PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Etiler Koğuşu'nun 'Megastar'ı

ece**
07-04-11, 11:23
http://www.aksam.com.tr/images/other/etiler1.jpg

Merakla beklenen 'Etiler Koğuşu 2' bugün raflarda... Yolu Narkotik Şube'ye düşen birbirinden ünlü isimlerin ifadeleri, itirafları, şoke eden açıklamalarının yer aldığı kitap, sanat ve magazin dünyasını ikinci kez sarsacak. 'Etiler Koğuşu'nun devamı niteliğindeki çalışmada, deneyimli polis muhabirleri Önder Şuşoğlu ile Emrullah Erdinç'in imzası var

Seray ŞAHİNLER \ İSTİHBARAT
Türk medyasının iki uzman polis muhabirinden olay yaratacak kitap... AKŞAM'dan Önder Şuşoğlu ile ATV'den Emrullah Erdinç'in kaleme aldığı 'Etiler Koğuşu 2', sanat ve magazin dünyasını ikinci kez sarsacak. İlki 2004 yılında yayımlanan çalışmanın devamı olan kitapta, Narkotik Şube'ye yolu düşen birbirinden ünlü isimlerin ifadelerinden şok detaylar yer alıyor. Geçen yıl uyuşturucu operasyonu sonrası gözaltına alınan Tarkan'ın, Emniyet'te çekilmiş 'adli' fotoğrafı da ilk kez bu kitapta yayımlanıyor.

STRESTEN KULLANDIM
Geçen yıl şubat ayı... İstanbul Narkotik Polisi'nin, Tarkan'ın evine baskın düzenlediği haberi internet sitelerine ve TV kanallarına bomba gibi düşüyor.
Evde bulunan 12.5 gram esrar yüzünden gözaltına alınan Türk popunun 'Megastar'ı Tarkan, ifadesinde bülbül gibi şakıyor:
Uyuşturucu bağımlılığım yoktur. Mesleğimin verdiği strese bağlı olarak özellikle son dönemlerde kullanmışlığım oldu. Ama bu bir süreklilik içerisinde değildi. Daha önce böyle bir şey kullanmadım. Bundan sonra da kullanmayı düşünmüyorum. Evimde yakalanan uyuşturucuyu arkadaşım Murat Erdoğan'dan aldım, herhangi bir ücret ödemedim. Arkadaşım olduğu için birkaç kez parasız verdi. Murat Erdoğan'ı 10 seneyi aşkındır tanırım. Kendisi Ayyıldız Mayoları'nın ortaklarından biridir.

ASIL O BANA TEMİN ETTİ
Tarkan'ın sorgusunu tamamlayan narkotik dedektifi, popçunun iddialarını Murat Erdoğan'a sordu. İddiaları duyan Erdoğan, sinirden çılgına döndü, 'Bir de beni dinleyin' dedi ve konuştu: Tarkan'a kesinlikle esrar vermedim. Ama o bana ücret almadan birkaç defa esrar verdi

http://www.aksam.com.tr/images/news/37519.jpg

http://www.aksam.com.tr/etiler-kogusunun-megastari--31591h.html

tarkaseksüel
07-04-11, 11:42
uuuuu... ortalık karışacağa benzıyorrr :/ İddialar bomba gibi :)

asltrkn
07-04-11, 11:42
Şu konuda bir kapansa artık :(

fincan
07-04-11, 12:27
En zor zamanlarda bile yalana sığınmayan biridir o.Burda da yalan söylediğini düşünmüyorum.

badboyserkan
07-04-11, 12:33
Evet bu kitap uzun zamandır bekleniyordu.Sonunda yayınlamışlar.Var olan gerçekler ile örtüşsede bazı kaynakları magazinsel safsata.Acaba bu kitabı niye basılmadan önce toplamadılar ? birilerinin birilerine kastı var sanırım.Medya da büyük malzeme olcak bu kitap.Keza Tarkan da arasında. Kitabın pazarlama unsurları olarak satışları da yükselir.Taktiksel promosyon hepsi.

fincan
07-04-11, 13:15
kitap toplatılınca daha fazla reklamı oluyor sesiz kalmak en iyisi yada yargı yoluyla alınacak karar sonrası düzeltme istenebilir

TarkanColl
07-04-11, 13:30
Tarkan'ı kapağa bas, kitabın satsın. Bu kitabı yazan kişinin cebini doldurmaktan başka derdi yok.

Tarkan bir şarkısında ne diyor, her gün yağmur yağabilir, insan hata yapabilir, birbirimize tutunursak belki güneş doğabilir...

Hayat herkese ne getirecek bilinmez, hepimizin başına istemediğimiz durumlar gelebilir ama bu durumları afişe etmek de insanlığa sığmaz...

Biz Tarkan hayranları olarak bu durumlar karşısında birbirimize tutunmalıyız...

gizem-akkaş
07-04-11, 14:02
çok saçma bi kitap ya nie insanları bi kere daha deşifre ediolar Tarkanımında şu konusu kaapansa artık ya:(

starzu
07-04-11, 14:24
canım benim kıyamam ben sana:6:polis nasıl oluyorda verilen ifaderin kitap olmasına yada resimlerin kullanılmasına izin veriyor bu o kişilerin pisikolojilerine nasıl etki yapacağını nasıl düşünemez bu insanların milyonlarca hayranları var zaten yeterince üzüldük olaylara birde bu resmi görünce hepten şok olduk canım benim tarkan ne alemdedir artık bunların yaptığı sömürücülükten başka bişey değil :7:

Yakisikli89
07-04-11, 14:38
Gercekten unutulmasi gereken resimler arasinda. Tarkan arkadas cevresini degistirmeli diye düsünüyorum.

MARY JANE
07-04-11, 15:00
ben birileri üzerinden çıkar sağlamaya çalışanları, hiç umursamadan üzenleri ve kalp kıranları allaha havale ediyorum. şuan içimden küfür zincirine bağlanmış durumdayım :( medya ne kadar abartırsa abartsın, ne yazarsa yazsın benim için geçen seneki basın bildirisi geçerlidir. adalet elbet birgün yerine gelecek. kim suçlu kim suçsuz ortaya çıkacak. ben o zaman görücem onu üzmeye çalışanları. tüm kalbimle dua ediyorum onun için. dualarımız onu tüm kötülüklerden koruyacak. onu üzmeye çalışanları yerin dibine sokacak.

Rumeli59
07-04-11, 15:57
tarkan her haliyle yakisikli

xurush'nine
07-04-11, 16:30
Kafalami mesgul eden bin bir soru var aklimda:
Neden boyle bir kitabin basilmasina izin verildi ?! Bu kitabin Turkiyeye ya da turk insanina katkisi, faydasi nedir?!Yillarini turk toplumunun ruhuhu oksamaya gonlunu hos tutmaya eglendirmege vermis sanatcilari rencide edecek uslupta yazilmis(yazi tarzina dikkat ettiniz her halde -"Megastar" Tarkan ifadesinde bulbul gibi sakiyor.."!!!) ve amaci sadece reklam yapamak, ozellikle Tarkan ismini kullanarak koseyi donmek olan edebsiz "yazarciklarin" onleri neden omrunu Turk Silahli Kuvvetlerine adamis generaller kadar kesilmiyor?!Ergenekonlar,yargilar sorgular,sansurler neden bu istikamette calismiyor, bu insanlar durdurulmuyor?!Maksat ne bir anlasak...
Bahsedecek o kadar iyi yani varken, kendi gozunde odun gormeyip te baskasinin gozunde kil arayanlarin Tarkan'i kotu bir ornek olarak kitaplara konu etmekle ellerine ne geciyor acaba?! Tarkan'dan daha mi cok katkilari oldu ya da faydalari dokundu turk toplumuna?! Tarkan'i gozden salmak icin yazilan bu kitabi kitabi okuyarak turk gencligi ustun zekaya, maneviyata, engin biliklere mi ulasacak?!Tarkan'i gonlunde bi idol olarak yasatan milyonlarcayi geciyorum, kac yuz binlerce gence psikolojik rahatsizlik, ruhsal darbedir bu kitap?!Ya Tarkan'in kendisi ve sevenlerine?...
Bize gelince;
Bizler bir birimize tutunarak neleri atlatmadik ki, bu da gecer..Zaten gozmuzde gonlumuzde o hep ayni.Onu hatalariyla gunahlariyla sevaplariyla bagrimiza bastik , sevdik, uzerine titredik, zor gunlerini atlatsin diye dua ettik.100 000 kitap yazilsin, bizler o nasil istiyorsa oyle yapariz -gonlumuzun sesini dinler kalbimizde sorariz Tarkani..Tarkan'a karsi saygimizda, sevgimizde degisen bir sey yok.

Ama gun gelir kendini boyle ucuz hirslara kaptiran oyunbazlar ona yapilan haksizligin hesabini muhakkak oder!Simdilik boyle kitaplari yazanlar ve basanlar ellerini ceplerine atmak pesindeler fakat o eller vicdanlarina atildiginda hissedecekleri aciyi gozden cikarmislar-inanin bu aci sizi bir sekilde rahat birakmaz, inanin uykulariniz kacar sayin "yazarciklar"!Yuce HAKKIN adaletine havale olun!

Sevgili Tarkan'daslarim!Gerci bir cogunuz "Metammorfoz"la pek o kadar da 'can ciger kuzu sarmasi' degilsiniz ;), ama ben bayiliyorum bu albume. Ve orda Tarkan(sanki olacaklardan haberdarmis gibi..) der ki:

Söze gerek yok gözlerime bak oku gerçeği
Sen içinin sesini dinle kalbine sor beni..
O fırsat düşkünü zalim elleri
Kendine uzak tut uzak!
İçim dışım özüm sözüm bir inan
Alnım açık yüzüm ak.

Dedikodu dedikodu kuru iftira,
Beyhude yere gücenip alınma.
O kuyruklu yalanlara kanıp,
Yakma beni kıyma bu kula!

Dedikodu dedikodu kıskanıyorlar
Al elmaya taş atan çok olur yar.
Bile bile dalımıza basıp
Bizi oyuna getiriyorlar...

Yüreği sızlamadan canımızı yakanın
Er yada geç verecek hesabı var!
Seveni seveninden ayıranın
İki elim yakasında mahşere kadar!!!

Bir de der ki:

Gözgöre günahıma giripte
Suçlama üzme beni
Sonra ok yaydan çıkıverir benden söylemesi.. der..

Ben de dedi-kodu kuru iftira diyorum... Nokta.

P.S. Evet, malesef ortada yasanan talihisz bir olay ve aci bir hakikat var(evinde bulunan bir kac qram esrar).Amma ve lakin; Polisiyede Tarkan neler soyledi(ve neden oyle soyledi!),bulunan esrar eve nasil geldi(cantamdan cikan calinmis bir yuzugu polis bulursa, arkadasim caldi diyemem ki ,bunlar gercekleri yansitmayan hakikatlar mesela..),Tarkan'in ic dunyasinda ve arkadas dost cevresinde ne firtinalar bas verdi,- bunlar bizlere cok karanlik, sadece Tanri ve Tarkan bilir.Konusmamayi tercih ediyor,ama gozleri tertemiz, masum masum bakiyor.Bir hatasi olmussa da eminim cok onemli nedenleri olmustur,muhakkak bir aciklamasi vardir Tarkan'in.Benim icin en onemli nokta burasi. Bu talihsiz gercegi kullanarak dahasi da buguterek bir yerlere gelinme cabalari cok kaba ve adaletsizce.

asltrkn
07-04-11, 16:41
Tarkan üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar ama bizler buna izin vermeyeceğiz.Biz Tarkanımızı biliyoruz,bizler her yerde,her zaman ve her koşulda onunlayız !!

ece**
07-04-11, 16:41
P.S. Evet, malesef ortada yasanan talihisz bir olay ve aci bir hakikat var(evinde bulunan bir kac qram esrar).Amma ve lakin; Polisiyede Tarkan neler soyledi(ve neden oyle soyledi!),bulunan esrar eve nasil geldi(cantamdan cikan calinmis bir yuzugu polis bulursa, arkadasim caldi diyemem ki ,bunlar gercekleri yansitmayan hakikatlar mesela..),Tarkan'in ic dunyasinda ve arkadas dost cevresinde ne firtinalar bas verdi,- bunlar bizlere cok karanlik, sadece Tanri ve Tarkan bilir.Konusmamayi tercih ediyor,ama gozleri tertemiz, masum masum bakiyor.Bir hatasi olmussa da eminim cok onemli nedenleri olmustur,muhakkak bir aciklamasi vardir Tarkan'in.Benim icin en onemli nokta burasi. Bu talihsiz gercegi kullanarak dahasi da buguterek bir yerlere gelinme cabalari cok kaba ve adaletsizce.

evet katılıyorum.tarkanın yanındaki diğer 2 ünlü ,biraz kaba olacak ama at hırsızı gibi çıkmış resmen .o durumda bile tarkanın masumluğunu ben gözlerinde gördüm..o durumda bile gözlerinin içi gülüyo.bunu tarkan hayranlığmı bi kenara bırakarak söylüyorum ve de..dediğin gibi eğer yapmışssada muhakkak bi açıklaması vardır..varsada kendine saklasın.biz dahil kimse bilmesede olur..eskiden susmasına kızmıştım ama şuan en güzelini yaptığını düşünüyorum.

devilscream
07-04-11, 17:03
Bu konu öyle kolay kapanacak bi konu değildi zaten..Birilerinin prim yapmasi gerekiyordu
Sanirim başlıyorlar bu kitapla..

denizmavisi
07-04-11, 17:11
Özel kalması şeyler nasıl oluyor da kitap haline getiriliyor hiç anlamış değilim ayrıca kitabı yazanlar Tarkan'ı kullanarak kısa yoldan para kazanma yolunu da iyi biliyorlar, çok yazık:16: hem kullanmışsa bile eminim çok zor bir döneminde kullanmıştır ve hatasını anlamıştır bizler onu her haliyle seviyoruz...

HakanÇelik
07-04-11, 17:36
Tarkan bu kitap hakkında yasal haklarını kullanır inşallah.

hilfa
07-04-11, 18:08
hatasız hiç kimse olamazbir hata yaptı dersinide aldı ama nedense bu ülkede birileri adını duyurmak için Tarkanı kullanmayı alışkanlık haline getirmiş.Tevcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp gündeme getiriyorlar.Ülkenin o kadar çok sorunu var ki birkerede yaptığı güzel işlerle takdir edip diğer sorunları dile getirseler.
:14:

Altın çamurlansa da altın her zaman altındır Tarkan gibi :29:

orhan89
07-04-11, 20:08
Bu insanlar midemi bulandiriyo...

TARQANIM
07-04-11, 20:47
cok üzüldüm simdi.. emniyetdeki fotoraflar nasil kullanilmasina izin veriliyor, gizlilik denen kurallari yokmu bu emniyetin.. peker acikalin tam yakismis kitap kapagina