PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ricky Martin'in tahtını kaptı

asltrkn
22-04-11, 13:21
"İşçi çocuğu olarak ayrıldığı Almanya'ya yıldız olarak döndü..."

Adımı Kalbine Yaz adlı son albümüyle Türkiye'de fırtına gibi esen Tarkan, şimdi de Almanlar'ı büyüledi. Saklambaç'ın haberine göre; Megastar'ın konserlerindeki izdiham ve sergilediği şovundan etkilenen Alman basını, ünlü şarkıcıya methiyeler düzdü.

Bild'den Gala'ya kadar birçok saygın gazete; Tarkan'ı 'Avrupa'nın gerçek pop starı' ilan etti. Gazeteler, Tarkan için; "İşçi bir babanın çocuğu olarak ayrıldığı Almanya'ya star olarak döndü. Başarısı alkışı hak ediyor" diye yazdı.

RICKY MARTIN'iN TAHTINI KAPTI

Alman basınına göre; dünyaca ünlü pop şarkıcısı Ricky Martin'in tahtını Tarkan kaptı. Megastar'ın Martin'den daha sempatik ve yakışıklı olduğunu yazan Alman basını; "Tarkan'ın dans ve sahne şovlarını Ricky Martin bile görse kıskanırdı" yorumunu yaptı.

SPONSOR ATV AVRUPA

Megastar'ın ATV Avrupa medya sponsorluğundaki konserleri; sadece Almanya değil Fransa ve Hollanda gibi birçok ülkede merakla bekleniyor.

http://www.superonline.com/magazin/ricky-martinin-tahtini-kapti-125415

tarkan_mania
22-04-11, 14:44
Tarkanım herşeyiyle 1 numara :10:

Zaza
22-04-11, 15:02
Bu haberleri yazanlarin ellerine saglik, çok güzel yazmislar :D Evet Tarkan herzaman 1 numara !
Paylasim için tskler :)

gence
22-04-11, 16:00
Çok güzel yazmışlar:)Haklılar bence :)

hilfa
22-04-11, 16:31
bravoçok güzel bir yazı eee doğruya doğruuu Tarkan hakediyorbravo:20:

devilscream
22-04-11, 19:36
Okurken cok hosuma gitti gerçekten :)
Özellikle Tarkan ın en son nasıl cıktığını biliyoruz Avrupa basınında ve cok üzücüydü..Böyle müziğiyle
konserleriyle tekrar anılması gurur verici.

secil.06
22-04-11, 21:28
harika bir haber ya doğru söze ne denir cok güzel yazılımış noktasın dan,virgülüne kadar kesinlikle katılıyorum

twilight
23-04-11, 12:55
Gurur duyuyorum Tarkanla tekrar tekrar...Kral çok yaşa :)

xurush'nine
23-04-11, 13:40
Yazi guzel de turk basini yine baska yere yozar bunu..Allah askina istemiyoruz Ricky'nin tahtini da bahtini da kalsin, bize kendi tahtimiz yeter.. ;)

twilight
23-04-11, 14:26
Aslina bakarsaniz Ricky Martin son on yilda hiç yararlı bir iş yapmamıştır müzik adına...
Zaten Un Dos Tres adlı şarkısıyla tanıldı...Ve bir şarkı 2 yıl sürdü tamam güzelce idare etti.Sonrada söndü...
Başka şarkısını biliyor musunuz?Hayır...Hayranıydım,ama 5 şarkısını sayamam.
Ricky Martinin pabucu çoktan dama atıldı... :) Tarkan sadece Rickynin değil çoğu sanatçının(Kesha,Katy Perry,Ruslana,Robbie Williams da dahil olmak üzere)Tahtını oynattı...O kabiliyet başka kimsede yok... :) Dünyaya gelmiş en büyük sanatçı MJdir...Tamam kabul...Ama dünyanın en başarılı 2. sanatçısı da Tarkandır...Daha da başarılarına başarı ekleyecek...Demedi demeyin... ;)

TEVETOGLU
23-04-11, 22:12
Kimsenin tahtına ihtiyacı yok Tarkan'ın.Kendi tahtında oturuyor ve oradan asla kalkmayacak. :)

secil.06
23-04-11, 23:11
Gurur,övgü,takdir,beğenilmek hepsi bir arada Tarkan da var

asltrkn
23-04-11, 23:19
Ricky Martin'in tahtını falan geçtim ki Tarkan zaten kendi tahtını kurdu,beni en çok duygulandıran "İşçi bir babanın çocuğu olarak ayrıldığı Almanya'ya star olarak döndü. Başarısı alkışı hak ediyor" cümlesiydi,eminim okuduysa Tarkan'ın da gözleri dolmuştur.