PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın fotoğrafı

fincan
08-04-11, 14:51
Tarkan'ın narkotik fotoğrafı izinsiz kitap kapağı olamaz... http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/17491918.asp?yazarid
yazının her kelimesine katılıyorum

MARY JANE
08-04-11, 15:58
paylaşım için çok teşekkürler.
vallahi cengiz semercioğlu'nu yürekten kutluyorum. ne güzel yazmış. yüreğine sağlık.
ayrıca her cümlesine katılıyorum ama özellikle tarkan ile ilgili söylediği şu cümleye " bir insanın suçsuz bulunduğu bir olaydan, zanlı pozuyla suçluymuş gibi bir kitaba kapak olması insan haklarına aykırı değil mi" yürekten katılıyorum.
kitabın ne için yazıldığı zaten malum. ellerini vicdanlarına koyup bir düşünsünsünler tabi vicdanları varsa. bu olayda kimin ihmali yada suçu varsa allaha havale ediyorum. böyle bir kitap insan haklarına aykırı. vicdana aykırı. diyecek hiçbişey bulamıyorum bu insanfsızlara. sadece çok kızgınım.

tarkan_mania
08-04-11, 16:13
Gerçekten çok güzel yazmış..
Tebrik ediyorum kendisini..
özellikle şu cümleye sinir oldum.. :13:
"bülbül gibi şakımaya başladı"

xurush'nine
08-04-11, 18:38
Dun forumda konulan bu kitapla ilgili baska bir konuda Cengiz beyin dusuncelerine asgi yukari yakin fikirleri ben de yazmistim..
Olaya hem de Tarkan(ve yahut orda konu edilen baska bir sanatci ya da manken) prizmasindan yaklastigi icin kendisine tesekkurler!
Son yillarda Turkiyenin gemis gecmis en onemli starinin uzerine titremek varken bu kadar ucuz kitaplara konu etmek hic yakismiyor turk torpaklarinin ekmegini suyunu yeyip havasini yutan birilerine. Birisini(hele hele Tarkan gibi kolay kolay yetismeyen birisini ) bes kurusa harcamak en kolayi, kolay yoldan para kazamayi tercih etmisler, ruzgar eken bir an once firtinasini bulur insallah!

secil.06
08-04-11, 20:01
vay sonun da güzel yazı yapanlar da varmış sacma sapan köşe yazarlarının yerine

özge
08-04-11, 20:39
Bugün izledim o kitabı yazan polisler konuştu..Tarkanı arayıp resmi koymak için izin istemişler Tarkanda evt başımdan böyle kötü olay malesef geçti bu benim gerçeğim bu olayı unuttum geride kaldı benim için, resimi kullanabilirsiniz gençlere ibret olsun gibisinden bişeyler demiş..

Ne kadarı doğrudur bilemem tabi ama bunu sölediğini bilmeden önce Tarkan bu polislere dava açmalı diye düşünüyordum fakat böyle birşey varsa yapıcak bişeyde yok bize çıkan haberleri okumak düşer kitabıda aslaa almam o ayrı bir konu..mesela deniz seki izin vermemiş fotoğrafı koymaya..dava açarım demiş keşke Tarkanda izin vermeseydi diyorum ama daha Tarkanın ağzından bişey duymadan inanmam bu haberin doğruluğuna..cengiz semercioğluna sonuna kadar katılıyorum özel hayata saygı denen birşey var..Tabi malesef bu benim ülkemde geçerli olmuyo nedense..

asltrkn
09-04-11, 00:01
Duygu ve düşüncelerimize ne de güzel tercüman olmuş,yüreğine sağlık Cengiz Semercioğlu.

secil.06
09-04-11, 20:18
nihayet güzel bir yazı yazan biri cıkdı