PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Kral'' gibi bir gece !

secil.06
16-04-11, 14:37
17 Mayıs'ta yapılacak 17. Kral TV Müzik Ödülleri töreninde müzik dünyasının kral ve kraliçeleri sahne alacak.
Bu yıl 17'ncisi düzenlenecek Kral TV Müzik Ödülleri gecesi, 17 Mayıs'ta Haliç Kongre Merkezi'nde yapılacak. Emel Müftüoğlu, Yaşar Gaga ve Tourismo şirketi; görkemli gecede iddialı bir organizasyona imza atacak.

DÖRT BÜYÜKLER

Müziğin kral ve kraliçelerinin belirleneceği törende; dev isimler sahneye çıkacak. Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Orhan Gencebay ve Tarkan'ın sahne alacağı gecenin çok konuşulacağını iddia eden organizasyon ekibi, "Türkiye'ye Oscar törenlerini aratmayacak kadar güzel bir gece yaşatacağız" dedi.

kaynak : http://www.haber3.com/kral-gibi-bir-gece--774532h.htm

xurush'nine
16-04-11, 14:41
Kral KRALI agirlayacakmis demek ki..:) Ne guzel.

denizarya
16-04-11, 15:00
arabeskin krali ve popun kralii kral tv de !!!

asltrkn
16-04-11, 15:00
Tarkan'ın olduğu yerde,Oscar törenini kim arar ki:10:

TARQANIM
16-04-11, 15:03
bu senede tarkanin sahne alacagi pek inandirici gelmiyor bana..ödülünü aldirir sadece okadar

secil.06
16-04-11, 15:07
Kral tv de ancak bir Kral ağırlanabilir di

Zaza
16-04-11, 15:25
Dogru mu aceba bu haber ?
Dogruysa super bir haber :D

twilight
16-04-11, 15:46
Doğruluk detayı nedir?Sezen Aksu 5 yılı aşkın süredir hiç bir yerde çıkmıyor...Hiç bir gecede...O zaman bu haber kesin değil...Ama Ajda Ve Tarkan var diyorlarsa,hah işte o zaman süper olur...Ayrıca düet bekliyoruz bu sene artık .. :)

fincan
16-04-11, 15:51
geceyi hazırlayan Sezen Aksu'nun menajeri yaşar gaga olduğu için çıkabilir.Ben Ajda'yla olan düet şarkısını seslendirebilir diye düşünüyorum Tarkan'ı

badboyserkan
16-04-11, 15:56
Tarkanin Kral tv'de odul gecesinde sahne alacagini sanmiyorum.Cunku bundan bir kac ay once kral tv fan klup toplantisinda yer aldigimdan dolayi toplanti kapsaminda Tarkaninda yeniden sahne almasi gibi birsey dusunulmuyordu.Sadece Tarkanin odulunu almak icin cagrilmasini ve odulunu sahnede almasi durumu konusuluyordu.Asparagaz bir haber olabilir.Cunku organizasyonun ince detaylari henuz kesinlesmis degil.

TEVETOGLU
16-04-11, 19:29
Yanlış hatırlamıyorsam bir ödül töreninde son güne kadar Tarkan gelecek diye televizyonda reklam yapmışlardı.Son dakikada Tarkan törene katılmadı.Bu sefer de öyle olmaz umarım.

tarkaseksüel
16-04-11, 19:30
yok ya yalandır bu haber...