PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ile Bülent Ersoy arasında kriz çıktı!

secil.06
15-04-11, 09:24
Tarkan ile Bülent Ersoy arasında kriz çıktı!
Dünkü yazımda Tarkan ile Bülent Ersoy'un düet yaptıklarını yazmıştım...
İki sanatçı, Bülent Ersoy'un yeni çıkacak albümünde yer alacak yeni bir Tarkan bestesini birlikte seslendirmişlerdi.

Böylelikle, Bülent Ersoy'un uzun süredir çok arzu ettiği çalışma gerçekleşmişti...

Ancak az önce, bu konuda ilginç bir gelişme olduğunu öğrendim...

Arayan müzisyen arkadaşım, "Yazmışsın ama Tarkan ile Bülent Ersoy birlikteliğine nazar değdi. Neler olduğunu duyunca şaşıracaksın" dedikten sonra anlattı...

Bülent Ersoy, stüdyoda Tarkan ile yaptıkları düeti çok beğenmiş...

"Fevkaladenin fevkinde" oldu diyerek hem Tarkan'a hem stüdyo çalışanlarına teşekkür etmiş...

Ancak Tarkan, kayıttan sonra yardımcıları vasıtasıyla sanatçıyı aratıp, okumaları tekrar dinleyince beğenmediğini ve bu şekilde albüme konulmasını istemediğini söylemiş...

Bülent Ersoy hiç beklemediği bu gelişme üzerine çok sinirlenmiş, adeta küplere binmiş...

İki ünlü arasında böyle bir sorun çıkınca da şarkının albüme hiç konulmama ihtimali belirmiş...

Beni arayan müzisyen arkadaşım sözlerini şöyle tamamladı:

"Sorun ciddi, şarkı ya yeniden okunacak ya da Bülent Ersoy şarkıyı almaktan vazgeçecek. Ama şarkıyı çok istediği söyleniyor. Tarkan ise bu haliyle yayınlanmasını istemiyor. Yeniden buluşup okurlar mı bilinmiyor. İkisinden biri inat ederse mahkemelik bile olabilirler."

Gençler, dans maratonunda buluşuyor

Ekranlardaki ünlülerin dans fırtınasının ardından bu kez de sahne, üniversiteli ve liseli gençlerin olacak.

Gençlerin heyecanla bekledikleri 3. Dans Maratonu 16 Nisan Cumartesi günü Caddebostan Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

Serhat Hacıpaşalıoğlu tarafından uygulanan ve bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan 'Dans Maratonu'nda, 15 liseden 250 öğrencinin yarışmasının ardından, 20 üniversiteden 350 genç sahnede yerlerini alacaklar...

Yerli ve yabancı ünlü dansçıların gösterilerinin de yer alacağı yarışmada, Melis Sökmen, Bilge Tuğsuz, Sibel Sürel, Olcayto Ahmet Tuğsuz, İzzet Öz, Arif Alaşan ve Serhat Hacıpaşalıoğlu'dan oluşan jüri görev yapacak.

http://www.bugun.com.tr/kose-yazisi/150790-tarkan-ile-bulent-ersoy-arasinda-kriz-cikti-makalesi.aspx
kaynak:

tarkan_mania
15-04-11, 10:26
pek doğru gibi gelmedi bana ya hadi hayırlısı...

asltrkn
15-04-11, 11:43
İkisi de kılı kırk yaran insanlar,sanmıyorum ki biri beğenip,diğeri beğenmesin.En iyi şekilde okumalarını yapmışlardır ve albümde ki yerini alacaktır.

starzu
15-04-11, 12:43
İkisi de kılı kırk yaran insanlar,sanmıyorum ki biri beğenip,diğeri beğenmesin.En iyi şekilde okumalarını yapmışlardır ve albümde ki yerini alacaktır.

katılıyorum:23:

xurush'nine
15-04-11, 12:47
Olur boyle sorunlar canim buyutmemek lazim, bir daha okurlar olur biter.
Tarkan cok titiz ve hassasdir sarkilari konusunda.Ama hakkini da yemeyelim, Ersoy da oyledir.Bir hata varsa sarki okunusunda o da albume o halde koymak istemez bence.Tarkan sarkinin daha iyi bir hale gelmseini istiyorsa( ki bu sarki sahibi olarak onun dop dogal hakki) ne var bunda sinirlenecek anlamiyorum, Bulent hanim bundan mutlu olmali sinirlenecegine.(abarmis ola bilirler..)
Sonucda album onun albumu ve sarki ne kadar guzel okunursa, satislari bir o kadar etkiler.

**MegaStarkan**
15-04-11, 12:51
Olabilir böyle seyler... hal ederler aralarinda ;)

denizmavisi
15-04-11, 19:00
çok merak ettim şarkıyı ikisi de titiz insanlar o bakımdan bu tip şeyler normal umarım bir an önce dinleyebiliriz

Rumeli59
15-04-11, 19:39
zaten bu olay bekliyordum:-) Bülent Ersoy cok zor bi insan hemde inatci.... vallah içim acıdı Tarkan´a nasil dayandi ki...

denizarya
15-04-11, 21:01
off yalan haber ya yineeeee biktik artik

secil.06
15-04-11, 21:05
Bülent ersoyun bu kadar haber yapması sadece Tarkanın adının gecdiği için şu albüm cıkda da bu tarz haberler yine bitmez bu sefer de illaki düetle gündeme oturur hangi şarkı olursa olsun Tarkan yorumuyla bir aşka olur

TEVETOGLU
16-04-11, 20:29
Tarkan kendi albümü bitti şimdi de başka sanatçıların albüm çıkış tarihlerini mi geciktiriyor?Doğru olabilir.Zamanla ne olduğunu biz de öğreniriz.