitar çalarak annesine eşlik etti. Sahil şeritlerinde ara ara mola veren Sezen Aksu'nun üstü açık otobüsüne insanlar büyük ilgi gösterdi.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/04/27/sezen-aksu-ogluyla-objektif-karsisinda-354420002966

secil.06
28-04-11, 23:13
anlaşılan Sezen aksu dan cok arabası dikkat ve ilgiyi cekmiş =)

denizarya
28-04-11, 23:24
artik sezen akusunun oglunu daha cok duyacagiz gibi...tarkana verdigi sarkidan veri daha cük gündemde sanki

tarkan_mania
29-04-11, 17:29
ben şahsen inanmıyorum o sözleri oğlunun yazdığına..

TEVETOGLU
29-04-11, 22:40
Turist gibi gezmişler yani. :))

asltrkn
29-04-11, 22:50
Pop müziğin Minik Serçe’si Sezen Aksu, yeni albümünün aranjörlüğünü üstlenen, ses mühendisi Mithatcan Özer’le ilk kez yeni klibinde kamera karşısına geçti

Sezen Aksu, klip çekiminde yeni albümünün aranjörü olan oğlu Mithatcan Özer’le üstü açık otobüsle şehir turu yaptı.

Aksu, klipte turistlerin kullandığı üstü açık otobüsle şehir turu yaptı ve ortaya çok renkli görüntüler çıktı. Havanın da güneşli olmasını fırsat bilen Aksu, Ortaköy’den İstinye’ye kadar üstü açık otobüste hem klip çekimini yaptı, hem de sevenlerine el sallayıp öpücük yollamayı ihmal etmedi. Sezen Aksu’nun klip çekimleri sırasında özel bir karavan da konvoya eşlik etti. Gazetecilerin uzaktan görüntü aldığını gören ve gülümseyerek poz veren Aksu, “Vay” adlı parçasına klip çektiğini belirtti. Aksu’nun 31 yaşındaki oğlu Mithat Can da klipte annesine bas gitar çalarak eşlik etti. Sahil şeridinde ara ara mola veren Aksu’nun üstü açık otobüsüne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
http://magazin.milliyet.com.tr/sezen-aksu-ogluyla-otobuste-klip-cekti/magazin/magazindetay/27.04.2011/1382727/default.htm

DaLy
03-05-11, 01:12
ben şahsen inanmıyorum o sözleri oğlunun yazdığına..
Neden yazmasın ki?Ne de olsa Sezen'in genlerini taşıyo..

bounce
03-05-11, 13:44
Can Şengün'de var o otobüste.

tarkan_mania
03-05-11, 14:16
Neden yazmasın ki?Ne de olsa Sezen'in genlerini taşıyo..

taşıyabilir... ama bu benm fikrm. inanmıyorm..