PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mahkemeden Tarkan'a ret

secil.06
08-04-11, 10:23
Mahkemeden Tarkan'a ret
1 Uyuşturucu kullanmak suçlamasıyla 2'si tutuklu 16 sanıkla birlikte hakkında ağır ceza mahkemesinde dava açılan Tarkan, sulh ceza mahkemesinde yargılanmayı talep etti. Sanatçının talebi mahkeme tarafından reddedildi. Tarkan Tevetoğlu'nun avukatı Özlem Dinçtürk, müvekkilinin sadece uyuşturucu kullanmak suçundan hakkında iddianame düzenlendiğini belirterek, bu nedenle dosyasının ayrılmasını istediklerini söyledi. Ancak mahkeme, mevcut delil durumunu dikkate alarak talebi reddetti. Uyuşturucu kullanmak suçundan hakkında 16 sanıkla birlikte dava açılan Tarkan'ın İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacağı tarih de belli oldu. Davanın ilk duruşması 9 Haziran saat 10.00'da yapılacak. Mahkeme kararına göre, sanıklar mazeretsiz olarak duruşmaya gelmezlerse zorla getirilecekler. Evinde esrar bulunan ünlü sanatçı, İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde "kullanmak amacıyla uyuşturucu madde satın almak, kullanmak amacıyla uyuşturucu madde bulundurmak, uyuşturcu madde kullanmak" suçlamasıyla 1 yıldan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

kaynak :http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/04/08/mahkemeden-tarkana-ret

tarkan_mania
08-04-11, 10:50
of ya :(
bitsin artk bu kabus..
nefret ediyorum !

ece**
08-04-11, 11:11
uuufff :( milyon tane kişi dua ediyoruz ona ..çok yürekten hemde..inşallah hiç bişey olmadan aklanacak tarkan...

starzu
08-04-11, 12:32
sanki biz yargılanıyormuşçasına kasıldık artık ne karar çıkacaksa çıksın ama biz inanıyoruz o güzel yürekli adama:7::29:

jetaime
08-04-11, 13:25
offff sikildim bu haberlerden ya bitsin artik bu makheme

MARY JANE
08-04-11, 14:41
9 haziran bizim ve onun bayramımız olacak. aklanacak. tertemiz çıkacak ordan. tüm bunların yalan olduğu ortaya çıkacak. bu kabus bitecek inşallah. onu çekemeyenlerde yerin dibine girecek utançlarından. az kaldı bu kabusun bitmesine. tüm kalbimizle dualarımızı edelim. ben kalpten inanıyorum herşeyin çok güzel olacağına.

secil.06
08-04-11, 20:11
uzaktıkca uzatıyolar gecmişi hala gün yüzüne cıkarmak dan zevkmi alıyolar ne

asltrkn
08-04-11, 21:23
Bitsin artık bitsin yaa :( Kalbimiz-dualarımız hep seninle,o gün geldiğinde inşallah,Allah'ın izniyle kapanacak artık bu olay...

orhan89
09-04-11, 01:54
Offf bu haberleri okudukca kötü oluyorum... Bu is 9 haziranda bitsede kurtulsak.

gizem-akkaş
10-04-11, 15:04
yaa bitsin artııkk içim yanıyo bunları okudukça kötü oluyorum ama inanıyorum bu kadar hayranı yanındayken hiç bişi olmıcak tarkanımda bizde rahat bi nefes alıcaz aklanıcak bidahada bu konular açılmıcak inşallah