PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bülent Ersoy itiraf etti

asltrkn
23-04-11, 17:30
Tarkan'la hiçbir problem yaşamadım.

Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülenen Bülent Ersoy, dün gece Günay'da sahne aldı.

Ersoy, Tarkan'la birlikte yeni albüm için düet yaptıklarını belirtti.

Ayakligazete.com'un haberine göre, "Çok güzel bir eser" olduğunu belirten Ersoy, "İki star arasında halledilmeyen bir şey olamaz. Mahkeme ne demek. Mühim olan iyi bir hizmeti verebilmek. Onun için bu tip yazılar mühim değil. 50 bin dolar verdi diyorlar bir de. 1 Avro dahi vermedim Tarkan'a. Kendisi şarkısını hediye etti."diyerek haklarında çıkan haberleri yalanladı.

Bu parçanın Tarkan ile Bülent Ersoy arasında büyük bir krize yol açtığı iddia edilmişti. İddiaya göre Bülent Ersoy düet yaptıktan sonra parçayı çok beğenmiş ama Tarkan beğenmeyince ikili arasında kriz çıkmıştı.(Ayakligazete.com)
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/bulent_ersoy_itiraf_etti.htm

denizarya
23-04-11, 17:39
tarkanin para aldigina zaten pek inanmamistim..dedigim cikti istee..belliydi böyle bir olayin olmadigi...düeti cok merak ediyorum ayrica

twilight
23-04-11, 18:10
Bülent Ersoy'la Tarkan arasında kavga çıkmaz...İkisi de kaprissiz sanatçılar...Ajda Pekkan'la olsaydı olabilir derdim ama...Bilemiyorum kavgada çıkabilir ama Tarkan şarkı vermekten vazgeçmez. :)

secil.06
23-04-11, 23:16
halamı ya bıkma dan,usanma dan hala şarkı,hala Tarkan cıksa da Bület hanım da bizde rahatlasak bu haberler den

TEVETOGLU
24-04-11, 00:05
Yeni çıkacak albüme şarkı kalır umarım.

kevoli
24-04-11, 00:34
Tarkana laf etmek için basın yer arıyor ama gerçekler her zaman ortaya çıkar :))

FiIiz
24-04-11, 00:44
Tarkani tanimayanlar sacma sapan $eyler yaziyor onun hakkinda.

tarkaseksüel
24-04-11, 02:07
Tarkan neden para almıyor kı dsarkılarındann...