PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanin Davasi...Video!!!

denizarya
08-04-11, 23:29
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AdG3asEhQXs

asltrkn
08-04-11, 23:55
Canımı çok acıtıyor bu olayla ilgili haberler :((

fincan
09-04-11, 00:08
hepimizi üzüyor canım:( özellikle bu ara dualarınızı eksik etmeyin olur mu hayırlısıyla biranönce atlatalım şu zor günleri

MARY JANE
09-04-11, 00:17
benimde çok canımı acıtıyor bunları tekrar tekrar duymak. bi de bu çok bilmişlerin çıkıp ahkam kesmeleri daha çok yakıyor canımı. yalanları nasılda güzel süsleyip püsleyip inandırıyorlar millete. ne kadar da güzel çıkıp böyle rahat konuşabiliyorlar. aynı olaybaşlarına gelse böyle rahat olabilecekler mi acaba. o olayla ilgili hiçbirşeye bakamıyorum, bakmak istemiyorum. duymak istemiyorum. aklanmasını ve suçsuzluğunu tüm dünyanın duymasını diliyorum. bu kabus bitsin artık nolur:((((((
ben en çok aklandığında şimdi arkasından ileri geri konuşanları görmek istiyorum. bakalım o zaman flaş haber yada şok şok olabilecek mi. bunu gerçekten takip edicem.

asltrkn
09-04-11, 00:21
hepimizi üzüyor canım:( özellikle bu ara dualarınızı eksik etmeyin olur mu hayırlısıyla biranönce atlatalım şu zor günleri
Her zaman dualarım onunla,bizlerin dualarıyla yüce Allah'ımın izniyle atlatacağız inşallah...

tarkaseksüel
09-04-11, 10:03
en azından neler olduguna dahir bi açıklama yapılmış. Bizde öğrenmiş olduk neden bu kadar uzun sürdüğünü

z@man
09-04-11, 13:47
inşallah sadece içici olrak yargılanır tarkan gibi bir değerin ziyan edilmemesi gerekiyor.

secil.06
09-04-11, 20:29
ben inanmıyorum kendisin den duyma dan ne yazılırsa yazılsın

Flavia Svein
09-04-11, 21:56
Dualarımız ile bu kabusu sona erecek

secil.06
10-04-11, 12:42
artık kabus bitse de bu tarz haberler cıkmasa

Zaza
10-04-11, 15:24
Insallah dualarimiz'la, inancimizla kapatacagiz bu konuyu :)

Bamboo
10-04-11, 19:37
off canım sıkıldı şimdi.. hakimin dudaklarından çıkacak iki kelimeye bakıyo.. çete kapsamında derse yandık o zaman.. ama yargıtay tarkan için sadece içiçi demiş.. daha neyin hesabı bu yaa.. :( binlerce içiçi var bu ülkede o zman onlarda hapse tıkılsın ne saçma yaa.. offf.... :(