PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ciğerlerinden hasta

asltrkn
11-04-11, 17:30
Emrullah Erdinç ve Önder Şuşuoğlu’nun yazdığı ‘Etiler Koğuşu 2’ ünlülerin uyuşturucu dosyalarını açarken, en gizli sırlarını da ortaya döküyor.
SPOR KULÜBÜ İLE ANLAŞTI
Kitabın en çarpıcı yanıysa Tarkan...
Geçen yıl Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Tarkan hakkında, polis ifadesi olduğu iddia edilen onlarca bilgi sızdı dışarı. Oysa Tarkan’ın ‘Pişmanım’ sözleri dışında hiçbiri gerçeği yansıtmıyordu. Tarkan ne kokain kullanmış ne de ‘Bağımlıyım, tedavi olacağım’ demiş...
Açıksözlülüğüne vurgu yapılan Tarkan, esrar içtiğini itiraf etmiş ve şunları söylemiş: “İfademin başında da söylediğim gibi benim uyuşturucu bağımlılığım yoktur. Son zamanlarda işlerimin yoğunluğu nedeniyle dönem dönem içmişliğim olmuştur. Bu şekilde burada olmaktan dolayı üzgünüm. İçmiş olmaktan pişmanım.”
Kitabın en önemli ayrıntılarından biri, Tarkan’ın doktoruyla yaptığı konuşmaların teknik takibe takılan bölümünden ortaya çıkan hastalığı. Ciğerlerinden rahatsız olan ve doktorunun sigara bile içmesini yasakladığı sanatçı, kendisine ne büyük kötülük yaptığını da kabul ediyor ve bir daha esrar kullanmayacağını söylüyor.
Yakın çevresinin anlattığına göre, bu kitabın çıkmasını, içinde kendi adının geçmesini bile istemiyor Tarkan. Bu olay unutulsun istiyor, çünkü kendisini seven ve örnek alan gençler üzerinde olumsuz bir etki bırakacağını düşünüyor.
2008 yılında polis haftası nedeniyle polislerin hazırladığı “Sanatçı olmasaydım gençliği tehlikelerden korumak için polis olurdum” afişlerinde yer alan Tarkan, şimdi bir spor kulübünün sosyal sorumluluk projesine hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde Tarkan’ı, gençleri uyuşturucudan uzak tutmayı amaçlayan bir kampanyanın içinde ‘gönüllü olarak’ göreceğiz.
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/17500272_p.asp

MARY JANE
11-04-11, 18:07
offf geçen seneden beri aynı muhabbetler. tek fark bunların şimdi bir kitapta geçmesi. tarkanın sigara içmediğini, o adı batasıca şeyden kullanmadığını onlarda biliyor aslında. saçma sapan haberleri emniyetteki ifadesiymiş gibi bir kitapta toplamak ve yayınlamak ne kadar etik onlara sormak lazım. az kaldı gerçeklerin ortaya çıkmasına. mahkeme bittikten sonra tarkanın daha rahat açıklama yapacağına inanıyorum. tabi işlerine gelip yayınlarlarsa... valla bu haberleri okumaktan ben yoruldum, onlar uydurmaktan yorulmadı. yorulsalar da biraz rahat nefes alsak.
rahat bırakın adamı yaw. bırakın konserlerine moralli bir şekilde hazırlansın.

ece**
11-04-11, 18:08
“Sanatçı olmasaydım gençliği tehlikelerden korumak için polis olurdum” afişlerinde yer alan Tarkan,...ben görmedim böyle bi afişi??

asltrkn
11-04-11, 19:22
“Sanatçı olmasaydım gençliği tehlikelerden korumak için polis olurdum” afişlerinde yer alan Tarkan,...ben görmedim böyle bi afişi??
Ben yükleyecektim ama yapamadım Ece :( Google'dan bulabilirsin.

secil.06
11-04-11, 21:15
bunlara inanmıyorum Tarkanın azın dan sürekli yazıyolar bu gidişle de vazgecmeyecekler

bounce
11-04-11, 23:22
Tarkan esrar içiyor diye içen bi hayranı varsa gercekten gerizekalı olmalı. Tarkanın gençlere örnek olma gibi bi durumu yok. zaten öyle yaşasa kendisi olamaz. Hayatı Tarkan gibi yaşamak nedir Tarkan zamanında söylemişti
''Başkası olma kendin ol''

TARQANIM
11-04-11, 23:41
hm sira cigerlerine geldi yakinda dalak böbrek birakmazlar hic.. ne tür ciger hastaligi varmis tarkanin? genelde ciger hastalarinda dudaklarda morluk olur ama tarkaninki masallah pembe pembe :)

fincan
12-04-11, 00:34
çocukken astım geçirdiğini okumuştum ben Almanya da iken ama sonra kalmamış

tarkaseksüel
12-04-11, 11:08
“Sanatçı olmasaydım gençliği tehlikelerden korumak için polis olurdum” afişlerinde yer alan Tarkan,...ben görmedim böyle bi afişi??Bu adreste var http://magazin.milliyet.com.tr/panik-atak-nezarete-attirmadi-/magazin/haberdetay/01.03.2010/1205218/default.htm

tarkan_mania
12-04-11, 11:19
Tarkan esrar içiyor diye içen bi hayranı varsa gercekten gerizekalı olmalı.

biraz ağır bi söz olmuş ama doğru söylüyorsun Cihan..
Tarkan yapıyor yada Tarkan yapmıyor diye bişeyleri yapmak ,yapmamak bence kendi kişiliğimizden ödün vermek olur.
tabiki Tarkanın yapmış olduğu bazı şeyler bizlere örnek oluyor ama illa herşeyinide taklit edeceğiz diye bişey yok..

şu esrar olayıda iyice baydı , duruşması olup bitseydi bi...

xurush'nine
12-04-11, 13:32
Garibim tepeden tirnaga hastaymis.. :(( Bu ne be, sol dizi hasta, kolesteroluna dikkat etmeli, midesi hasta, asitim gecirmis, bi ara bobrekleri de hasta diye okumustum, karanlik fobisi varmis, simdi de cigerleri hasta diye cikti..Cici ve hasta yildizim!:10:Gerci cok da iananasim gelmedi ama yirim ben o hastaliklari da sana birakmam..:5:
Bi insan bu kadar hasta olup da boyle dinamik ola bilir mi ki?...

gizem-akkaş
12-04-11, 15:30
offf çok sıkıldım ben bu konudan yaa her seferinde açıp duruolar kitaba kadar gitti çok üzülüyorum ama bu yazılanların hiçbirine inanmıyorum Tarkanımın ağzından duymadıkçada inanmıycam isteyen istediğini söyliyebilir biz Tarkanı gayet iyi biliyoruz daha neler neler çıkıcak.

secil.06
13-04-11, 21:21
yok artık ya pes diyorum

twilight
16-04-11, 13:53
Öfff aynı muhabbetler... İnsanı aynı haber böyle sıkmaz mı yani? Ne kadar saçma...